Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tidet

Mam wrazenie ze on sypia z ta swoja jebana przyjacióleczka

Polecane posty

Gość tidet
jesli on jutro do niej zadzwoni i powie ze to koniec, a ona nie da spokoju , serio ja pojde do jej meza i powiem o wszystkim.A jesli nie zadzwoni to kopne go w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurate79
A może jak powiesz, ze chcesz być sama przez jakis czas i to wszystko przemysleć to się zastanowi kto jest dla niego ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
ciekawa jestem co powie mezowi , gdy on sie dowie o tym jaka ona to z nim nie jest szczesliwa,ona zniszczyla mi zwiazek ja zniszcze jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to oczywiste, ze gdyby miedzy Wami bylo zle to ona pierwsza o wszystkim by wiedziala. A keidys w przyszlosci moze to nawet wykorzystac (jesli do takiej sytuacji by doszlo, rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurate79
najpierw dowiedz sie od faceta, wszystkiego co mozliwe o jej zwiazku i o niej a później smiało wykorzystuj wiadomosci do swoich celow, czyli. pytaj co ona mówi o swoim mężu i wszystko mu powtórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
chwilowa dziekuje:) jurate- taka syt. mila juz miejsce, wtedy sie tez obiecywal ze ograniczy z nia konakt . tlumaczyl ze to ona dzwoni a jemu jest glupio nie odbierac tel .tu mu wierze gdyz to naprawde natretna kobieta, ale tym razem to juz naprawde koniec, albo ona albo ja , niech wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajac zycie on
mowi jej wszystko o waszych problemach natomiast o jej problemach mowi niewiele tak jakby ja chronil. I co to ma byc? Kogo on traktuje powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
vodka dokladnie tak , jetem pewna ze ona wie o naszym zwiazku bardzo duzo, a gdy miedzy nami bedzie zle zapewne bedzie u niej szukal wsparcia, a ona zapewne go zrozumie i przygarnie, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
to nie tak ja o niej tez duzo wiem,o jej poprzednich zwiazkach, o malzenstwie, on sie nad nia uzalal, a tym samym opowiadal jaka to ona jest nieszczesliwa, maz sie dowie o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurate79
zreszta co ja ci będe doradzać, sama jestem na dnie i nie mam siły sie odbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
napisz tyle ile mozesz, moze ci ulzy , ja juz nie wiedzilam co mam z soba zrobic i zaczelam tu pisac, natruralne iz jest to forum ogole i trudno wszystko pisac, ale napisz tyle ile uwazasz , moze ci ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co dziwi
mnie to jak on ja traktuje , jak ja usprawiedliwia, jaka to jest biedna w tych swoich zwiazkach a twoj facet nie widzi tego co on sam robi z waszym zwiazkiem . Teraz to ty jestes pokrzywdzona przez omotanego jakas idiotka faceta. Mowie ci znajdz sobie przyjaciela po prostu szukaj pocieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurate79
długo by pisać, po prostu wiem, ze muszę zakończyć ten związek. Dawałam juz tyle szans, ze wiecej nie mogę. Nie było zdrady, ale były oszustwa i kłamstwa, spotkania, telefony, nawet kwiaty w Walentynki za 200zł, kiedy ja dostałam 5 zwiedłych róż. Potem mnie zostawił, ze chce sie rozstać, bo nam nie wyjdzie. Po dwóch dniach doszedl do wniosku, ze nie umie beze mnie zyć, zakończył tamtą znajomość, ale ja nie ufam, nie wierzę. on popełnia błedy, ale to ja musze zmierzyć sie z tym wszystkim, z ta nieufnością, ja ponosze konsekwencje jego czynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko on cie sciemna, klamie
Ci a Ty nadal z nim jestes, u mnie by to nie przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
mam do niego ogromy zal,ale im dluzej o tym mysle, dochodze do wniosku ze on mnie nie kocha,nie widzi jak mnie krzywdzi , nie rozumie jak ja sie czuje, jak mi est ciezko , widzi tylko jej problemy,zyje jej zyciem , ja jestem ta druga, jest mi przykro, on mnie nie kocha, gdy kochamy tak naprawde nie krzywdzimy drugiego czlowieka, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurate79
dokładnie, jak kochamy nie krzywdzimy... mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
jurate , tak mi przykro , doskonale cie rozumiem kochana, to boli,zaufanie\w zwiazku to podstawa,dlaczego tak jest! dlaczego tych ktorych kochamy tak potrafia ranic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
jesli w zwiazku pojawia sie ta TRZECIA nie ma juz zaufania,to meczarnia, ale tak trudno zakonczyc, swiadomie sie ranimy tkwiac w takim zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurate79
bo chyba juz nie kochają, ale nie maja sily odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
lepiej by odeszli, nie ma nc gorszego jak zwiazek z litosci, to tchorze,czasem wydaje mi sie ze ja jestem dla niego taka przystania, stabilizacja, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurate79
a mnie zostawil na świeta samą i jutro jedzie w rodzinne strony, powiedział o tym dzisiaj 20.00, że chce wyjechać. A ja nie mogę tego zrozumiec jak tak mozna, trzy tyg, temu powiedział że zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurate79
tidet trzymaj sie, jutro jest nowy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
o boze, co zamierzasz z robic? to naprawde hamskie z jego strony, wiesz , wydaje mi sie ze jestesmy zabardzo wyrozumiale i oni to wykorzystuja gdyz wiedza ze wszystko jestesmy w stanie zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
dziekuje") ty tez sie trzymaj zdrowych i spokojnych Swiat zajrzyj tu jeszcze ,to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
dobranoc zycze Wszystkim zdrowych i Radosnych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tided ja uważam, że nie ma co się szczypać z taką kobietą. Jeśli ona z premedytacją próbuje złapać Twojego faceta (lub już to zrobiła) to nie masz nad czym się zastanawiać i pograj z nią równie ostro. Wydaję mi się, że nie postrzega Ciebie jako "niebezpieczeństwa", tylko kpi sobie w żywe oczy. A co do Twojego faceta to ja w życiu nie pozwoliłabym być tą drugą i albo skończy z nią tą zażyłą znajomość albo koniec. Ale to Ty decydujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka - czytałam kilka Twoich wypowiedzi, i wydawałeś się być mądrym facetem, ale to... :o Czasem trzeba umieć dokonać wyboru, czyja strata będzie bolała mocnej. Kobiety czy przyjaciółki, która się narzuca... I uwierz mi, gdyby Twoja kobieta widziała, że Twoja przyjaciółka na Ciebie leci i usiłuje Cię rwać na wszystkie sposoby, też by zareagowała. Jeśli by jej to nie obchodziło - to znaczy że Cię nie kocha. Zasada jest bardzo prosta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ap ap pipol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×