Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Gość aaannkaaa
eterno na pewno przydadzą nam się rady już doświadczonej mamusi:) a czemu na razie się nie starasz? chciałaś mieć chyba trzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno-nie odchodź, a dlaczego nie kumasz? Coś nie zrozumiale napisałam? aannka- my jednak nigdzie nie jedziemy i bardzo dobrze, pełen relaks. Ja kiedyś byłam bardzo towarzyska, ale z wiekiem mi to minęło. Spontaniczne wizyty (poza wizytą mojej przyjaciółki) mnie wkurzają. Lubie wiedzieć wcześniej, zaplanować sobie. Najgorsze to to, jak czekasz cały tydzień na wolną niedzielę, co możesz sobie poleżeć do góry brzuchem,a zwala ci niezapowiedzianie rodzinka. może jestem dziwna, ale w dobie telefonów komórkowych, raczej powinno się wczesniej zadzwonić;) Kurde moze i ciaża nie wiem jeszcze na razie mam chyba 19-20 dc. miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
2010/2011 no ja akurat mam teraz dużo wolnego czasu bo jestem na zwolnieniu, w pracy mnie wkurzyli i teraz ja wkurzam ich, a niedługo wkurzę ich jeszcze bardziej:) no i w związku z tym to dużo ostatnio w domu siedzę i jak mam tylko okazję to wybywam( przynajmniej tak było do tej pory), ale jak się dowiedziałam o tej ciąży to kompletnie nic mi się nie chce, jestem nie do życia:( no i jak już wiele razy pisałam non stop bym spała:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
aha nie chcę Ci zbytniej nadziei robić, bo ja żadnym ekspertem w tej dziedzinie nie jestem, mi samej się przytrafiło, więc jestem zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 nie moglam skumac tego pomaranczowego nicku:) moje dzieci sa wszedobylskie chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troche tu dzisiaj pusto no ale majowka wiec jest wybaczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal starania to życzę aby jak najszybciej się udało :) U mnie troszkę nudny weekend :( Już zauważyłam zmienne nastroje. Mam nadzieję, że to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy trymestr jes ciezki potem jest duuuuzo lepiej 🌻 dla przyszlej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkaaa chce miec trzecie bardzo moze az za bardzo ale powod jest prosty zaczynam nowa prace i odkladam starania moze wlasnie wtedy jak nie bede myslec o ciazy to sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak tak... ale dla dzidzi da się przeżyć wszystko nawet te dolegliwości i nastroje :) he he :) Eterno weekend w domku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_budyniowa
hej :) dołanczam sie do waszego postu :) tez sie staramy z partnerem o dzidzię :* jestem juz 2 dni po owulacji :) trzymam kciuki i za Was i za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domku a ze od grudnia mieszkam za miastem to nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pierwsze starania, i to po 30 - w koncu dojrzalam do tej mysli :D Wlasnie sie zastanawialam co tak pusto, a to ta majowka, Nasza Klasa tez jakby dzisiaj "wymarla". Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też za miastem mieszkam i bardzo się z tego cieszę :) Chociaż obok bar i od wczoraj rozpoczął się sezon na imprezy noc zarwana i dziś widzę, że bedzie powtórka :( niestety:( A co do tego żeby nie myśleć o ciąży to dobry pomysł. Zobaczysz jak szybko zaskoczą Cię dwie kreseczki:) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje też piersze ale już szczęśliwa :) 29 zobaczyłam dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SODALITE ja w czerwcu skoncze 30 to piekny wiek!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki:) ja w tym roku 30 lat;) W sumie też dojrzałam do bycia matką, chociaż czasem dopadają mnie wątpliwości,ale to tylko czasami;) Złe samopoczucie mi przeszło, przejechałam się na rowerku i wypiłam piwko. Sączyłam je przez 2 godziny. Teraz siedzę w domku i mnie korci aby z ciekawości zrobić test;) Jak kupowałam owulacyjne to kupiłam kilka ciążowych;). No ale szkoda testu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika30
Witam dziewczyny.Chciałabym do Was dołączyć jeśli mogę.My z mężem chcemy zacząć starania od tego miesiąca, więc jak tylko skończy mi się okres to bierzemy się do roboty. Mam 30 lat i synka który za 3 tyg skończy 2 latka :-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Mamika30:) coraz nas tu wiecej i suuuuuuuuuuper:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno-do okresu zostało mi jakieś 10 dni;) Czuję, że chyba nic z tego-znów się będę męczyć do czasu jak @ przyjdzie, mój PMS jest momentami okropny, ale muszę z nim żyć;) Leżę już w łóżeczku, piję piwko redsika, chyba pójdę sobie coś do zjedzenia zrobić;)Późna pora, ale co jak mi się chce jeść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Witam, wszystkie nowe przyszłe Mamuśki! Widzę, że dużo mnie ominęło przez tą majówkę! Gratuluję tym zafasolkowanym! Ja po dwóch grilikach a dziś trzeci :-) mimo paskudnej pogody fajna majóweczka. Od wczoraj zaczęłam brać luteinę tak sama z siebie bo tej @ dalej nie mam! Zawsze jak wzięłam jedną tab luteiny to następnego dnia już miałam @, ale dziś jej nie ma! Może jutro przyjdzie bo już mnie to męczy!! Dziewczyny miłego poniedziałku i powodzenia w starankach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika30
Dzień Dobry Wszystkim.Ale brzydka pogoda pada i pada i znów synek będzie się nudził w domu :-( a jak zapowaiada się Wasz dzień? Macie zaplanowane jakieś atrakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dziś spokojnie;) Pewnie wszyscy odpoczywają;) Ja wstałam po 7 i poszłam do Kościoła;) Potem zjadłam śniadanie i leżę;) Boli mnie pod brzuchem i plecy-takie bóle okresowe, niezbyt mocne ale nie pozwalają o sobie zapomnieć;) Okres powinnam dosttać12.05-czyli za 9 dni. Ehh...,ciekawe. Dziś w kościele prawie się popłakałam, bo dziś święto Matko Bożej Królowej Polski i tak się zawsze pięknie wtedy odprawia. Nie no pomyślicie, że może jestem jakaś dewota, ale ja po prostu uwielbiam maryjne święta;) i maj. Dziś ładna pogoda, ale ja mam jakieś wahania nastrojów. Znowu jestem podłamana, bo kochamy się jak trzeba w dni płodne, a ty nic nie wychodzi. Chyba sobie zrobię badania hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika30
AGNES_85 ale Ci fajnie, strasznie lubię posiedzieć przy grilku z rodzinką lub znajomymi, zawsze jest wesoło i coś się dzieje. Ale dziś leje u nas więc grill odpada, nawet na spacer wyjść nie można. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ładna pogoda;)Planów nie mam żadnych, bo mąż pracuje, a samej mi się nigdzie jechać;). Poleżę chyba sobie i poodpoczywam;) Grilla jeszcze w tym roku nie robilismy, a w tamtym roku o tej porze to już chyba u nas ze 3 były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×