Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaacieekawionna

ile powinnam wazyc przy wzroscie 153 cm?

Polecane posty

Gość deida
karolina - wpisz sobie najlepiej w google wskaznik BMI . Prawidłowa waga 18.5 - 25 czyli 19 to dobra waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo lina
deida dziekuje pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 153 wzrostu i ważę 44,8 kg jestem w 4 miesiącu ciąży i ta waga na tę chwilę jest optymalna. I nie mówcie, że za mało!!!! Mam biust D, zaokroglone biodra i napewno nie jak wieszak! I nie mowcie, że 50 kilo i wzwyż jest ok, to juz jest lekka nadwaga. Dla kobiety o moim wzroście kazdy kilogram na ciele jest widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BMI to , hm, bzdura. ten link z jednego z pierwszych postów w tym wątku też. niby trzeba podać wiek dokaldne wymiary wagę itp , ale wynik mnie wbił w fotel. mam 164 cm. ważę 54,6 kg. wyszła mi idealna waga 59,4!! i rada, że powinnam przytyć. tymczasem ja wreszcie ważę ile chcę, tzn oceniam po wyglądzie, ilości "skaczącego" tłuszczu. nadal chcę zrzucić ok 1-2 kg głównie z ud. a nie TYĆ !! teraz wreszcie wygladam naprawdę fajnie ale nadal jak siedzę mam wałeczek tłuszczu i uda spore, acz jędrniejsze niz kiedyś. odchudzam się poprzez dużą ilość ćwiczeń (fitness, aeroby) a jem, CO CHCĘ i kiedy chcę. Od stycznia straciłam 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 13 lat, mam też 153 i waże 43 - 46 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja mam 153cm wzrostu na 12lat i ważę ok 37 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 przecież BMi pokazuje jakieś tam widełki, ale wiadomo, że liczy się stosunek mięsni, tłuszczu itd. Ja odkąd zaczełam chodzić na siłownię  nawet waże ze 2 kg więcej, ale już widze efekty regularnych ćwiczeń, bo tłuszczyk zamienił się w mięsnie. Także wagi nie traktujcie jak jakieś wyroczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Up

Nie ma możliwości "Zamiany tłuszczyku w mięśnie". Jest tylko możliwość spalenia tkanki tłuszczowej i odpowiednio zbudowania tkanki mięśniowej tzw. masy mięśniowej. Nie ma możliwości zamiany tłuszczu na mięśnie.

Poza tym, polecam aktualnie fajny konkursik, jeśli chodzi o sport to super sprawa. Można wygrać kartę Multisport, która umożliwia wejście na różne obiekty sportowe! Polecam. Podsyłam linka do stronki 😄 www.multisportwygraj.pl  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pytanie: 168 wzrostu i 64 kg to duzo??

To zależy od poziomu Twojego BF - body fatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to dokładnie jest?

 

To zależy od poziomu Twojego BF - body fatu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co to dokładnie jest?

 

Poziom tkanki tłuszczowej, generalnie chodzi tutaj o to, że powinnaś zachować niski poziom ALE ZDROWY granicach 10% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×