Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tidet

Mam wrazenie ze on sypia z ta swoja jebana przyjacióleczka

Polecane posty

Gość tidet
rozmawialam z nim, nie powiedzialam by wybieral albo ja albo ona,nie chce sie zareczac tym czy naprawde dotrzymal slowa kiedy ja wyjade, nie mam juz sily, juz nie raz rozmawialm z nim na jej temat , obiecywal a ja bedac daleko zadreczalam sie tym czy jest z nia czy dotrzyma slowa, jka nie odpisywal dlugo na smsy niemoglam nad niczym innym sie skupic myslalm tylko o tym czy jest z nia , co robia itd. mam juz dosc! Powiedzialm ze potrzebuje czasu,by do mnie nie dzwonil nie pisal , zapytal tylko czy powodem jest X , odp. ze tak, powiedzial mi tylko ze jesli tak chce on to uszanuje i d a mi czas, i ze kocha mnie i bardzo mu na mnie zalezy, nie moglam tego sluchac, swieta spedzilam w gronie rodziny, wylaczylam tel , ta cala syt. dala mi wiele do myslenia,potrzebuje czasu , ale na to by o nim zapomniec i swiadomie sie nie krzywdzic , dos mam juz walki o nia, mam juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina Pałksztełło 666
samcem alfa jest i se chce sporo por00chać! hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
taka jest prawda , gdyby mnie naprawde kochal , zadna przyjacolka nie mila by na niego wplywu, byc moze zakochal sie w niej,a ze nie moga byc razem - ona ma meza , byc moze to mu odpowiada, ona zrobi wszystko by go miec ,to perfidna lafirynda ,a ja nie mam juz sily walczyc,bo gdy nie ma milosci to bez sensu , a pozatym mam swoj honor, ilez razy mozna z siebie robic idiotke,bedzie ciezko ale dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
halina nie wiem co cie tak smieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
jak powiedział że to uszanuje i da ci czas, to znaczy że mu nie zależy :o i pewnie ucieszył się w duchu że dasz mu na jakiś czas spokój... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywette
autorko mysle ze podjelas sluszna decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
Dam mu spokoj, niech spotyka sie z nia,nie bede mu tego szcescia odbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywette
on sie przyzwyczail ze ma Ciebie i ja teraz poczuje ze moze Cie stracic i to jak sie zachowa pokaze Ci ile dla niego znaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tidet
tak,masz racje, napisal do mnie, ale nie odpisalam. jutro wyjezdzam do pracy,nie bede sobie juz siedziec z tel w reku i czekac na smsy od niego zadreczajac sie co robi, czy jest z nia itd. bede wychodzic ze znajomyli na imprezy robic cokolwiek by o nim nie myslec,bedzie ciezko ale dam rade.A jego przyjacilka pewnie bedzie zadowolona ze teraz ma go dla siebie , zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
jak tam autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko odezwj sie
czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze radze to samo...
Dziewczyny-przestancie tolerowac jakiekolwiek tego typu zachowania!!!!! Szanujmy się./z wieloletnim doswiadczeniem/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×