Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawciol

Zagadac do starszej sąsiadeczki moze ma ochote na mnie :)

Polecane posty

Gość pawciol

Witajcie mam pytanko jak myslicie zagadac do sąsiadeczki czy czekac kurcze kręci mnie ona nawet niezła z niek bobietka ma 45 latek a zgrabna jest a ja mam tiecałe 30 ale moze ma ochote na mnie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawciol
nie ma zadnych doradczyń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawciol
no nic szkoda że nie ma kobiet które by cos doradziły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
nie samotna tylko mąz za granice wyjeżdża a jak przyjedzie to pozwala sobie na popijanie i to sporo popija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
tak że tak sytuacja wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
napisałem nowy temat i dlatego mam inny nick a tam juz napisałem w tamtym temacie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
hmm niom zapomniałem tam napisałem juz dobranoc i dlatego załozyłem nowy moze ktos coś doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
ale widzisz zadnej nie ma kobiety która by coś doradziła czy miała jakąs podobna sytuacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawww... przykro mi... nie ma takiej sytuacji...jak owa pani.... ale pociesze cię:)....jestem tą która ma sporo młodszego kochanka:) zadowolony?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
a ile masz lat jeśli monzna wiedziec? ty zagarnęłas temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
mówisz 38 no no to juz taka dojrzała kobieta :) no nie wiem jak zagadac do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z buzi mam dużo mniej....i figurę 20-latko....więc....nie miałam problemu ze znalezieniem młodszego od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rznij mocno
rznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
doradzi ktoś coś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
A ja chętnie chodzę na różne imprezki, mam 48 lat i nieraz upolowałam kochanka 20-25 lat, chłopcy po alkoholu przelecą wszystko co się rusza.... Dbam o siebie, myślę że wyglądam nie najgorzej, w końcu co mi zostało, mój stary tylko pije browary i nic więcej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
poważnie? a wiesz nie masz takiego sąsiada ? kurcze nie wiem jak zagadac do sasiadeczki :0 a czesto spotkałaś takich 25 latków? no ja mam wiecej bo 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
48 lat masz? kurcze to wiek niezły wiesz naprawde moja sąsiadka ma 45 albo nawet wiecej. szkoda że nie miałem przyjemności zebys to mnie spotkała :) a wiesz co kto piwerwszy zagadał Ty czy oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
Zawsze mam branie przy barze, albo jak tańczę, no chyba że wpadnie mi w oko jakiś okaz - wtedy staram się go zagadać, lubię jak jest nieśmiały, wtedy akcja rozgrywa się powoli, a ja krok po po kroku wsysam go w swoje objęcia. Z reguły tacy chłopcy są niezłymi ogierami i mogą spożytkować nadmiar energii w pożyteczny sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
kurcze ja własnie jestem nieśmiały i nie wiem jak zagdac do niej i wogóle. z natury jestem nieśmiały. Ciekawe czy wpadłbym Ci w oko. a czesto spotkałaś takich 254 latków ? masz jakegos na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
Z reguły trwa to krótko - góra 2 tygodnie, i dobrze - mam męża i nie chcę się zaangażować. Potem szukam następnego. Chociaż kilku z nich ma mój nr tel, jak doskwiera im samotność - dzwonią i czasem się spotykamy. Kilku mnie wystawiło, ale takie jest życie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
kasia48latek a skąd jestes jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
a jak zadzwonia to co mąz wie o tym że dzwonią chyba nie wie. a gdzie sie spotykacie jak juz bliżej sie poznacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
Ciekawe czy ja bym Ci wpadł w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
Mieszkam na śląsku, mam drugi tajny telefon i mąż nic nie wie, zresztą on nie interesuje się mną. Starałam się kilka lat żeby mnie zauważył, w końcu rozpoczęłam podwójne życie. Daje mi to satysfakcję i adrenalinę, jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
a mąż wogóle nie ma ochoty na Ciebie? wogóle nie sypiacie ze soba? a może porozmawiamy na gg ? masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia48latek
spotykamy się w samochodzie, w plenerze, czasem w motelu - wtedy na dłużej i jestem usatysfakcjonowana na co najmniej tydzień, chodzę wtedy w pracy radosna i rozmarzona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawww
kasia48latek masz gg moze porozmawiamy na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×