Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Gość aaannkaaa
cześć dziewczynki:) no u mnie też pada, w sumie na szczęście, bo miała być grill a ja i tak bym nie mogła pić, co by było wielkim zdziwieniem dla moich znajomych, chociaz w sumie miałabym wymówkę z powodu tych pleców, mogłabym powiedzieć, że jakieś silne tabletki biorę... no ja dziś czuję się troszkę lepiej, mam nadzieję, że nie zapeszę- nie mdli mnie aż tak bardzo jak ostatnio i aż przyjemnie było się obudzić i wstać z wyrka:) Izabello7 a byłaś już u lekarza? będziemy miały chyba podobne terminy:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pogoda się zchrzaniła, a taki ładny dzień się zapowiadał;) Śpiąca jestem niemiłosiernie;) aannka-no najgorsze jest to tłumaczenie się,czemu się nie pije. No...ale najprostsza metoda, to albo skłamać,że się bierze leki (teraz dobry sezon na alergie, albo jak Ciebie bolą plecy ;), albo być kierowcą;). Oczywiście lepiej nie kłamać i lepiej żeby plecki Cię nie bolały. Ja też leżę-bo plecy mnie też bolą i podbrzusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aaannkaaa :) Test robiłam 29 więc nie miałam już możliwości iść do lekarza. Postaram się sroda/ czwartek. Podejrzewam, że leci 3 tydz ale... mogę się mylić. To możliwe, że już mam takie mdłości? Zgaga troszkę minęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny ja dostalam okres??? pierwszy raz w zyciu dostalam@ po 28 dniach i tak mysle ze to przez castagnus a wzielam tylko 20 tabletek jestem w szoku tyle sie naczytalam ze przesuwa cykl nawet do 45 dni i tego sie balam i dlatego go odstawilam no to jestem spokojna:) a ciesze sie bo M przyjedzie 12 i balam sie ze bede wtedy okresowo niedostepna hi hi nie sadzilam ze tak sie bede cieszyc ze@ przyszedl moze wreszcie bedzie normalnie z tym moim cyklem wariatem🌻 dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
no ja robiłam test 28 i z obliczen kalkulatora wyszedł mi ok 5 tydzień, do lekarza jestem umówiona na piątek, a mdłości to tak ok tygodnia już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
aha teraz zauważyłam że na różnych stronkach różny tydzień wychodzi, na jednej nawet 7 wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja nie sprawdzam. Poczekam do wizyty :) A piersi? Zauważyłś jakieś zmiany? Ja już mam siateczkę żyłek i są więększe :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
nie na piersiach nic nie zauważyłam... poza brakiem okresu i nudnościami nic by nie wskazywało u mnie na ciążę... no i jeszcze nadal mam bóle brzucha i okolic jajników:( ale to tak jak przeważnie przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto dzisiaj dziewczyny gdzie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika30
eterno czemu się martwisz? chodzi pewnie o obfitość jak się domyślam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze naprawdenigdy nie mialam tak wczesnie strasznie mnie boli lewy jajnik a nie jak zwykle cale podbrzusze i na wyglad tez jest dziwny biorac pod uwage ze owu byla tydzien temu to sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
ja też jestem, no ja Eterno niestety Ci nie pomogę bo jestem zielona w tych sprawach:( jak Ci się skończy to do ginekologa się wybierz, kontrola nigdy nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awidzicie chcialam sobie pomoc castagnusem i skrocic cykle moze po prostu sie udalo!!! nie sadzilam ze 20 tabletek cos zdziala a tu surprise😘 dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannkaaa
to pewnie teraz teścik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie nie ciaza- udalo sie skrocic cykl hi hi chaotycznie to jakos napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika30
eterno z tego co zrozumiałam mówiłaś, że nie wziełaś całego opakowania castagnusa tylko odstawiłaś, nie wiem ale ja raz też jadłam tabletki ale nie pamiętam ich nazwy i miałam je jeść po okresie przez ileś tam dni bez przerwy, a ja wziełam tylko 2 i przestałam i za 2 dni dostałam znów okres także wyszło, że tydzień po skończeniu jednego dostałam drugi i dowiedziałam się od gin., że nie powinnam przerywać brania tych tabletek . może ten castagnus też tak zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie ja sie ciesze ze tak szybko to lek na uregulowanie cykli moje sa dlugie 33-35 dni jesli zadzialal tgo super mam nadzieje ze tak juz zostanie to niby tylko ziola ale dzialaja:)wiesio tez wplywa na cykl mysle zeto jedno z drugim zadzialalo i chyba wroce do wiesiolka w tym cyklu super mam po nim cere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co u Was? Przygotowane na resztę pracującego tygodnia? Mnie boli jakby w okolicy jednego jajnika,no i plecy. A i mam taki apetyt, że ciągle jem. Przez 4 dni laby żoładek mi się rozciągnął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nowy dzionek się u Was zaczął? Ja szykuję się do pracy. Musiałam zjeść coś, bo mi żołądek z głodu rano wykręcało;) A zwykle nie jadam śniadań;) Czuję się nadal średnio-jajniki mi się uspokoiły, ale plecy bolą nadal. Pogoda nie sprzyja dobremu samopoczuciu-znowy będzie u mnie padać deszcz. dobra zwiewam miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzie wczynki. Wiem ze jestescie juz zzyte bardzo na tym topiku ale zastanawialam sie czy nie moge dolaczyc? Ja staram sie o dzidzie ponownie bo w grudniu ubieglego roku poronilam, no iteraz jest juz moj 5 cykl i nic od tamtej pory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika30
Witaj anitia. Ja też dopiero niedawno dołączyłam do tego forum. My starania zamierzamy rozpocząć od tego miesiąca. Pozdrowionka dla Wszystkich i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zrobilam tescik owulacyjny, dwie gube krechy, teraz tylko poczekac jak mezus wroci z pracy i do roboty. Jajniki mnie tak napierdzielaja, ze ojej. Dotknac brzucha nie moge. I jest mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ostatnio nie wchodziłam dłuuuugo [teraz tez jestem na momencik] i mam wam tyyyyyyle do opowiedzenia ;) po pierwsze majówka ;) akurat mi się @ skończyła ale jakoś grill nie wypalił i spędziliśmy dzień we dwoje z mężem przy skrzyneczce regionalnych piw... szczerze mówiąc picie zaczęliśmy w piątek wieczorem w pubie, potem poszła owa skrzyneczka więc powiem wam szczerze - jak się napizgałam w piątek tak chodziłam uśmiechnięta do całego świata do niedzielnego poranka ;) najzabawniejsze że w niedz skoczyliśmy do castoramy po tynki, gipsy, farby itd itd i wzięliśmy się za odświeżanie mieszkania - trwało ono do wczoraj równo do 2 w nocy [ostatnie pociągnięcia wałkiem] i jest CUDNIE! dzisiaj wstałam rano jak zobaczyłam nasze pokoje to z wrażenia aż usiadłam ;) zdolni jesteśmy nie ma co :D planuję w tym cyklu nie planować starań, ostatnio sie przytulamy z mężem kiedy mamy ochotę bez większych nadziei i wyliczeń, tak sobie myślę co by pokupować nowe dodatki do nowych kolorków ścian- zaczęłam od abażura na lampkę i plafonu :) a i mam plan zrobić sobie małe domowe spa wieczorkiem, także później lecę do rossmana po potrzebne akcesoria ;) i wymasuję męża za to że tak pieknie położył tynk mineralny na suficie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Cześć wszystkim :-) Witam nowe dziewczyny :-) Ja od wczoraj mam urlop do końca tygodnia, na razie jestem u teściów, a potem jedziemy do moich rodziców. Wczoraj był grill i oczywiście bez rozmów o ciąży się nie obyło. Była siostra M z półroczną córcią i oczywiście każdy kazał mi się patrzeć, to się zapatrzę :-( Druga siostra M ma już synka 4 letniego i własnie zaczynają się starać o drugie, coś czuję, ze im pierwszym się uda i smutno mi z tym :-( Pogoda do bani...dobrze, że nie zaplanowałam jakiegoś wyjazdu, bo nie bardzo by się udał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamika30
zuzzak to po tym piwku mieliście taką wenę twórczą ? :-) takie głupstwo jak odnowienie ścian a od razu świat wygląda lepiej i jest pretekst aby wybrać się na zakupy :-) to miłego wieczoru życzę beti2905 nie martw się, może akurat uda się Wam ze szwagierką zajść w tym samym czasie i będziecie razem biegać do lekarza i wymieniać się ciążowymi nowinkami :-) a ja posadziłam sobie w ogródku sałatę i ogórki i teraz obiadek gotuję - pierogi mniam Pozdrowionka dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×