Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tidet

Mam wrazenie ze on sypia z ta swoja jebana przyjacióleczka

Polecane posty

Gość 222222
powiedz jej mężowi o tej jej "przyjaźni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wmawiał mi, że sobie uroiłam to, że ze soba spali i w ogóle, a czy nie mam pewności mam bo przecież ja nie jestem dzieckiem żeby nie skumać, że naga dziewczyna w mieszkaniu twojego chłopaka tylko tam przenocowała. A i strasznie sie denerwował jak mu o niej gadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl;
PIWO Z SOKIEM TZN.? mozesz konkretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
tak sobie mysle, z jednej strony zabronie , beda klotnie , z jego strony obietnice, a jak wyjade bede sie gnebic czy dotrzyma slowa,chyba dam spokoj , co ma byc to bedzie , nie bede ch sledzic ,a ona w ryj i tak kiedys dostanie, co ma byc to bedzie ,myslslam tez by powiedziec jej mezowi jak on sie wygadal ztym ze powiedzial staowczo nie, ale nie mam 100% dowodow wiec nie bede z siebie idiotki robic,nie mam juz sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie zero honoru. Współczuje Wam naprawde. W moim przypadku też baba miała męża tylko szukała młodszego dup*****.Robiła podchody nawe przy mnie.Smarowała sie blyszczykiem potem jakies niby przypadkowe calowanie po policzku. Naszczęście nie miała szans i odrazu rozwiałam jej nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Cie rozumiem, niby mu wybaczyłam ale jak tylko słysze jej imię albo kłutnie z nim czy cos to odrazu mi przed oczyma staje ten widok tej szmaty. A ta kurwa jeszcze któregos dnia kazała mnie porzdrowić wyobrażacie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
dzowni d o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samczyki nie mja przyjaciolek
do - olej dziada - idioto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie... i tak najgorzej, jak taką przyjaciółeczką jest 'eks' faceta :o Wtedy to normalnie mam pianę na ustach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:44 [zgłoś do usunięcia] dfghjkl; PIWO Z SOKIEM TZN.? mozesz konkretniej konkretniej jak u nas w związku : żadnych przyjaciółek u niego ani przyjaciół u mnie, powód ? nie potrzebujemy. Wiem, może wydawać się to śmieszne, ale tak jest. Ja i on nie czujemy potrzeby spędzania czasu z jakąś płcią przeciwną, wychodzimy zwykle razem do swoich znajomych a nie gdzieś cichaczami :O Mamy wspólnych znajomych, jak i ja swoich, on swoich, nie jesteśmy jakimiś tubylcami zdziczałymi z lasu żeby nie było. Jesteśmy tego samego zdania, że zdrada to najgorsze gówno jakie może istnieć. U nas się nie sprawdzi, bo jesteśmy tak w sobie zakochani, że o matko. ;) Ale ile lat się już znamy od podstawówki z widzenia od kilku lat razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ten mój ma taka jedna byłą psiapsiółke, która do niego dzwoni jak cos chce o to tez były awantury ale to debil i nic nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
nie wytrzymam,ale mi nerwy popsul, zapytalam co robil dzis zaczal krecic, w koncu powiedzial ze byl z nia u jej rodzicow po jakies ciuchy , no ja nie wytrzymam, nie wytrzymam, rozlaczylam sie niech spierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi, a za co on robi? Za taksi, za tragarza? No cholera by mnie strzeliła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl;
piwo z sokiem ja jestem w zwiazku od kilku lat mam wspolnych znajomych ale poza tym jak mam swoje przyjaciolki a on swoich przyjaciol... to co napisalas to dla mnie Twoje zachowanie jest dosc samolubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiecie co dziewczyny
ja wiem,że najłatwiej jest zwalić winę na drugą laskę, ale prawda jest taka,że to z tymi facetami jest coś nie tak,że nie potrafia powiedzieć STOP wiedząc, że Was to rani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
to niech idzie do niej , i zyje w trojkacie on ona i jej maz, odechcialo mi sie juz nawet swiat przez tego debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tidet a ile wy jesteście razem? Ja proponuje kopnij go w dupe. Laska wykorzystuje sytuacje i zabiera o do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
dokladnie tak powinien powiedziec Stop!wie jak mnie to rani, ale on uwaza ze nic zlego nie robi ze ja jestem nawiedzona zazdrosnica,prawda jest taka ze gdyby mnie naprawde kochal nie spedzal by z nia tak duzo czasu ,zakoncze ten zwiazek,kocham go ale nie wytrzymam tego dluzej , plakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co faceci to świnie co prawda nie wszyscy ale niestey wiekszośc tak, spko mi tez wmawia, że jestem chora, że jestem zazdrosna i w ogóle ale prawda jest taka, że jak by mi nie dał powodów do tego to nie było by sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:05 [zgłoś do usunięcia] dfghjkl; piwo z sokiem ja jestem w zwiazku od kilku lat mam wspolnych znajomych ale poza tym jak mam swoje przyjaciolki a on swoich przyjaciol... to co napisalas to dla mnie Twoje zachowanie jest dosc samolubne ale w czym samolubne ? nie zrozumiałaś co napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×