Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

witam nowe starające się dziewczyny! ciągle mnie kręci żeby zrobić test ale wytrzymam do poniedziałku! a co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek85 a w jakim wieku masz synka, bo mój za 2 tyg kończy 2 latka i stwierdziliśmy z mężem, że czas sprawić mu rodzeństwo. jakby się udało szybko to byłoby 3 lata różnicy, trochę się boję jak to będzie ale nie chcę, żeby synek był sam, no i strasznie marzy mi się córeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamika mój synek ma prawie 10 miesięcy i podobnie jak tobie marzy mi się córeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się martwić napewno szybko wam się uda i synek będzie miał rodzeństwo i nie ma co się przejmować na zapas jak to będzi! CO MA BYĆ TO BĘDZIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adunia88
Witam Was.Jestem tutaj nowa,zaczynam I cykl starań,wczoraj kupilam testy owulacyjne,i dziś mi wyszedł pozytywny czyli dziś wieczorem trzeba się wziąć do roboty?czy te testy działąją z opóżnieniem jakimś?Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) Witam nowo przybyłe staraczki;)Pogoda u mnie na pewno nie majowa-zimno.Ehh...Co do moich dzisiejszych dolegliwości- to nic się nie dzieje, kompletna cisza, po wczorajszej rewolucji w okolicy jajnika głucho i cicho. Tylko przez tą pogodę jeść mi się chce okropnie. adunia80-co do testów owulacyjnych-jestem po pierwszym ich zastosowaniu. Najpierw przeczytaj ulotkę. Na mojej było napisane,że jak pojawi się kreska testowa taka jak kontrolna, albo mocniejsza, to oznacza,że za 24-48 godzin dojdzie do owulacji i najlepiej się starać po upływie 24 godzin po teście pozytywnym ,ale przed upłynienciu 48godzin. U mnie są wyraźne oznaki owulacji-na 3 dni przed pojawia się śluz o strukturze białka kurzego (strętne porównanie), a za 2-3 dni kłucia w podbrzuszu i delikatne plamienia ( te oststnie nie zawsze). my staraliśy się dzień przed,dzień po i 3 dni po owulacji. Z jakim skutkiem-czekamy;) Ogólne z testów jestem zadowolona-bo pozwoliły mi lepiej poznać swój organizm. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adunia88
śluz mam właśnie taki jakby nieco rozciągliwy ale kłucia żadnego nie mam,hmmmoże dziś wieczorem sobie spróbujemy :) a przytulać się lepiej wieczorem czy rano ?czy to bez znaczenia podacz owulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...najwazniejsze wtedy, gdy się ma ochotę. Ja mam straszne parcie na dziecko i niestety przytulamy się wtedy, gdy trzeba a nic nie wychodzi. A jakoś wyluzowanie mi nie przychodzi łatwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adunia88
To dziś spróbujemy zadziałać coś,jak do tej pory przytulaliśmy sie z gumkami bo nie chciałam się truć tebletkami żeby mi nie zaszkodziły,więc teraz sobie będzie można pozwolić na kilka chwil zapomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz po starankach, a teraz czekac 2 tygodnie zeby sie dowiedziec czy cos sie udalo czy nie. Jesli chodzi o przytulanko to lepiej wieczorem zeby polezec jeszcze po ... a nie od razu skakac i leciec do lazienki sie umyc. Jesli chodzi o testy owulacyjne to zalezy ktore ale jak ci wyjdzie pozytywny test to od razu mozna sie starac , tylko pozytywny tzn obie kreski tak samo grube albo ta testowa grubsza od kontrolnej. Bo wtedy owulacja bedzie od 12- do 36 godzin, a plemniki i tak zyja 3-5 dni, a komorka jajowa tylko 24 godziny no wiec jak za pozno sie poprzytulacie to po ptokach, wiec lepiej wczesniej niz za pozno. Pozdrawiam wszystkie Macie jakies sposoby jak tu nie myslec o tych najbliszych dwoch tygodniach kiedy sie czeka na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adunia88
anitiaa a to Wasz I cykl starań?no nie myślenie czy sie udalo czy nie jest chyab ciężkie :) ale cóż pozostaje się uzbroić w ciepliwość i czekać :) nie ma innej rady hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Agnies 85 - ja przez ostatnie 5 lat (pisalam o tym na jednym z moich tematow ze stopki) bylam na South Beach Diet i niezle mi szlo, nawet jak grzeszylam to wracalam na dobra sciezke, ale... przez ostatnie kilka miesiecy zaniedbalam, a w zimie co gorsza dosiadalam sie wieczorami domojego uwielbiajacego slodycze meza i hoc nie przepadam zauwzylam, ze jak juz sie zacznie je jesc to sie pozniej reaguje jak pies Pawlowa :( Nie pije nic innego procz wody - od lat, nie lubie sody czy sokow bo to sam cukier, ziemniakow nie jem, a chleb jeszcze troche z rozpedu ale pelnoziarnisty. Zawsze sie balam, ze bedac w ciazy nagle bede miala zachcianki na pokarmy ktore sobie odmawialam przez ostatnie kilka lat (te z cukrem czy biala maka) a tu sie nagle okazuje ze do ciazy daleko a ja sama z siebie zaczelam sie zajadac tym co dla mojej figury niedobre a co gorsza im wiecej sie tego je tym bardziej sie tego typu laknie :( Dobra, dosyc o diecie, nie o tym w tym temacie mowa. Agnes 85 - ja czytalam, ze sie ciaze zdrowiej przychodzi i mniej kg nabiera jesli sie planuja ja bedac bez nadwagi, no ale moze te moje 10kg to nie taka tragedia tym bardziej, ze jestem wysoka ;) Beti2905 - ja nawet nie wiedzialam o tych 33 dniowych, tylko zaczelam sie ostatnio przygladac, a ze w pracy byl maly ruch wyciaglam kalendarzyk i policzylam, w ciagu ostatnich dwoch lat te cykle dluzsze sie zdarzaja. Nie wiem czy to bardzo zle. Zuzzak, u mnie na temacie Testy Owulacyjne bardzo duzo pisze o prolaktynie Ol4, dlatego tez zamerzam to zbadac, mam nadzieje, ze bede w normie. Ide na badania 25 maja. Ja mam tez jakies doly, a przeciez piekna wiosna, moze to takie przesilenie po zimie, czort to wie, nie mam juz na co zwalac bo wszystko w porzadku, zawsze mozna na hormony zwalac ;):P MOnis86 - a to sie nie przejmuj znajomymi,to ze oni nie moga, nie znaczy, ze ty tez. To troche ponad miesiac ;) Adunia88 - powodzenia! Z tego co sie naczytalam to testy moga pokazywac dzien, dwa przed - nie wiem jakie ty kupilas, sa rozne, podobno najlepiej pokazujacy jest elektroniczny, pokazuje 1 dzien tylko (usmiechnieta buzka) te inne moga pokazywac do 3 dni nawet - najbardziej goracy okres. 2010/2011 to ty tez masz odczucia jak z ksiazki ;) Ja zaczelam robic testy aby potwierdzic czy wszystko dobrze czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️KALKULATOR ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️KALKULATOR ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ http://www.ciaza.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=447&Itemid=131 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ *************************************************************************** 🌻BABYHOPES / PO TRZYDZIESTCE / USA / 2010 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4442771 😘TESTY OWULACYJNE - ktos stosuje? stosowal? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4454939 ❤️IMIONA DLA DZIECI URODZONYCH ZA GRANICA: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=848368 ...i ja :) http://www.thegratefulgoddess.com/images/Stone_Sodalite_m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adunia88
dobra dziewczyny zmykam do męża coś poszturchać się :) Trzymajcie kciuki.Zajrzę potem jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Witam kolejne staraczki, ale nas tu przybyło - super! kasiulek85 to Ty odważna jesteś masz małego synka i już następne! :-) anitia to teraz trzeba trzymać kciuki! Powodzenia Sodalite mam koleżankę która jest teraz w 7mies i ma nadwagę koło 20kg i jest wszystko ok - nic się nie martw! Staraj się o dzidzię i nie szukaj problemów lepiej nie zapeszać. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - racje masz, nie pora ani na martwienie sie na zapas ani na radykalne zmiany. *** Znalazlam jeszcze to: http://viggo.pl/dni-plodne/ http://familie.pl/Planujemy_dziecko/Narzedzi a/agglossningskalender.php http://www.babycenter.com/ovulation-calculat or?sub=true&month=3&day=28&year=2010&cycleLength=29&x=44&y=9 http://piekielko.info/kalendarzyk/ :P ostatnie ma pomoc w planowaniu plci :P Duzo nas jest, az ciezko zapamietac, ktos policzyl z ilu osob sie sklada nasza grupa? ;) Ja mam wolny dzien dzisiaj to sie relaksuje przy kompie, pranie i obiad i nic nie zamierzam wiecej bo potrzebuje odpoczynku, wiec jak ktos chce popisac to zagladam co jakis czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Beti to ja czekam na ten cud:) Adunia moim zdaniem lepiej "przytulać się" wieczorem po kąpieli, bo wtedy można sobie spokojnie poleżeć w łóżku . Podobno tak jest wskazane:) Kasiulek ja też Cie podziwiam. W domu taki malutki Synek, a Ty już myślisz o następnym...Ale masz w tym wszystkim rację, bo różnica wieku będzie mała i dzieciaczki będą bardziej zżyte ze sobą. Jest tu jeszcze ktoś, czy już wszyscy śpią??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dotarlam ale pewnie juz spicie dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly dzien pilnowalam tematu ale niestety prawie nikt nie mial czasu, moze i niedziela jest najlepsza :) Dzisiaj mialam wolny dzien to moglam sobie zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widzę, że topic aktywny bardzo. My próbujemy założyc internet w domu, trochę nam to z oporami idzie, ale może damy radę. No cóż mi też sie przytyło ostatnio po tej zimie, nawet nie wiem jak to się stało. Tak coś z 5 kilo. Próbuje to zrzucić, ale tak mi idzie kiepsko. Ale ostatnio staram się mało jeść na kolacje, i chodze ciągle głodna, ale chyba juz po 30-tce metabolizm nie ten. No cóż z pewnymi faktami lepiej sie pogodzić. Miłego dnia, choć tak sennie deszczowo jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Ja też mam wrażenie, że zaraz zasnę. Już nie mogę się doczekać weekendu, chociaż wiem, że będę sama. Mąż wyjeżdża na szkolenie do Niemiec, a ja... w sobotę rano szkoła, potem nauka, no i w końcu zajmę się sobą:) No i co najważniejsze, to nie trzeba iść do pracy:) Pozdrawiam Was, zajrzę tu na chwilę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. I znów szaro, buro i ponuro, bez kawki się nie obejdzie, strasznie jestem "zmulona" a tu trzeba synkowi jakieś zabawy wymyślać bo się nudzi w taką pogodę w domu. Pozdrowionka dla wszystkich i miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze i ja sie do Was dolacze? Co prawda obawiam sie takich tematow, bo kojarza mi sie z dlugimi staraniami i wolalabym nie zapeszac. Ale co tam :D razem razniej. Zwlaszcza ze z kims chce sie tym dzielic, a: - z narzeczonym nie moge, bo "staranie sie" go wciaga ;) ale juz rozmowy o reszcie narazie go nudza i patrzy na mnie jak na nawiedzona wariatke z parciem na dziecko. - dla mojej mamy chce zeby to pozostalo niespodzianka - wszystkim znajomym mowimy, ze nie myslimy o dziecku. szczerze, to klamie im w zywe oczy, bo nie chce zeby wiadomosc sie rozniosla Za miesiac bierzemy slub, z dzieckiem chcielismy odczekac jeszcze kilka miesiecy, ale ostatnio stwierdzilismy, ze jakby bylo teraz to tez krzywdy nie bedzie :) no wiec staramy sie intensywnie. Ale mi juz wszystko sie pomieszalo - dokladna data ost @ (nie zapisuje, a powinnam, bo wydaje mi sie ze zapamietam a jednak nie :/ ), sluz przedowulacyjny z owulacyjnym, w Superfarmie byla promocja na testy ciazowe, wiec kupilam bobotesty niebieskie (te ktore wykrywaja juz 2-3dniowa ciaze) i nie potrafiac sie powstrzymac, wszystkie juz zuzylam a raczej zmarnowalam :/ w dodatku mam wyjatkowe dlugie cykle (35dni) i przez to wszystko rozciaga sie w czasie. Co prawda na kalkulatorach ciazy data zaplodnienia waha sie miedzy 30.04 a 02.05, ale sadzac po sluzie i ostrym bolu w podbrzuszu ja mam wrazenie ze owulacja byla dopiero wczoraj :( w dodatku wczoraj wyczytalam, ze plemniki zdychaja w kwasnym srodowisku, a ja jestem na diecie ktorej skutkiem ubocznym jest zakwaszanie organizmu.. wiec od wczoraj jestem chodzacym nieszczesciem :( Dlatego licze ze z Wami moze jakos uda mi sie usystematyzowac caly proces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! ale sobie zaległości narobiłam!!! masakra. ale czytałam dzielnie wszystko po kolei ;) przede wszystkim witam nowe staraczki i mamusie :) przybyło nas. i to dobrze, może i mamusiek przybędzie :P hehe. mnie szał, mam urwanie głowy, w domu dalej remont więc temu tak rzadko to bywam. ale wrócę :P u mnie chyba okres się święci bo cycki mnie bolą jak cholera i jajniki kłują więc pewnie lada dzień coś się pojawi ;/ ehh. a co u was słychać? u mnie pogoda okropna, szaro,buro,pada,wieje. aż się z domu nie chce wychodzić. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry tekst : "staranie wciąga narzeczonego". Nie słyszałam o testach, które wykrywaja dwudniową ciążę - jakoś ciężko mi uwierzyć, że mogłoby cos takiego być. Może ze dwa dni po zagnieżdżeniu to tak, bo przeciez po zapłodnienu zarodek jeszcze parę dni wędtruje jajowodami zanim się nie zagnieździ w macicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr - zainteresuj sie Dieta South Beach to ci szybciej pojdzie i 100% ie bedziesz chodzic glodna bo nie powinnas :) Aluka, to moze popiszemy w niedziele rano, zeby ci nie bylo za bardzo smutno :) Ja wlasnie dopijam kawe i wyjezdzam do pracy, przede mna dzien jak co dzien, po pracy musze zajrzec do mechanika bo cos naprawial i nie naprawil :( Nie lubie, bo troche daleko jezdze wiec wole po prostu wsiasc do auta i byc w drodze niz gdzies utknac i byc w domu jeszcze pozniej :( Lalka Tereska - witaj, mysle, ze kazdy sie troche obawia, bo z reguly porownujemy sie do innych, tak wiec jest zawsze strach, co jak sie wszystkim poszczescie a wlasnie ja bede dlugo dlugo czekac i sie zaczne denerwowac, ale to prawda, ze w grupie razniej i mozemy porozmawiac na temat ktory nas interesuje i mozemy sie wspierac :) Lalka - zobacz powyzej te kalkulatory, ktorych wyszukalam w internecie, w jednym z nich tez wpisuje dlugosc cykli. No z tymi testami bobo to dajesz czadu, moze poczekaj az sie chociaz miesiaczka nie pojawi na czas, Majka to fajnie, ze wszystkich poczytalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszłam o takiej diecie - rozumiem, że jest to bardziej sposób odżywiania. Ha, mnie gubiły słodycze, ale już je w zasadzie odstawiłam, tylko w niedzielę sobie pozwalam i to takie chudsze wersje. Ale poczytam, może akurat mi podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski bobo test wykrywa hCG przy stężeniu 10mlU/ml i jest to najczulszy test jaki wpadł mi w ręce, bo pozostałe reagują dopiero od 25mlU/ml. W ulotce pisze "2-3dniową ciążę", nie jest powiedziane że po 2 dniach od zapłodnienia ;) wykrywa stężenie hormonu odpowiedzialnego za tworzenie łożyska, więc myślę że żeby zarodek się zagnieździł to musi mieć w czym. Zresztą nie będę szukała usprawiedliwienia dla swojej niecierpliwości :) Wiem, że przyszalałam z tymi testami, dlatego podziwiam Was, że tak spokojnie siedzicie i czekacie :) Ja w dodatku chciałabym wiedzieć jak najszybciej o ciąży, żeby móc udać się z tym do ginekologa po zwolnienie lekarskie. Niestety ze względu na charakter pracy, większość dziewczyn u nas ma problemy z zajściem w ciąże, a potem z jej utrzymaniem. W skrajnych przypadkach lekarze każą nawet zmienić pracę, żeby móc w ogóle zacząć myśleć o staraniach :( Sodalite - robiłam bardzo podobne testy, też z wyliczeniami i właśnie wychodzi mi cały czas między 30.03 a 02.05. Dodam że marzy mi się dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×