Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego kurde nie plus

grupa krwi 0 RH -niewdzięczna grupa krwi:(

Polecane posty

Gość paulina kaasi
Jakby co to ja nie choruje. Wiec sie chetnie podziele 0rh-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam b rh- A moja mama najrzadszą ab rh-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam 0 Rh- i cieszę się że będę mógł oddać krew każdemu potrzebującemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam BRH- siostra ma ARH- kiedyś oddawałam krew ale od jakiś 13 lat nie waże odpowiednio by byc dawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje Ci autorko,zebys nie opuszczala domu,jesli juz sie boisz i myslisz,co bedzie tez mam 0 rh-,i jakos nigdy nie przyszlo mi do glowy zamartwianie sie glupotami,co bedzie,jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zerówka minusówka
Masz grupę krwi jaką masz (ja też mam 0rh-) i jakoś tego nie przeżywam bo to nic nie zmieni. Oddaję krew i się cieszę, że dobrze to znoszę i mogę komuś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam po urodzeniu 0 rh - . Ateraz chyba mi się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam po urodzeniu 0 rh - . Ateraz chyba mi się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteście sami witam 0Rh- ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORH
Zamiast narzekać na grupę krwi i na to że jest tak nie wdzięczna to cieszcie się że to właśnie Wy jestescie w stanie pomóc każdemu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremy emigrant
Żeby Cię pocieszyc też mam taką sama grupękrwi. Nie martw sie nic napewno jesli bedziesz potrzebowała krwi to na 100% ktoś się znajdzie. Nie może byc tak ze nie maja takiej krwi w ogole. Mam nadzieje ze Cie to troszke pocieszylo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli macie typowo europejską grupę krwi bo np.AB to żydowska grupa krwi co potwierdziły badania krwi Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plk
1. Jeśli zajdzie potrzeba przetoczenia krwi szpital jest w stanie załatwić ją nawet z sąsiedniego miasta lub województwa w razie braków na miejscu. 2. Lekarze zawsze starają się przetaczać krew zgodną grupowo. Nawet jeśli trzeba szybko podać krew,pracownia szpitalna jest w stanie w ciągu kilku minut ocenić grupę. W razie braku możności pobrania próbki od chorego podaje się krew O- kobietom w wieku rozrodczym oraz O (+ lub - w zależności od dostępnych zasobów)-reszcie pacjentów w takiej sytuacji. 3. Zasoby grupy O- są małe z powodu sporej ilości biorców w stosunku do małej ilości dawców, a nie z takiego,że przetacza się ją każdemu, bo jest krwią uniwersalną. 4. Zachęcam do oddawania krwi każdej grupy,jeśli tylko stan zdrowia wam na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaKiwała
potrzebna krew 0 rh - pilne, krew można oddać w każdym punkcie krwiodastwa w Polsce podając nazwisko potrzebującego pacjenta, pomóżcie, kontakt 503-645-376 siła internetu jest w Was, niech się ujawni po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam te grupę ale nikt ode mnie nie weźmie krwi, mam anemię i mało ważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem takim "szczęśliwcem", mam taką grupę krwi, i bede oddawal krew ile tylko sie da bo w tej chwili mam 26 lat. ale kiedy mialem 1,5 roku taka wlasnie krew uratowala mi zycie. jestem wdzieczny i zawsze bede. jedno mnie tylko dziwi, ze ja moge oddac kazdemu a do mnie pasuje tylko moja.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz problem ,nie jesteś chora jak zdajesz krew.i czym ty się przejmujesz i dołujesz-tym na co nie masz wpływu?jak byle g****o ci psuje nastrój to może wybierz się do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0RhD- krew wybrańców Boga, inteligencja, błyskotliwość, ponadprzeciętne zdolności i jeszcze można pomóc każdemu na Świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I JA tez mam ,,0,, rh - i mam nadzieje ze nie jestem ssaamm. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam 0 rh-, jestem po operacji i dawca się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam 0rh- i moja babcia, moja ciocia, moj tata moje siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu. Mialam operację i nie bylo problemu z krwią 0 rh minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3
mam 0rh- niestety druga ciaze poronilam po trzeciej nie dostalam zastrzyku wiec na pewno konflikt murowany przy nastepnym dziecku z tego powodu bardzo boje sie ewentualnej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0RH - ? Lodz ? Klosz co? Dla taty przyjaciółki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janina moje dzieci też mamy krew 0 RH - i nie boje sie o nas. Wydaje mi się a raczej jestem pewna że jeśli będziemy potrzebowali krwi to znajdzie się dawca dla nas . Trzeba być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, mam 0 Rh minus i szukam osoby, która mogłaby oddać w Warszawie na Saskiej jednostkę krwi (450 ml) z zaznaczeniem, że to dla mnie. Pół roku temu ujawniła się martwica głowy kości udowej i muszę mieć endoproteze stawu biodrowego. Prawie się nie poruszam, wyje z bólu, a ze szpitala na Lindleya odeslali mnie, bo w Warszawie nie ma krwi. Jak wiecie mogę dostać tylko 0 Rh minus. Proszę o pomoc i kontakt na maila prawnik@autograf.pl. Proszę też wszystkich 0 Rh minusowcow w całej Polsce o oddawanie krwi, bo Wasza krew jest wyjątkowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dodałam, że nikt ze znajomych ani z rodziny nie ma takiej grupy krwi. A ja sama dla siebie nie mogę być dawcą, bo jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×