Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Gość madlenka151
Dlatego moja wielka rada dla staraczek dajcie sobie czasu i troszkę luzu wtedy na pewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiyaj Madlenka gratuluje z calego serduszka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenka151
eterno (nie)dziękuje bardzo mam nadzieje ze test nie zrobi mi psikusa ;p i się potwierdzi trzymam za ciebie kciuki i oczywiście za każda kobietkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno byłoby fajnie:) Małe zamieszanie w Twoim życiu w związku z tym, że zaczęłaś pracę, ale myślę, że byłabyś szczęśliwa. Kurcze ja też!!!! Miałam się nie nakręcać, bo jak już wcześniej pisałam w tym cyklu specjalnych starań nie było, ale skoro piszecie, że jak się odpuści, to może się uda, to ja też zaczynam robić sobie nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One bardzo rzadko myla sie w ta strone:) moze idz jutro na bete wtedy nie bedziesz miala watpliwosci albo poszukaj w aptece testu o czulosci 10 a nie 25 powinien wyjsc wyrazniejszy a i tak gratuluje i bardzo sie ciesze ze choc innym sie udaje:) ja biore tylko folik i wit e ale zabiore sie jeszcze za wiesia:) za to moj M lyka wit e salfazin i magnez i pamieta zeby wziac co jest niebywalym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ostatnio wypowiedzi kobiet starajacych sie po pigulkach i w zasadzie prawie kazda mowi ze dopiero po 6-8 miesiecy po odstawieniu udalo im sie zajsc w ciaze a ja odstawilam w grudniu wiec moze cos sie zadzieje:) no i mam nadzieje ze castagnus mi nie rozreguluje cyklu teraz bylo ok @ po27 dniach bardzo bym chciala miec cyklr 28 dniowe a nie 33-35:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenka151
czy się rzadko mylą to nie wiem kilka mies temu tez wyszła mi kresucha blada a jak poszłam do lekarza to powiedział ze ciąży nie ma i nie było i po 2 dniach okres przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno ja kiedyś zakupiłam rutinoscorbin dla mojego M i powiedziałam mu, żeby jadł dużo pomarańczy, bo zawierają witaminę c, a to korzystnie wpływa na "robaczki". A on mi dziś na to, że przecież je jabłka heheh:D, więc musi być ok:) Ręce mi opadły!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlenka, to rzeczywiście idz na bete, żeby potwierdzić. Będziesz miała 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenka151
poczekam jeszcze trochę i tak za 2 tyg do lekarza się przejdę wiec nie wiem czy pójdę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenka151
jak długo już się staracie kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sumie od listopada, ale nie przykładając się zbytnio...Dopiero w tym ostatnim cyklu zaczęłam mierzyć tempkę, obserwować śluz, zakupiłam testy owu i "przytulaliśmy się" wtedy kiedy trzeba;) Pech chciał, że akurat w trakcie owu dostałam zapalenia pęcherza i musieliśmy odpuścić "starania". Zobaczymy co z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenka151
aha moze jakiemus lobuziakowi sie udalo kiedy spodziewasz sie @? czy juz po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na efekt:) Dzis 27 dc. Ale moje cykle trwają od 26-34 dni, więc jeszcze sobie poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jakos od grudnia ale normalny zdrowy cylk mialam dopiero w marcu wiec wyzerowalismy liczniki inaczej sie nie dalo:)a teraz odpuscilismy zaczelam nowa prace nie spotykamy sie specjalnie na owu [bo moj M pracuje za granica]i co ma byc to bedzie nie nastawiam sie bo za duzo nerwow mnie to kosztuje i teraz po prostu dostalam@ bez zadnych stresow testow itd i dobrze mi z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) Madlenka-gratuluję, na pewno jesteś w ciązy;) aluka-ja mam dziś 25 dc i jakoś nie czuję się okreowo, za to piersi mam cięzkie i jakiś brzuch mam wzdęty. Chyba mi się ze 3 kilo oststnio przytyło i wszystko poszło w oponę. Muszę trochę schudnąć-bo idę niedługo na wesele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 ja też się nie czuję jak na okres, ale ostatnio też tak było. No może z tą różnicą, że ostatnio mało bolały mnie "baloniki", a teraz są bardziej wrażliwe na dotyk. Trzymam za Ciebie kciuki!!! Jak @ nie przyjdzie, to będziemy razem testować:D Mój M wrócił ze szkolenia i wybieramy się dziś na wycieczkę do lasu, żeby trochę pobiegać. Mam nadzieję, że nie zacznie padać, bo jego tak ciężko wyciągnąć z domu, a już obiecał, że pojedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aluka ja też trzymam za Ciebie. To, że są wrażliwe do dobry obaw;)Moje totalnie nic, nawet siateczka żyłek,którą mam pojawia mi się ostatnio przed okresem.Może mi się pojawiają co okres-ale ja zauważyłam je dopiero przed kilkoma miesiącami;)W sumie od kilku dni jakoś przestałam się stresowac, czy dostanę @ czy nie, co ma być to będzie. Przecież nie będę się co miesiąc katować w drugiej fazie cyklu rzeczami typu: nie picie kawy, piwa i unikania imprez, na których nie jestem kierowcom. Dwie rzeczy przestrzegam: po owulacji nie biorę tabletek przeciwbólowych innych niż apap i pamiętam by nie zapisywać się na żadne rtg;) Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też aż tak bardzo o tym wszystkim nie myślę. trzeba mieć zdrowe podejście, a wtedy wszystko będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenka151
ja powiem wam dziewuszki ze mnie caly czas bunio boli jak na @ tylko doszedl do tego bol piersi wczoraj tak bolaly ze dotknac nie moglam, nawet jak kroilam cos twardego wogole szok no i siusiu co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madlenka gratulacje, trzymam kciuki zeby sie potwierdzilo. Ale i tak mysle ze jestes w ciazy. Eterno ja zaszlam w ciaze za pierwszym razem 3 miesiace po odstawieniu tabletek i to bez szczegolnego starania. Tzn liczylam dni ale wtedy tylko raz sie przytulalismy w dni plodne i tak zaskoczylo. I ponoc po odstawieniu tabletek hormony szaleja i sa wieksze mozliwosci na zajscie w ciaze blizniacze. 2010/2011 mam nadzieje ze to bedzie twoj szczesliwy miesiac no i nasz tez:) ja dopiero bede miala @ za tydzien we wtorek, ala mam nadziej ze jej nie bedzie. A tak w ogole schudlam 2 kg nawet nie wiem kiedy. A jak chcialam to jakos tak powoli to szllo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Cześć Kobiety :-) Madlenka gratuluję :-) 2010/2011 i Aluka trzymam za Was kciuki :-) Pozdrawiam wszystkie "stare" staraczki :-)," nowe" staraczki i przyszłe mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja w druga ciaze tez zaszlam od razu po odstawieniu pigul ale teraz jestem juz kolo 30 i zakladam ze moze byc trudniej rowniez przez to ze przez osiem lat bralam pigulki nie wiem staram sie o tym nie myslec moze bedzie mi latwiej ale martwie sie soba i M bo pali i to tez moze miec wplyw ajjj za duzo tego wszystkiego no i to ze jestesmy tak daleko tez wyznacza rytm pozycia i napewno nie wplywa pozytywnie:( ale sie zasmucilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlenka151
eterno oboje zapewne żyjecie w dużym stresie i to ma ogromny wpływ na twoja jak i jego płodność, zaplanujcie sobie jakiś wyjazd kilku dniowy odprężycie się i a nóż się uda, moja mama urodziła w wieku 33 lat przez 11 lat się starali drugie dziecko ale ciągle praca stresy, w końcu wyluzowali , pojechali na tydzień w góry no i pchła ma za tydzień komunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Eterno Kochana nie smuć się, będzie dobrze... wrócę wieczorem bo czeka mnie podróż...trzymaj się cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pozno wstalam i nie moge sie rozkrecic, chyba potrzebuje drugiego kubka kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Wczoraj nie miałam czasu by zaglądnąć dziś dzień zakupowy był i dopiero wróciliśmy do domku. Witaj madlenka151 i gratuluje dwóch kreseczek :-) aluka jeśli staranka były tuż przed owulką to może faktycznie któremuś "żołnierzykowi" się udało :-) 2010/2011 ja to muszę przytyć bo strasznie schudłam biegając za tym moim rozrabiakom, dziś kupowałam nowe spodnie bo stare to ze mnie lecą dziś z mężem planujemy romantyczny wieczór :-) jak położymy synka spać to zabieramy się za robienie mu rodzeństwa :-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś słyszałam że lampka czerwonego wina pomaga w jakiś sposób w zajściu wiecie coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×