Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Witajcie! To ja, juz bez dola - drugi dzien miesiaczki, hormony sie normuja, swiat wyglada na bardziej przyjazny... :D :D :D Dziekuje za wczorajsze slowa pocieszenia, bylo mi tak jakos beznadziejnie :( A z ta panika na temat cykli bezowulacyjnych to chyba tez sie pospieszylam z ocena, jak zaczelam bardziej trzezwo myslec do mi sie przypomnialo, ze pomna tego, ze ostatnio owulacja byla u mnie ok. 18 dc nie sprawdzalam testerami tak jak pisze w instrukcji od dnia 10, uznalam, ze szkoda testerow i zaczelam pozniej, chyba ok, 14 - i mysle, ze to by wszystko wyjasnialo, skoro miesiaczka przyszla tydzien wczesniej tak samo moglo byc i z owulacja... to by sie mniej wiecej zgadzalo :D :D :D I okres przyszedl taki prawdziwy, prawdziwie wygladajacy. Kurcze, to ja nawet zaspalam ze staraniami w tym miesiacu, bo mielismy przetrzymac i zesmy przetrzymali................. To jak i ty chcesz z nim robic, to bedzie ci latwiej, bo Dieta jest i dla facetow i babeczek, wedlug mnie fajna, Eterno... jestem bardzo ciekawa co z tych twoich objawow wyniknie :) A miesiaczke masz dostac na poczatku sierpnia??? Leonielka - witaj na pokladzie. Widze, ze i ty masz pozno owulacje, ja 2 strony o tym pisalam i marudzilam, powodzenia. Czy chcesz sie dopisac do naszej tabelki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************************************************************************** NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.06 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06.......jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ....... ETERNO30............3.07..........30 ........17-18.07..............3.08 ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28...........09.07.........27............22.06.... ..........06.08 SODALITE 35.......27.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? ********************************************************* *************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia ********************************************************* ************************** 🌻 Czy wszystkie dziewczyny z tabelki nadal tu zagladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonielka - witamy. Eterno - a nuż widelec. Może się wstrzymaj z tą dieta parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Przyszedł moment że i ja przyłączę się do grona starających się;) To będzie mój 1 cykl. Mamy już synka 5 lat i czas najwyższy o drugie. Marzy mi się córcia (najważniejsze zdrowe) i tak @ teoretycznie powinna przyjść ok 18 (cykl mi wariuje od 25 do 28 dni) a według kalendarza mąż zostanie napadnięty we wtorek i środę celem zwiększenia prawdopodobieństwa poczęcia córki :0 Oprócz tego będziemy na urlopie zrelaksowani i w ogóle więc może się uda;) Synek trafiony za 1 razem nawet się nie spodziewaliśmy . życzę owocnych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-35
Dziewczyny chciałabym Wam coś doradzić, ja starałam się rok czasu bez skutku. Mierzyłam temperaturę , sprawdzałam śluz, stawałam na głowie żeby się udało. I nic! w lutym tego roku straciłam pracę, odłożyłam starania, przestałam myśleć o ciąży, nawet uważaliśmy z mężem. A tu nagle niespodzianka test zrobiony 24 maja i dwie kreski!!! Jestem teraz w 14 tygodniu, bez pracy ale szczęśliwa. Kiedyś pewien lekarz powiedział: im bardziej chcesz i się starasz tym dłużej nie wychodzi. Życzę Wam dwóch kreseczek i wyluzujcie troszkę, a będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sodalite cieszę się,że już lepiej się czujesz :-) A ostatnio pisałam,że piszesz o testach owu a nic o innych objawach typu śluz i takie tam ( sorki jeśli pisałaś a ja nie doczytałam ). Powiem Ci,że ja brałam dwa miesiące wiesiołka i normalnie nie da się przeoczyć,tyle tego było...co innego,że przutulanki wyszły kiedy indziej, ale to już inna historia...nie zawsze się da kiedy trzeba, a powiem Wam,że mi lepiej "smakuje" wtedy kiedy nie trzeba :-) Ps.chcesz wykasować z tabeli niezaglądające kobity ? :-) Witam serdecznie nowe staraczki :-) Ania-35 bez wątpienia masz rację i ten lekarz też, tyle,że chyba każda musi przejść przez tą drogę, ja mierzyłam temp ( 1 miesiąc ), stosowałam testy owu ( też 1 ),brałam wiesiołka, a teraz już nic z tych rzeczy :-). Troszkę już wyluzowałam :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Sodalite dobrze, że już masz lepszy humor, w pierwszy dzień okresu to chyba nikomu nie jest do śmiechu. Leonielka palusia81 witajcie :-) a u mnie nadal @ brak, piersi też już mnie przestały boleć i już nie wiem co jest grane. wczoraj bolało mnie podbrzusze jak na okres jadłam nospe i byłam pewna że okres przyjdzie a tu nic. nawet nie mam testu, żeby zrobić bo zapomniałam kupić a mieszkam na wsi i tu nie ma a do miasta mamy 8 km mąż ma urlop i powiedział, że specjalnie po test to nie pojedzie - oj faceci ;-) chyba przyjdzie mi czekać do poniedziałku, mąż po pracy kupi, chyba, że wcześniej @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sa dwie kreski jestem w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po prostu czulam to od kilku dni nadal nie wierze mysle ze Maca pomogla!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno - gratulację, wielkie, ogromne gratulacje !!!!!!!!!! :-D :-D :-D Sorrki, że się tak tu Wam wtrącam, ja z innego topiku i tak sobie podczytałam....widzę, że stosowałaś macę - jeśli mogę zapytać jak długo ją brałaś i czy tylko Ty czy Twój mąż także.....Codziennie czy w określonych dniach cyklu?????Ja zaczęłam brać ją od wczoraj.Z góry dziękuję za odpowiedź i jeszcze raz gratuluję :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:D ja nie bralam moj maz bral macę a ja olej z wiesiolka i kwas foliowy z tym ze wiesiolek bralam juz wczesniej i nic sie nie dzialo wiec po badaniu nasienia kupilam Macę i salfazin M bral ja trzy tygodnie i jest ciaza:D a wiesiolka bralam polowe dawki 3 kapsulki na dzien. Nadal nie moge w to uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ **************************** NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.06 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06...... .jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ...... ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28...........09.07.........27............22.06.... ..........06.08 SODALITE 35.......27.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? ********************************************************* *************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia ETERNO30............................11 kwiecien chyba:) ********************************************************* **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Eterno -> gratulacje !!!!! ale nie byłaś jeszcze u lekarza? to jest pozytywny wynik testu przed terminem @? a ja nic już nie czuje.... pobolewało mnie podbrzusze od poniedziałku do wczoraj, a teraz nic nie czuję... dzisiaj 35 dc. tak jak sobie obiecałam nie robię testów do poniedziałku.... ciężko wytrzymać.... mam nadzieję, że już w poniedziałek będzie coś widać.... mam większy apetyt ale nie wiem czy to nie przez duphaston.... zatrzymuje wodę w organizmie bo czuję się taka napompowana. nie bolą piersi.... w poniedziałek powinnam mieć betę ponad 200. Sodalite - czy my się czasami - bardzo dawno temu nie spotkałyśmy na forum SB - pisałaś może pod innym pseudonimem ? amber.... ja byłam judytą, była też atraktywna.... byłam kilka lat na SB. ciężki weekend, w sobotę idę na wieczór panieński...., za tydzień wesele. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam ale rozmawialam z nim nie mam co sie wybierac przed 10 sierpnia bo niewiele zobaczy tak test zrobiony 4 dni przed terminem pozytywny wynik po po 30 sekundach niejest tam mocna ta kreska jak testowa ale nie da sie jej nie widziec ala czuje sie okropnie mdli mnie od poniedzialku boli podbrzusze temp ponad 37 i glowa mnie bardzo boli urodzilam dwoje dzieci i mialam ciaze bez objawow do teraz hi hi tylko tatus sie zmienil moze to dlatego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam się martwić moim brakiem objawów.... jedno jest pewne, że nie czuję się sobą....w tym sensie, że nie czuję się tak normalnie. głowa mnie pobolewa.... hmmm 10 sierpień to ile dni będzie po planowanej @? Pozdrawiam !!! to moja pierwsza ciąża - mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno grrrrrrraaaaaaaattttuuuuuuuullllllaaaaacccccccjjjjjjjeeeeeeeee :-) Super :-) Ale niespodzianka hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie tydzien po planowej@ ale chyba pojde do niego dopiero kolo 15 wtedy bedzie juz cos wiadomo:) dzieki dziewczyny🌻 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno - dzięki :-D :-D :-D M Twój macę i salfazin a Ty wiesiołek..... hmmmm odzyskałam nadzieję :-) :-D....Jeszcze raz gratuluję i sorrki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ **************************** NICK/WIEK ....OSTATNIA ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.06 2010/2011..........07.06........26-28......17-19.06...... .jak nie dostane MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 MAMIKA30 -30.....24.06........27-33........????????.............27-28 .07 BETI 30..............01.07.........28-33......12-18.07........... ....... ETERNO30............3.07..........30 ........17-18.07..............3.08 ALUKA - 28..........07.07........................................... ........... ANITIA-28...........09.07.........27............22.06.... ..........06.08 SODALITE 35.......27.07.........28/29.......ok. 18 ...............????? Leonielka/27.......12.07........31/32........ok. 30.07...........????? ********************************************************* *************************** NICK ........................... TERMIN ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia ********************************************************* **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie widzieć sukces innych! To napawa mnie jeszcze większą nadzieją. Ja dziś szczęśliwa bo na teście owulacyjnym dwie krechy :) a juz sie bałam jak Sodalite, że może jakieś bezowulacyjne mam. Buziaki dla wszystkich! Idę poszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno - gratulację. Może ta Maca jest rzeczywiście dobra. Mój tez trochę brał i się udało. Ja byłam u lekarza 13 dni po @ i było pięknie widać (badanie palpacyjne) ciążę 6 tydzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr jak tu nie wierzyc:D podstawa jednak jest badanie nasienia inaczej nie wiesz co sie dzieje powinno sie od tego zaczynac a ze ja urodzilam dwoje dzieci to gin od razu podejrzewal nasienie ale 3 tygodnie Macy i efekt oszalamiajacy hi hi tylko czuje sie okropnie:( bleeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne gratulacje eterno, strasznie sie ciesze razem z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno, duża buźka dla Ciebie!!!!! Wielkie gratulacje!!!!! Cieszę się bardzo!!!! Tylko już nie narzekaj na złe samopoczucie:) No to mamy kolejną MAMUŚKĘ Dziewczyny!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla Was wszystkich i staramy się dalej:LD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój M też zaczął brać salfazin profilaktycznie, no bo to w sumie same witaminy, ale stwierdził, że ma po tym problem z erekcją - normalnie ja już nie mam siły do niego!!! Wszystko na opak!! Innym pomaga, a mojemu nie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas znowu chyba nic ze starań nie wyszło, bo totalnie nic nie czuję :( Nic mnie nie boli, śluzu prawie w ogóle nie miałam, ale to dlatego, że odpuściłam wiesiołka w tym cyklu. Pomyślałam, że może za bardzo się staram i jak trochę odpuszczę to się uda i chyba znowu się nie udało. W każdym razie czekam, zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie. A tak poza tym, to wczoraj podjęłam decyzję, o tym, ze odchodzę z dotychczasowej pracy, bo już nie mogę tam wytrzymać. Umowę mam do końca sierpnia, a co dalej nie wiem. Jestem jednak pewna, że to najlepsza decyzja. Może jak stres zniknie z mojego życia, to pojawi się dzidziuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede narzekac tylko ta bezsilnosc jest straszna po prostu nie mam sily na niektore rzeczy i to mnie meczy strasznie a ze jestem sama to wiecie lekko nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno to chyba radosna ta bezsilność :) wszystkie znajome mamuśki miały tak samo więc trzeba sobie pozwolić na nicnierobienie :) aluka podjęcie decyzji jest najcięższe, jak jest już podjęta i czujesz ulge znaczy ze wszystko bedzie ok i to krok w dobra strone stres minie to i fasolka sie chetniej wprowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki zrobiłam właśnie test i są DWIE KRESECZKI!!!!!!!!!!!!!!!! ło matko a czułam, że jestem w ciąży i zdziwiłabym się jakby była jedna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×