Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Hej. Adunia88 to jest nasz 5ty cykl staran od poronienia. Bo w grudniu poronilam w 10 tc. No i teraz znowu staramy sie. Jesli chodzi i testy ciazowe to jesli wykrywaja one 2dniowa ciaze tu chdozi o 2 dni od zaplodnienia a nie od owulacji, ale i na nich mozna przeczytac ze ok tylko 68% kobiet potwierdzilo ze wykryl ciaze po 2-3 dniach od zaplodnienia. Wiec spokonie. Najlepiej jednak i tak robic dopiero w dni u spodziewanej miesiaczki. wtedy jest najwiarygodniejszy. Majka89 jesli chodzi o jajniki i bolace cycki to moze to objaw ciazy a nie nadchodzacego @ trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010/2012
Witaski, u mnie pogoda niemajowa- zimno i deszczowo. Wróciłam do domu podpichciłam obiad i leżę nic mi sie nie chce. Czekam z niecierpliwością kiedy zrobię test,ale jakoś nie jestem dobrej mysli. Piersi mnie nie bolą, trochę pod brzuchem gniecie-objawy typowo okresowe.A okres za 7 dni ma przyjść. Ciekawe, nakręcam się bardzo, choć wiem jak smakuje gorycz porażki. Poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010/2012
kurde to byłam ja 2010/2011-pomyliłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee u mnie to na 99,9% na okres ;) jak tam wcześniej pisałam to kwiecień,że tak powiem sobie odpuściliśmy bo dużo się działo. więc nie było specjalnych starań ;p planowo powinnam mieć 7-9 maja. i będzie raczej ;) ooo mnie też by się jakaś dieta przydała... ehh ;p ale ja mam słabą wolę i zawsze przegrywam z dietą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie najgorsze jest to czekanie czy okres przyjdzie czy nie. ja to zawsze jak okres mi się spóźnia to już doszukuję się jakiś ciążowych objawów nawet wtedy, jak jeszcze nie staraliśmy się o dzidziusia :-) mąż się śmieje, że ja to co miesiąc w ciąży jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim normalnie nie moge znalezc czasu zeby zajrzec do was wczesniej:( ale coz nowa praca i wszystko robie biegiem:( ale jutro zaczyna sie weekend:D co prawda mam mase sprzatania ale co tam dam rade!!! co tam jeszcze slychac jak staranka no i przyszle mamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski maja,eterno chyba dawno Was ty nie było;)? Ja jestem strasznie zdołowana, tym czekaniem, niemal wszystkie strony z najwczesniejszymi objawami ciąży przejrzałam i doszłam do wniosku,że w tym miesiącu czuję się takjak i w poprzednim i poprzednim.Jednym słowem dupa blada!!!Mój mąż dziś mi powiedział,że może coś z nim jest nie tak i może będzie dobrze jak się przebada. No i staramy się jeszcze do czerwiec-lipiec, a potem robimy badania-z własnej inicjatywy;) Czasami w glębi serca czuję, że mamy problem,ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tez w tygodni mało mam czasu żeby tu zaglądać, ale staram się jak najczęściej. Też mam masę sprzątania, więc Eterno pocieszę Cię, że nie będziesz sama. Sodalite ja z pewnością w niedzielę zaglądała na forum, więc spokojnie, nie będzie się nam nudziło. Zresztą tak jak pisałam rano dużo rzeczy zaplanowałam na weekend, a jeśli pogoda się nie zmieni, to raczej uda mi się te plany zrealizować. U mnie też brzydka pogoda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść Dziewczynki ja zaczęłam w tym miesiącu, mam nadzieje że fasolka juz wije sobie cieplutki domek we mnie. Niestety jeszcze ze 2 tygodnie muszę poczekać na test, by cokolwiek się dowiedzieć, ale jestem niecierpliwa Z dziwnych rzeczy - od dobrych kilku dni czuję skurcze macicy. Bezbolesne. Nigdy tego nie czułam. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr - dieta ma 3 etapy, pierwszy to oczyszczanie i pozbycie sie zachcianek, drugi spadek wagi do wymarzonej, trzeci - sposob na zycie. mozna jest duzo fajnych rzeczy, zdrowych (to dieta przeciwko miazdzycy, wylewom ) i nigdy nie jest sie glodnym. W Polsce nazywana Dieta Plazowa. Arthur Agatston Dieta south beach Dobra, koncze, bo mnie pogonicie :) W necie jest mnostwo info na ten temat ;) Lalka Tereska, no szalejesz z tymi testeami, bo pisalam, ze ja zrobilam w zyciu 2 w tym jeden wymuszony przez lekarza poszlam z problemem i chcial wykluczyc inne zeby zdiagnozowac, to bylo kilka lat temu, ostatnio robilam, zeby wykluczyc, bo miesiaczka mi zwariowala i tak chcialam zobaczyc, ale ogolnie ku sprawdzeniu to zamierzam zrobic jak cos bede podejrzewac :) Lalka - to rozumiem, dlaczego robisz, skoro pracujesz w takich warunkach ktore ciazy nie sprzyjaja ;) Hoorhe - ciekawe z tymi skurczami. Moje probowanie w tym miesiacu juz za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sodalite - na pewno poczytam, bo juz mam dość siebie. Lalka - mam nadzieję, że nie będziesz za długo czekać, ale niestety tak jest, że później, w kolejnych miesiącach juz się nie chcrobić tych testów za wcześnie, bo kolejne rozczarowania bolą jeszcze bardziej. Ja ostatni robiłam z 5 miesięcy temu, bo stwierdziłam, że nie warto. Mi się jeszcze okres nie spóźnił, może raz w życiu, jak miałam 20 lat. I mam bardzo krótkie cykle 25-26 dni. Tak, że jak by mi się kiedyś nie pojawił okres w 28 dniu cyklu, to by na 99% oznaczało ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sodalite - na pewno poczytam, bo juz mam dość siebie. Lalka - mam nadzieję, że nie będziesz za długo czekać, ale niestety tak jest, że później, w kolejnych miesiącach juz się nie chcrobić tych testów za wcześnie, bo kolejne rozczarowania bolą jeszcze bardziej. Ja ostatni robiłam z 5 miesięcy temu, bo stwierdziłam, że nie warto. Mi się jeszcze okres nie spóźnił, może raz w życiu, jak miałam 20 lat. I mam bardzo krótkie cykle 25-26 dni. Tak, że jak by mi się kiedyś nie pojawił okres w 28 dniu cyklu, to by na 99% oznaczało ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha nawet ciekawa ta dieta - tylko ten nabiał mnie martwi. Chleb to ja tylko na śnadanie jadam, więc dałąbym radę bez niego, ale ja juz kiedyś miałam zakusy na przejście na wegetarianizm, ale wyszła mi niedokrwistość duża i musiałam się wrócic do mięsa. Ale do dziś nie mogę patrzeć na półkę z wędlinami, a do serów mi się buzia śmieje. Ha no i to jest pewien problem dla mnie. Ale spróbuje, a nóż się przyzwyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr fajnie Ci, że masz takie regolarne cykle, bo ja tam strasznie długie takie do 36 dni i tydzień spóźnienia to u mnie normalka.brałam już luteine na urególowanie cyklu ale nie zabardzo pomogła miłego dnia dziewczynki i trzymam kciuki za te co na dniach testują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz - wszedzie dobrze gdzie nas nie ma - ja zadroszcze dziewczynom, ktore maja dłuższe, bo u mnie przerwa miedzy jednym krwawieniem, a drugim wynosi 19-20 dni (25,26 minus 6). Choć rzeczywiście w tej sytuacji, gdy się staramy, to rzeczywiście jest lepiej, bo szybko można próbowac kolejny raz. Staramy się na miesiące kalendarzowe - to 14 miesięcy. A 16 cykli w tym czasie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Ojej wystarczy że jeden dzień ominę a tu już tyle czytania :-). Wczoraj miałam zwariowany dzień od 7 do 18 praca później siatkówka apotem urodziny szwagra i padłam ze zmęczenia! Dzisiaj mam dzień wolny i byłam już na pobraniu krwi do badań hormonalnych zobaczymy w pon co wyjdzie! Co do tycia to ja zawsze w zimę przybieram ok 2-3kg a na lato chudnę do 4-5kg. Nie stosuję diet. lalka_teresa fajnie że dołączyłaś do nas! Nie ma co robić wcześnie tych testów lepiej poczekać a wogóle to najlepiej czekac na okres i jak się spóźnia to robić. Powdzenia majka89 a może to nie @ tylko fasolka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! mam chwilkę to zajrzałam i jak zwykle dużo czytania! dla mnie nie przeszkadza że będzie taka mała różnica wieku u dzieci ja tak chciałam. mój synek to istny aniołek. jest strasznie spokojnym dezieckiem i dlatego zdecydowałam się na drugie! gdyby było inaczej to pewnie poczekałabym z tą decyzją nieco dłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ;) agnes_85 - nie, to na 99,9% nie fasolka ;) jak już wcześniej pisałam nie było specjalnych starań w tym cyklu, więc na to nie liczę. ;P czekam teraz na @ ;) jeżeli do wtorku nie będzie to mogę się zastanowić, ale pewna jestem , że będzie ;) chyba też przejdę na jakąś dietę , trzeba się trochę "odchudzić" na lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek TRZYMAM KCIUKI i czekam na wiadomość o dwóch kreskach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja się czegoś mocno pragnie to nie wychodzi ajak się nie chce albo za bardzo nie starało to wychodzi! a może nóż widelec i bedzie! ja też trzymam za ciebie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ;) no tak zazwyczaj tak jest, ale nie tym razem , ja wiem i jestem wręcz pewna , że okres przybędzie ;) a Tobie ile się spóźnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiataski! Wróciłam z miasta-dziś mam wolne, muszę jeszcze raz jechać bo coś mam do załawienia, a rano nie mogłam;) Ja mam samopoczucie typowo okresowe nadal. Wczoraj miałam wilczy apetyt-mój mąż śmiał się ze mnie jak co dwie godziny jadłam;) Dziś boli mnie podbrzuchem i plecy i piersi mi się znów wylewają ze stanika-ale nie są nabrzmiałe i nie bolą;) Dziś w nocy miałam piękny sen, jak się obudziłam myślałam,że to prawda;) Śniło mi się,że byłam na jakiejś wycieczce wakacjach, duzo znajomych ludzi, mój mąż i przyjaciółka też kila osób z pracy. Ogólnie wyluzowano-imprezowy klimat, a ja któregoś dnia zrobilam test i zobaczyłam dwie piękne kreski, oszalałam z radości. Powiedziałam najpierw mojej przyjaciółce (zamiast mężowi) no i ogólnie byłam przeszczesliwa;) Hihi,ale sen co? A co u Was, jakie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 napewno niedługo zobaczysz 2 piękne kreseczki na teście i to nie będzie sen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasulek85-dziękuję za dobre słowo;) Nie wiem, ale czuję,że ten sen się spełni niedługo;) pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 - ja też jestem pewna , że niedługo zobaczysz swoje dwie kreski ;) napewno ;) a my jutro idziemy na 5 rocznicę ślubu do znajomych a w niedziele do taty na urodzinki ;D ale u nas pogoda okropna, pada, wieje. ehh. masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×