Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

AGNES ale Ty cierpliwa jesteś :) nic do nas nie piszesz, a może już cieszysz się z dwóch kresek??? ODEZWIJ SIĘ!! :) u mnie dziś ładna pogoda, słoneczko świeci, humor dopisuje więc jest ok :) dziś na polterabend (o ile wiecie co to jest :P) obchodzi się to dzień przed ślubem :) moja owu sobie już chyba mija :) bezowocny cykl :) trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) wpisz sie do naszej tabelki [powinna być parę str wstecz], i powiedz nam coś o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już jednego syna Marcela ale z mężem chcieliśmy mieć drugiego dzidziusia i w kwietniu zaczęliśmy się starać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....OSTATNIA @....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU/@ zuzzak.......30.03.........28..............12.04............27.04/26.04 eterno........6.04..........33..............22-24.04........8 /9.05 Surfitka......22.03.........30-31..........6.04........... ..20.04 aluka..........13.04.........ok.30..........25-30.04........ok.13.05 beti ...........28.03..... ...28-33..........10-15.04....... ok.30.04 agnes_85.....15.03.........33-36..........3-5.04...........o k.18.04 kasiulek85.....8.04.........27-31..........22-25.04........9-10.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając wasz wątek zastanawiam się jak to jest i dlaczego! ja zaraz po ślubie chciałam mieć dziecko i z mężem zaczeliśmy starania i za 9 miesięcy urodził się nam syn! a teraz pragniemy drugiego dziecka i mam nadzieję że będzie tak samo. współczuję innym mamom które chcą a nie mogą! będę trzymała za was wszystkie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....OSTATNIA @....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU....TERMIN TESTU/@ zuzzak.......30.03.........28..............12.04......... ...27.04/26.04 eterno........6.04..........33..............22-24.04........ 8 /9.05 Surfitka......22.03.........30-31..........6.04.......... . ..20.04 aluka..........13.04.........ok.30..........25-30.04..... ...ok.13.05 beti ...........28.03..... ...28-33..........10-15.04....... ok.30.04 agnes_85.....15.03.........33-36..........3-5.04......... ..o k.18.04 kasiulek85.....8.04.........27-31..........22-25.04...... ..9-10.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie mamy nadzieję że szybko zajdziemy... i tak naprawdę trudno powiedzieć dlaczego nagle jest tyle problemów z zachodzeniem w ciążę. kiedyś myślałam że to najprostsza rzecz na świecie :) po tabelce widzę że teraz jest u ciebie czas starań :D ja niestety niedlugo dostanę @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano zrobiłam test tak dla siebie bo wiedziałam że może być to za wcześnie ale na teście zobaczyłam drugą kreskę ale taką słabiutką myślisz że mogę być już w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie chcę nic mówić żeby ci dawać nadzieję albo ją odbierać :) ale wydaje mi się, że skoro termin owu masz mniej więcej teraz... to chyba jeszcze nie doszło do zaplodnienia :) ja bym poczekała do terminu @ i wtedy robiła teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem która z nas zajdzie pierwsza :) to by nam wszystkim zwiekszyło nadzieję.... ja jestem zdrowa i mój mąż też a już niedługo zaczynamy 7 cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Cześć, no i zrobiłam test i tak jak podejrzewałam jedna kreska drugiej nic nie widać :-(. Najgorsze jest to że @ nie ma i zaczynam się martwić! :-(. Wiedziałam że się zawiodę dlatego bałam się tego testu. No i teraz mam doła ! Chyba muszę się szybko zapisać do lekarza ehhh... Kasiulek witaj miło że się dołączyłaś! Życzę owocnych staranek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja też uciekam narazie, może wejdę jeszcze później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agula, glowa do gory ! Uda sie, na pewno. Ja tez jeszcze @ nie dostalam. I jak nie dostane do poniedzialku przejde sie na bete, bo sikancom nie do konca wierze. Kasiulek, czesc. Mam nadzieje, ze tym razem tez zajdziesz szybko w ciaze, ale 2 tyg przed @ nie ma szans na pozytywny test. Niektore maja taki cien w miejscu kreski ciazowej, ale szkoda w sumie kasy na takie testy w czasie okoloowulacyjnym. Najwczesniej 10-12 dni po owu, a i to nie bedzie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes głowa do góry, może jeszcze na ten test za wcześnie? Poczekaj jeszcze przez kilka dni i wszystko samo się rozwiąże. No i nie przejmuj się za bardzo jeśli się nie uda. Ja też dwa tyg temu byłam zawiedziona, gdy dostałam @, ale teraz znowu się staramy i znowu mam nadzieję, że się uda.Wszystko będzie dobrze. to tylko kwestia czasu, tak sobie powtarzam:D A mnie dziś brzuch dziwnie boli na dole. To chyba owu nadchodzi. Jestem w szoku, bo nigdy nic szczególnego nie czułam w tym czasie, ale też nigdy nie poświęciłam tyle uwagi na obserwację własnego organizmu, co w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Dzięki Surfitka i Aluka za wsparcie. Trochę jestem zła że znowu nie wyszło no i martwię się co jest z tą @. Tak wogóle przez ostatni tydzień mam bardzo dużo śluzu i jakoś tak nie czuję żeby @ zaraz przyszła :-( - nie wiem o co chodzi. Muszę swoje poprzeżywać aby mieć siłę do następnego cyklu :-/. Poczekam do poniedziałku i jeszcze raz zrobię test chyba że @ będzie. Coś Was mało dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a moze lepiej na bete idz. Bedziesz miala pewnosc, a nie ze moze test nie wykazal. Ja tez nie wiem co z moja @. Powinna byc we wtorek, i wtedy robilam test. Wynik negatywny. Ale @ nadal nie ma. A ja bralam leki na terminowa @ i cos sie poplatalo znow chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się ostatnio @ 5 dni spóźniła. Człowiek czeka z nadzieją, ze wreszcie się udało, a tu...pewnego dnia niespodziewanie przychodzi i trzeba się pozbyć złudzeń. Tak było w moim przypadku. Surfitka, za Ciebie też trzymam kciuki! W ogóle Dziewczyny, to chciałabym, żeby nam się w końcu udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dziewczynki Dziś wstałam wczesnie-zamiast spać,po kolejnym trudnym tygodniu... Nie można się załamywać;) Wczoraj zrobiłam znów test owu-kreska taka jak dnia poprzedniego, ale nawet ciut słabsza.Test robiłam po południu, a poprzedni już pod wieczór. Wydaje mi się,że dwie b.ważne zasady trzeba przestrzegać: przed testem ograniczyć na 2h picie płynów i robić go wieczorem, a najlepiej późnym;) Wczoraj poszłam do apteki po termometr-oczywiście było ich mnóstwo,ale bez dokładności do 0,01. chyba zamówię z neta;) buziaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_85
Cześć, no właśnie najgorsze jest robienie tego testu gdy się okazuje że znowu nici... ale nie poddam się! Dziś nadal nie ma @ może rzeczywiście powinnam iść zbadać krew w poniedziałek się przejdę. Ale sprawdzam też tempke i on nie jest wysoka 36,4 - chyba to coś nie tak. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Cześć,Agnes czytałam z zapartym tchem :-) ostatnie dwie stronki, nadal trzymam kciuki, bo jeszcze może się udać :-) Ja dziś mam 28dc, ale mam bardzo nieregularne cykle,więc muszę jeszcze kilka dni poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes nie zauważyłam wczoraj twojego posta :( przykro mi ale mam nadzieję że to test się pomylił, przytulam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
wicie coś może od czego może boleć kość ogonowa ? nigdy wcześniej tego nie czułam, a obudziłam się dziś właśnie z bólem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×