Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga1979

Imie mojego dziecka cos znaczy...

Polecane posty

Gość Marcepan i Czekolada
Ja mam bliźnięta Edmund i Emilia. Imię dla synka wybierałam ja dałam je po zmarłym dziadku którego prawie nie pamiętam, imię dla córki wybrał mąż po prostu bardzo się mu ono podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcepan i Czekolada
O ile to pytanie do mnie to mówię Edi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble i koniec
Edmund:D jak mozna tak dziecku pojechać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czytaliscie Monte Christo?
bo mi sie od tego czasu bardzo podoba imie Edmund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamii26
moja corka ma na imie Aleksandra po mojej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
mój syn ma na imię Kamil. Byłam juz w domu po porodzie i nadal nie wiedzieliśmy jakie imię dać synowi :) A spieszyło się bo mąż szedł do Urzędu po Akt urodzenia dziecka. Nagle w TV leciały Wiadomosci i Kamil Durczok je prowadził. Mówię niech będzie Kamil :D Mąż mówi fajnie :) spodobało mu się . :) Na cześć Kamila Durczoka :D a drugie imię ma Maxymilian na czesć Mariusza Max Kolonko - reporter w Stanach :) A córcia?? Gdyby była synem to na imie miałaby Paweł po pra,pra pra dziedku (maz robi Drzewo Genealogiczne) więc ten pra,pra pra dziadek z 1878 roku :D miał na imię Paweł, a że nam się córcia urodziła to jest Paulina od Pawła :D Na drugie ma Weronika - imię matki mojej teściowej (która jej zmarła jak teściowa miała 4 latka)- więc tak, żeby teściowej się miło zrobiło. Ja wolałam Karolina po dziadku karolu ale to już takie oklepane było :) :) to tyle z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
aa i dzisiaj jak patrzę na syna i próbuję nazwać go inaczej - Krzyś, Wojtuś :) to żadne imię mu nie pasuje - więc tylko Kamil :) to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia b
No, rzeczywiście problem.....do roboty, a nie głupotami się zajmować, walnięte krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam imię Tobiasz nie ze względów religijnych. Potem, z ciekawości, sprawdziłam znaczenie:) Miałam dwa imiona do wyboru, Tobiasz lub Tymoteusz. Wybrałam to pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×