Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego kurde nie plus

grupa krwi 0 RH -niewdzięczna grupa krwi:(

Polecane posty

ja mam B rh- , syn B rh+, konflikt był niestety... A tata synka ma jaos tak dziwnie 1/2 AB rh+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal, żal, żal cię dziewczynko. Srasz koprem jakby to był koniec świata. Wiele ludzi posiada takową grupę i żyje, nic się nie dzieje, wszyscy są zadowoleni z życia, ale przecież musi się znaleźć jedna ślamazara, która ma potrzebę użalania się nad sobą na forum z błahego powodu tylko po to, aby ktoś zwrócił na nią uwagę. Wrrr... nie cierpię... Ciesz się, że jesteś zdrowa i możesz pomóc innym oddając krew i zapewniam cię, że w razie czego jej również nie zabraknie tobie. A na przyszłość nie pisz głupot typu ,,dlaczego ta a nie inna'', bo ludziom ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też ja też
jestem zerówką z minusem i jakoś nad tym nie ubolewam. Nie masz innych problemów autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keikeu
też mam 0 RH - i moja sis też.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostkaaaaaaaaaaaaa
O RH- korzyść ale dla mężczyzny polegająca na tym, że może zapłodnić każdą kobietę o dowolnym RH bez ryzyka konfliktu serologicznego. O RH+ daje konflikt serologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostkaaaa
myślę, że seks jest przyjemniejszy niż transfuzja, zatem facet z RH(ninus) jest uniwersalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orh-
ja i moja rodzinka i kuzynostwo tez mamy 0 rh - i wiekszasc z nas oddaje krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orh-
i zawsze bylam z tego dumna ze akurat 0 rh - ze mozna ja oddac kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz że 5-15% dzieci ma jednego z rodziców innego niż w akcie urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam arh- i k tez mam- (rzadko zdarza sie miec wtedy na plus wtedy ktos ma przerabane....) i ciesze sie ze moge ja oddawac i nie mysle o kataklizmie ze nagle wyladuje w spzitalu na intensywnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie serio? niewdzięczna grupa krwi? Jesteście strasznymi egoistami.. okej będzie problem z znalezieniem dla was krwi ale macie przewagę w pomocy innym! Grupa 0rh- to najbardziej potrzebna krew więc zamiast marudzić jak się macie źle to ruszcie może tyłki żeby pomóc komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie '' 0 rh - '' to tak zwani dawcy, w wielowymiarowym tego slowa znaczeniu... najczesciej ich droga zyciowa nie jest uslana ''rozami'', maja po prostu za zadanie pomagac innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację z tym życiowym przeznaczeniem, mam 0rh- i mnóstwo problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzemuIzaco
ja mam grupę 0 RH- z czego się za bardzo nie ciesze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 0rh- i przy ciazy bylo ok syn urodzil sie duzy ale niestety mial za duza bilurubine i mial transfuzje krwi jest ok a ja niestete nie dostalam po porodzie zastrzyku i nie moge miec wiecej dzieci pech ale co tam ciesze sie ze jest tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam O RH- i faktycznie moje życie jest ciężkie,coś w tym jest. przy moim porodzie był konflikt serologiczny,nie znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal żal żal słuchać ludzi, ktorzy wchodzą i uzalaja sie na swoje b- czy ab-. Co mnie obchodzi, ze Wasza krew jest rzadka skoro w razie czego mozecie dostać właśnie naszą krew, a my od Was fige z makiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja wogole powinnam się zalamac bo mam AB Rh minus a taka ma 3 procent spolecznosci czyli nie jesteś taka wyjatkowa. Jakos z tego powodu nie placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja takze jestem szczesliwcem i posiadam grupe 0RH - i jestem szczesliwy bo wiem ze uratować mozna kazda osobe, lepiej dawac niz brac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co ja mam powiedziec mam abrh- tylko 1% ludzi na swiecie taka ma:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka555
ja tez mam 0rh- i zyje nie jest zle nie badz pesymistka ze cos sie stanie ze cos ze cos hello jak tak bedziesz myslec dalej to moze zeczywiscie cosss ale poki co ,,jest oki no i tego sie trzymaj:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majac 23 lata dowiedzialem sie ze mam grupe 0rh+ nie myslalem o tym specjalnie, poszedlem oddac krew i bah... Ciesze sie ze moja krew pomoze tym ktorym viezko o ta grupe krwi a ze wzgledu na moj zawod to tylko mnie uszlachetnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorio
ta grupa krwi a dokładnie 0rh- to fakt bardzo rzadka grupa i mało jest jej posiadaczy....ale za to warto sie pocieszyc faktem ,ze jest to pierwsza grupa krwi jaka powstala i to od niej wywodzą sie pozostale dlatego my posiadacze 0rh- możemy ja dać każdemu no ale sami potrzebujemy tylko wlasnie tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być idiotą, żeby dowiedzieć się jaką ma się grupę krwi w wieku 20 lat :O Takie rzeczy to dzieci wiedzą, żeby w razie czego szybciej przeprowadzić transfuzję! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexik1974
Mam również 0 Rh - oddaję krew ,wiem ,że może komuś pomoc .Jestem szczęśliwa ,że mam tą rzadka grupę ,i pomoże każdemu.Jeżeli bym ja potrzebowała napewno się znajdzie,dzięki dawcom .Ale raczej o tym nie myślę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miakot
czy ktoś z osób z grupą 0 rh - chciałyby pomóc oddając swoją krew osobie bardzo potrzebującej?? osoby chętne pomóc proszę o info na priv miakot86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma 0 RH minus ale ciągle choruję więc nikomu chyba się nie przydam /zatoki, kaszel i na okrągło/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam 0 rh-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×