Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tidet

Mam wrazenie ze on sypia z ta swoja jebana przyjacióleczka

Polecane posty

Gość tidet
nie rozumiem tej@, maa meza dziecko, a czepia sie innnego faceta,omotala go to fakt , on jej nie potrafi odmowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to se
🖐️Ona ales sliczna jestes❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet znajdz
sobie przyjaciela i rob tak samo jak robi Twoj chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci z doświadczenia, ze zazwyczaj takie przyjaźnie kończą się wiadomo jak. Bardzo rzadko zdarza sie taka czysta przyjazn miedzy facetem a kobieta. O ile wogole. I powiem Ci więcej - w związkach nie ma miejsca na osoby trzecie, a widac noestety jego przyjacioleczka o tym nie wie. Poza tym on ją traktuje jakby byla nie wiaodmo jak wazna z jego życiu. Współczuje Ci. Ale uwazaj na tą pinde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo go zlej na jakis czas traktuj jak natreta ja tak zrobiłam jednegoo razu i nie mogłam sie od niego odpędzić ale to też jest na krótka metę niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to se Dziękuję :D Teraz krótsze włoski mam lekko ;) Kurde, obiecałam sobie że wobec mojego obecnego koleżanek nie będę zazdrosna... Ale już czuję jak mi się nóż w kieszeni otwiera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
ja mam przyjaciela byc moze to za duze slowo, ale ja z nim czasu nie spedzam, nie wychodze,nie dzwonie,on ma rodzine , zone dziecko,czasem sie spotykamy ale u niego albo u mnie ale on wtedy z zona przyjezdza i z dzieckiem.Jak wyjezdzamy na wakacje to tez on z rodzina a ja ze swoim chlopakiem , normalna relacje czyato kolezenskie inaczej sobie nie wyobrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
vodka tak ja juz teraz odczuwam ta jego przyjazn na wlasnej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehm... Ja mam 26 krzyżyk na karku ;) Wiem... zazdrość jest dziecinna... No ale :o Jak dla mnie facetowi JEGO kobieta powinna zastępować wszystkie kobiety (wiadomo oprócz tych z rodziny :) )... Bo osobiście czułabym się fatalnie, gdyby mój mężczyzna najpierw dzielił się problemami itd. z inną, a nie ze mną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
ona, otworzylam twoja fotke, ladna dziewczyna z ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhh, miałąm napisać 26 lat i trzeci krzyżyk na karku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jak najbardziej czysto koleżeńskie to nie ma problemu ;) ale nie takie coś jak opisywałyście, ta koszula, spanie w nocy u niego itd :O np gdybyś ty tak robiła już dawno facet wyzwałby cię od .... no wiadomo i kopnął w tyłek :O te pospolite gnidy są takie niestety ale im to wolno wszystko... - piszę o gnidach oczywiście nie uogólniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
tak , to jest bardzo przykre, podejrzewam ze on jej nawet gada o wszyskich naszych problemach, ona wie o nas wszystko, i zapewne go tak pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
myszenka, ty znim wciaz jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie komplemencić bo się zarumienię i wpadnę w samouwielbienie ;) Mój związek świeży, z tego co się zdążyłam zorientować to ma 2 dobre koleżanki (jedna zaręczona, druga - nie wiem), i 3 babonie z którymi kręcił, a które teraz strasznie się chcą przyjaźnić :o I mu piszą, że mają do niego sentyment :o Nie martwiłam się tym tak strasznie, bo on do nich nie ma, ale jest MIŁYM człowiekiem, i pewnie jak będą chciały jakiejś pomocy, to nie odmówi :/ I zaczynam się nakręcać, ała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jakby to u mnie był facet w samej koszulce to jestem szmata itp: ale jeżeli chodzi o niego to tylko nocowała no prosze was i my mamy w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli wasz zwiazek sie
rozpadnie to niech podziekuje swojej przyjacioleczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
piwo z sokiem tak masz racje, gdyby to kobieta mila takiego przyjaciela z ktorym by tak czas spedzala to facet by ja kapnal w dupe,no niestety my kobiety musimy to zrozumiec"ZE TO JEST TYLKO MOJA PRZYJACIÓLKA ZROZUM TO WRESZCIE"- takie slowa slysze, a jak o nia pytam to "I ZNOW ZACZYNASZ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńka - ja jakbym tam wpadła, to byłaby rzeź niewiniątek, a bogowie by się pod łóżka schowali :o A on by się więcej nie ważył do niej odezwać :o E tam 21... zdjęcie z komórki, niewyraźne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uklada sie jej w trzecim zwiazku ? Widocznie cos z nia nie tak, przykre jednak jest to, ze szuka pocieszenia u zajętego faceta. A takie rozmówki nt seksu mogą w sobie zawierać jakieś aluzje. Moze chciala mu przekazac, ze jak cos to jest chetna? Nie dobrze mi sie robi. Nie znozsze takich lafirynd. A i frajerów także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak ale chyba juz nie dlugo, wiesz ja z nim byłam 7 lat jak to sie stało i było mi ciężko dopiero co wróciłam z anglii, zaczełam prace tu w polsce i byłam zakochana teraz żałuje że to wybaczyłam ale nie zapomniałam i on sobie gromadzi aż w końcu pożałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
Tak mu powiem , by jej za to podziekowal , i tak jak ona jemu rozpieprzyla zwiazek on powinien jej rozpieprzyc malzenstwo , zostanie lafirynda pod mostem, tylko szkoda dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzacie sie ale przeciez
ONA CHCE i gowno ja obchodzi reszta wasze typowe podejscie do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba za twarda baba jestem :classic_cool: że niby masz zrozumieć to w końcu ?:D hehe ok ty znajdź sobie takiego, nakręć swojego, że to "przyjaciel z przedszkolnej ławeczki" i to samo mu wmawiaj co on tobie ;) skoro zacznie mieć halo i wyzywać cię nie daj Boże to bye bye jemu i tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×