Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

No widzę, że wszyscy zajęci "starankami" i nikt nie ma czasu tu zaglądnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ja zaglądam :-) mam do Was pytanie, czy skierowanie na badania hormonów można dostać od lekarza ogólnego, czy od ginekologa tylko ? Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że od ginekologa raczej. I jak państwowo, to i tak moga robić problemy, bo mi i w Medicoverze robili, bo ich rozliczaja ze skierowań. Ale jak będziesz płacic za badania, to bez problemu dostaniesz, tylko ginekolog pewnie lepiej skieruje na konkretne hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - tez mnie się wydaje że lepiej od ginekologa albo endokrynologa. Pewnie i tak będą niestety płatne ale przynajmniej (tak jak napisała agbr) skierują Cie na konkretne hormony co oszczędzi Ci duuużo czasu i niepotrzebnych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, już się zapisałam na jutro rano do przychodni do lekarza internisty, to zapytam co i jak ( mam ją pod blokiem :-) Chcę też zrobić badanie hormonów tarczycy, bo kiedyś się leczyłam, więc chyba zacznę od ogólnego a on mi powie co i jak... Do ginekologa też pora znowu się udać, ale nadal jestem na poszukiwaniu jakiegoś "sprawdzonego", bo odkąd zamieszkaliśmy z M w Wawie, to nie mam takiego. Może któraś z Was jest z Wawy i mogłaby mi kogoś polecić ? BiBi - jak u Ciebie sytuacja ? Agbr - jak tam ? Potęga rośnie w siłę ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - A dzięki całkiem nieźle się czuje. "Potęga" ma już 13 cm. Ale mi juz przybyło 3 kg. Na szczęście jeszcze mam zapas, bo na początku zchudłam 4, ale zobaczymy jak to sie "rozwinie". Na razie ciesze się, że mi sie polepszyło. Został mi tylko metaliczny posmak w ustach, ale to pewnie zginie po porodzie dopiero. w każdym bądź razie z tym już się da żyć. Wróciłam nawet na taniec brzucha, bo zaczął mnie z powrotem boleć kręgosłup, a brzuszek na razie maleńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no 13 cm to już sporo :-) Cieszę się,że się lepiej czujesz. Ja szperam po necie i szukam sobie tego gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - my się dopiero zaczęliśmy starać od tego miesiąca, wiec nie mam wielkich nadziei, że za pierwszym razem się uda ;) Obecnie nie mieszkamy w PL ale przyjeżdżam na urlop we wrześniu i wtedy wszystkie badania sobie porobię i zobaczymy :P od ok 2 miesięcy biorę kwas foliowy, rzuciłam palenie... no i zobaczymy jak to wszystko się poukłada Niestety nie znam gina w Wawie, bo ja z Katowic jestem ale poszukaj opinii na necie, jest taka strona chyba "znanylekarz.pl" czy cuś takiego i tam dużo osób się wypowiada na temat lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BiBi własnie nad tą stronką ślęczę od dwóch godzin i już nerwa złapałam, jest tu wszystko i nic ! :-) Trzymam kciuki za Ciebie :-) a może właśnie za pierwszym razem się uda :-). Ja z M już ponad rok i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja też przesiedziałam na tej stronie sporo - wiadomo, że wszystkim nie dogodzisz ale jak ma lekarz duuuuuużo pozytywnych opinii to warto się samemu przekonać ;) Nie trać wiary - na pewno się uda!!! 3mam kciuki!! Tak to już jest, że jak się chce dzidziusia to trzeba się napracować i wyczekać.. ale pocieszające jest to, że WARTO i na pewno każda z nas będzie się cieszyć 2-ma kreseczkami na teście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja tylko na chwilkę zajrzałam, co u Was:) Też się wzięłam za badania. Jutro zaczynam monitoring cyklu. Mam też skierowanie na badanie prolaktyny. Poza tym podobno wszystko jest ok i mam się nie martwić na zapas. Dostałam też namiary na przychodnię, gdzie M może zrobić badania, więc zaczynamy działać. Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia! Nadal trzymam za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jakos ostatnio sie nie odzywalam, kupa spraw na glowie, ale na razie powolutku do przodu. Czekam na list ze szpitala z wyznaczona wizyta do gina, wiec na razie moze nie tyle ze odpuszczam ale spokojnie podchodze do sprawy. Akurat jestem w polowie cyklu mniej wiecej dzis. Jutro staranka, moze akurat cos wyjdzie. Jestem caly czas na lekach na prolaktyne i insuline, no i staram sie nie myslec o tymk. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK :D ....OSTATNI okres :P....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ;) ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.06 2010/2011..........29.07........26-28......9-11.......... .zobaczymy MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 SODALITE 35.......27.07.........25-32.......ok.13- 18 .............jak cos sie zmieni ANITIA-28...........05.08.........28............19.08.... ..........02.09 BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.08........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32........ok. 31.08/..........ok.12.09 ********************************************************* *************************** U D A L O😴 S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Mamika30.............................31 marzec ETERNO30............................11 kwiecien chyba ********************************************************* ***************************** 🌻ciekawe: http://www.mirnal.neostrada.pl/RJPoiczer.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Byłam dziś w tej przychodni i faktycznie, lekarz ogólny nie wystawia skierowania na badania hormonów, wysłała mnie za to na górę :-) żeby się zapisać do ginekologa, który mi da to skierowanie. I powiem Wam,że nie miałam zamiaru zapisywać się tutaj, szukałam prywatnie jakiegoś dobrego lekarza, ale póki co myślę sobie,że pójdę i za darmo zrobię cytologię. Przychodnię mam pod blokiem,bliziutko więc skorzystam :-)tym bardziej,że już na przyszły tydzień udało się zapisać. A jutro idę na pobranie krwi , w celu sprawdzenia poziomu hormonów tarczycy, bo tak jak Wam już pisałam kiedyś miałam z tym problem. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - dobrze ze poszlas, przynajmniej jakis maly krok wprzod. Od czegos trzeba zaczac. Trzymam kciuki, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i byłam na pobraniu krwi...skończyłam na kozetce z nogami do góry , jejku...ledwo co nie zemdlałam...zawroty głowy,szum w uszach i totalny bezwład...z jakiegoś powodu krew nie chciała lecieć i Pani wierciła mi tą igłą i wierciła,mało co i musiałaby przerwać i powtarzać, bo ja już prawie jej zemdlałam na fotelu,ehh. Anitia ja też teraz spokojnie podchodzę do tematu,tyle się dzieje... A zrobiłam krok, bo tak sobie obiecałam,że czekam rok, a potem idę się badać na wszystkie możliwe przypadłości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - a piłaś wodę rano. Bo na mnie kiedyś nakrzyczała pielęgniarka, że do badania to owszem na czczo trzeba, ale czystej, niegazowanej wody trzeba się napić tak na godzinę przed, bo właśnie rozrzedzic krew trzeba. Też wtedy omal nie zemdlałam, bo krew nie chciała lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr nie piłam, będę pamiętać na drugi raz, bo niedługo znowu będę szła, ale nie wiem jak dam radę po tych przejściach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Ja jeszcze mam suchy okres, znaczy owulacja dopiero ok 31 sierpnia wiec czasu a czasu. Troszkę się dystansuje, żeby nie myśleć non stop o tym. Jakies zdjecia macie z usg tych Waszych wielkoludów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez spokojnie z podchodze do tego, tyle spraw sie dzieje wokol mnie ze nie nadazam, licze oczywiscie, bo ciagle jestem na lekach wiec musze liczyc ktore w ktorym dniu cyklu, ale nie przejmuje sie tak bardzo teraz, bedzie co ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres :P ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** 27MALA27..........27.04........31-32........12-13.05..... 28-29.05.2010 MAGDARETKA 34.....01.05........28/29.......13-15........-1.06.10 KACHA855555555....?............?................?........ .......? SCOOBY84......... 02.05.........30-45..........02-03.06 ....16-17.06 ZUZZAK-21..........26.05.........27/28.......8/9.06...... ... 22/23.06 AGNES85 25.........06.06..........33.........ok 23.06?..............7.06 :P :P :P :P :P MAJKA89-21........11.06........30-32........24-29.06..... .....10-12.07 2010/2011..........29.07........26-28......9-11.......... .zobaczymy SODALITE 35.......27.07.........25-32.......ok.13- 18 .............jak cos sie zmieni ANITIA-28...........05.08.........28............19.08.... ..........02.09 BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.08........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32........ok. 31.08/..........ok.12.09 ********************************************************* *************************** U D A L 😴O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Mamika30.............................31 marzec ETERNO30............................11 kwiecien chyba ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
Wyrzucialm osoby z okresem do czerwca, jak kos sie udziela a go nie ma w tabelce niech sie dopisze. ********************************************************* ** **************************** NICK/WIEK ....OSTATNI okres ....DŁ. CYKLU...TERMIN OWU...TEST ********************************************************* **************************** 2010/2011..........29.07........26-28......9-11.......... .zobaczymy SODALITE 35.......27.07.........25-32.......ok.13- 18 .............jak cos sie zmieni ANITIA-28...........05.08.........28............19.08.... ..........02.09 BETI 30..............05.08.........28-35......................... ........ ...... ALUKA - 28..........09.08........................................... ........... LEONIELKA 27.....12.08.........31-32........ok. 31.08/..........ok.12.09 ********************************************************* *************************** U D A L O S I E !!! NICK ........................... TERMIN ...plec...? ********************************************************* **************************** oOoMAGDALENKoOo - 20..........12 styczeń KASIULEK85 25......................15 styczeń AAANNNKKKAAA 23..................24 grudzień AGBR 33 ..............................27 stycznia Mamika30.............................31 marzec ETERNO30............................11 kwiecien chyba ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie z tą tabelą :-) Anitia u mnie owu chyba jeszcze nie było ( nadal mam płodny śluz ), a zresztą w weekend pracowałam a mój M pojechał do swoich rodziców bo miał wolne,więc starań jako takich jeszcze nie było. Trzymam jednak kciuki za Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×