Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Czesc dziewczyny, Agnes, Aluka, dzieki za porady, teraz przystapie do dzialania profesjonalnie, zaczne za tydzien, wtedy mam nadzieje, ze juz wszystkich gosci sie z domu pozbedziemy. Eterno, ja na twoim miejscu wzielabym ta prace ale ze staran nie rezygnowala. Bedac w ciazy tez mozna byc bardzo dobrym pracownikiem. Poza tym wazniejsze sa zawsze plany osobiste a nie proby bycia lojalnym wobec pracodawcy. Mam kolezanke, ktora tak nie myslala, byla bardzo lojalna i czekala z ciaza a tymczasem pracodawca ja zwolnil we wrzesniu bo kryzys jest i nie bylo dla niej wystarczajaco roboty. Stara sie teraz o dziecko juz ponad pol roku i oczywiscie nic. Wniosek z tego taki, ze pracodawcom nie mozna ufac w 100% i trzeba ponad wszystko stawiac wlasne dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilla1000 dzieki za rade mysle ze przechodze kryzys z zajsciem w ciaze i po prostu mam zamiar nie robic nic zeby w nia zajsc, moze sie odblokuje i samo przyjdzie:) co do owu temperatura jest miarodajna chociaz u mnie w tym cyklu wszystko jest nie tak no coz castagnus juz go nie biore bo obawiam sie ze jednak bardzo wydluzyl mi cykl bo prawdopodobnie owu byla w 21 dc dramat!!! co do sluzu ja mam go jakos malo albo jest gesty i trudny do obserwacji mnie boli bardzo przy owu stad wiem ze jest testy sa fajne ale trzeba przy nich mierzyc temp. zeby nie robic ich bez potrzeby, jesli temperatura nagle skacze wystarczy o 0,2 stponia to wtedy jest tzw pik LH i owu jest bliska wtedy zaczynasz robic testy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to macie juz jakies dzieci czy to dopiero pierwsze starania w zyciu? Surfitka, ze ty masz juz Ninke to ja wiem, znamy sie z czerwca 2008, chociaz niewiele sie tam udzielalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno, ponoc tak najlepiej sie w ciaze zachodzi. Jak zajmiesz sie czyms innym i nie bedziesz sie na staraniach tak koncentrowac to pewnie pojdzie od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwoch synow z pierwszego malzenstwa a w nowym skladzie to ma byc pierwsze wspolne dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy w tej chwili bardzo spokojny okres wiec mam duzo czasu na myslenie i szukanie po internecie ale jak sie znowu ruch zacznie to nawet na chwile zajrzec nie dam rady. Taka specyfika pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dwie dziewczynki (6 lat i 2 lata). A ci synowie to rozumiem twoi i bylego meza a nie obecnego partnera i jego bylej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam ze troszke na to licze:) chociaz ta praca tak mni ekscytuje ze moge poczekac moze moj M juz wtedy wroci do kraju na stale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najepsze w polsce studio tatuazu:) czlowiek legenda i uprzedzam pytanie nie tatuuje nie przekluwam potrzebuja kogos do wszystkiego a najbardziej mnie cieszy to ze ta praca przyszla do mnie co prawda dlugo czekalam ale zostalo mi nagrodzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie nie wahala ani sekundy!! Przeciez to sto razy lepsze od siedzenia w biurze! Naprawde super praca, sama bym chciala. A ewentualna ciaza w niczym nie przeszkadza, nie tak jak w moim przypadku. Ja, jak zajde w ciaze to pewnie pojde na zwolnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak milo ze tak napisalas dziekuje dla wielu ludzito zwykla praca jak kazda a dla mnie spelnienie marzen to jest to co mnie facsynuje praca w ktorej co dzien jest inaczej ciekawi ludzie dobry klimat no i nie przeszkadzaja im moje tatuaze a wszystkie oni mi zrobili hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytalam fajna ksiazke, gdzie bylo duzo o tatuazach i salonach tatuazy w Europie i Ameryce. Ksiazka Johna Irvinga, w oryginale "Untill I find you", po polsku nie wiem. Podczas czytania strasznie chcialam sie nauczyc fachu i otworzyc salon. W jakim miescie jest ten salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dosc nietypowa prace jak na dziewczyne: jestem szefem ekip montazowych paneli solarnych. W praktyce to biegam po dachach i sieje postrach, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski dziewczynki;) Wczoraj tu zaglądałam, ale nikogo nie było z rańca, a potem musiałam isć do pracy. Wczoraj koło 14 zrobiłam test owu-kreska ktestowa prawie jak kontrolna;) Zrobiłam ponowny test koło 23 i kreska już bledsza;) Nie wiem co mam myślec o tym. Zmuszona jestem zrobić sobie test jak będę w pracy (16-22 godzina-to najlepszy czas na zrobienie testów). Dziwne to wcszystko bo wczoraj miałam ten płodny śluz, ale jajniki mnie nie kłują. Pogubiłam się i wydaje mi się,że termometr jest tutaj niezbędny;) buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuppi!!! Zrobiłam test ok. 13.20 i wyszła piękna mocna kreska testowa-widać,że jest ciemniejsza, niż kontrolna;) Czyli najlepszy moment na starania to po 24godzinach ale do 48 godzin po pozytywnym winiku testu;) No..jeszcze siię okaże,że staraliśmy się w złe dni cyklu, bo z tego testu owulacyjnego wychodzi,że dzień po moim mega płodnym sluzie nastepuje wzrost hormonu LH, a miedzy 24-48 h potym jajeczkowanie. Oczywiście to tylko moje dewagacje, bo wiadomo żeby mieśc 100% pewność przydałby się monitoring cyklu;) dobra zwiewam do pracy. No i wychodzi na to,że dla mnie dobrym czasem na robienie testów to tak koło13-14. Ehh...zobaczymy co bedzie dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie ma znaczenia pon prostu w tym czasie mialas pik to nie zalezy od godziny mnie najmocniejszy wyszedl wczoraj rano z drugiego moczu moze najwazniejsza jes tez ilosc wypijanych plynow wtedy wychodza takie jasne co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Eterno, ja bym się na Twoim miejscu nie zastanawiała i przyjęła tą pracę. Tym bardziej, że ta propozycja sprawia Ci tyle satysfakcji. A może jak zaczniesz myśleć o nowej sytuacji, to ciążą sama przyjdzie:) Ja właśnie jestem w trakcie obiadu, potem małe zakupy i tak mi jakoś dzień zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chyba dostaje na glowe siedzac w domu do 22 bylam na zwolnieniu ale nie chce wracac do bylej pracy brrrrrrrrrr wiecie jedno czego sie boje to yego czy z chlopcami dam rade oboje po szkole musza zrobic lekcje a mam pracowac do 18 + godzina na powrot tylko to mnie powstrzymuje w koncu jestesmy sami M w niemczech i narazie nie planuje wracac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno, z jednej strony 12 i 8 lat, to już duzi chłopcy, a z drugiej, to jeszcze dzieci.Nie wiem co Ci doradzić...A czy w pobliżu nie mieszka ktoś, kto ewentualnie mógłby mieć ich na oku? Ja na to patrzę z tej strony, że jeśli Ty będziesz szczęśliwa, to oni też. Ja mam takie zdanie, że dla dzieci poświęca się wiele, ale nie można wszystkiego.Kiedyś oni dorosną i co...No chyba, że pojawi się maleństwo w Twoim życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie łatwo mi pisać, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie musiałam podejmować takich decyzji. Myślę jednak, że po urodzeniu dziecka będę chciała pracować zawodowo i będę próbowała jakoś za wszelką cenę to pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ustalilam z moja mama ze beda przychodzic na obiady do niej i sami wracac do domu zrobia lekcje i beda mogli pograc to bedzie kolo 17 moze 17.30 a ja wroce o 19 wiec powinni dac sobie rade ja smigalam z kluczem jak mialam 8 lat bo babcia umarla a mama pracowala moj tato umarl jak mialam 2 latka dalam rade teraz sie ciesze ze musialam byc samodzielna bo przez to jes mi latwiej w zyciu martwia mniwe tylko wakacje ale to jeszcze troche czasu nie ma co myslec na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolettaBożętka
muszę to wykrzyczeć!!! wreszcie się zdecydowalismy i postanowilismy miec dzidziusia, pierwszy raz, ale fajnie duzo o tym gadamy, wiem ze moze byc ciezko, maluch bedzie plakal albo nie bede mogla spac ale czuje ze juz jestem gotowa wczoraj ustalaismy moja diete, hurrra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje i zycze zebys nie podzielila naszego losu bo chciec i zdecydowac to niestety nie wszystko :( bedzie dobrze dbaj o siebie juz teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolettaBożętka
dzięks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz jak patrze to na naszym topiku dziewczyny jeszcze tak dlugo sie nie staraja:D no i pewnie niedlugo sie ciaze posypia jak z rekawa zostan z nami bedzie nas wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×