Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość poświąteczna nl
Alfi01-pokaż jak potrafisz rozbudzić pisząc zmysły:) Rowerka-brakowało nam Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Rowerka-nie pisz cisza,tylko zabierz się jak potrafisz za rozgrzewanie męskiego grona:) Witam z dobrym nastawieniem do tego dnia:)Piątek,słońce i kilka godzin pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim...słońce...i od razu lepiej...od razu na myśl przychodzą mi zabawy w plenerze...wiecie o czym myślę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Dopciu a my znowu się mijamy?...Poświąteczna wiesz...ja raczej ostatnio nie nadaje się do rozgrzewania panów..:) Busiu buziaki....więc chyba zostanę przy czytaniu..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc...Back In Black! dzień dobry wszystkim zbereźnikom ;) nieco poobijany, z odrobinę zdartym gardłem i po 3 h snu i kilkuset km pod nogą...ale to nie znaczy, że nie w zbereźnej formie :) jest chętna do zaopiekowania się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Busiu- wiem o czym myślisz:)też mam ochotę na taki sex. Stosukowy-któraś na pewno Cię rozochoci:) Rowerka-Ty nie potrafisz rozgrzewać?jak nie Ty to niby kto?:) Dop-jak tam kawka smakowała?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś weny mi ostatnio brakło.........;-)może dla tego że real się zbliża........;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Zbliża? to jak blisko jest?;)dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa dziś ...marzenia ,najprędzej jutro w nocy;-)ale swoją drogą to "nasi"chłopcy coś dziś mało kuszą ........;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę nic mówić, ale poświąteczna coś mi obiecała...jakieś miętoszenie czy coś...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała wasza
witam mogę dołączyć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała wasza
To na co państwo macie ochote jestem cała wasza do dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Stsunkowy-pukam do Twoich drzwi,wchodzę ...mam na sobie koszulkę z napisem"bierz mnie będzie wspaniale"jeansy ,które opinają mój tyłeczek,zamiast paska czerwona wstążka i ogromna kokarda,na stopach szpilki czerwone i bardzo wysokie...patrzysz na mnie zdziwionym wzrokiem...nie nie zapomiałam kiedy masz urodziny :)To prezent na lepszy dzień....podoba Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Cała wasza-witaj:)zaopiekuj się naszym kolegą(potrzeba chłopakom nowszej krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała wasza
chodż do mnie usiądz wygodnie na fotelu zajmę sie twoim małym delikatie rozpinam ci spodnie wyjmuje na wierzch twego kutaska i zaczynam stawiać go do pionu czuje jak pulsuje mi w ustach i robi się coraz twardszy liże go delikatnie złap mnie za włosy i wepchnij całego chcem czuć go w gardle o tak mój miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwienie w oczach szybko ustępuje podnieceniu...wyglądasz tak ponętnie...kołyszące się biodra...zatańcz dla mnie....bliziutko....ledwo ocierając się o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Podchodzę bliżej tak blisko,że mój oddech wyczuwasz na swoim ramieniu.oddech miarowy płytki...czujesz jego ciepło. obracam się tyłem.moja pupa przylega do Twojej męskości...czuję jak wyrywa się do niej...delikatnym ruchem ślizgam się po nim schodząc w dół podnosząc się w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujesz jaki jest nabrzmiały...pulsuje pod wpływem Twoich ruchów...gładzę ramiona..sięgam do piersi...mocno łapię w biodrach i odwracam Cię...zębami łapię za końce kokardy...gdy już wiszą swobodnie...również zębami rozpinam Twoje spodnie...językiem głaszczę ciało wokół pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała wasza
sorki musiałam iść do szefa teraz już jestem cała wasza Bushman ja z mazur a Ty?? dlaczego nikt się mną nie zajmuje tak dobrze obciągnełam koledze a tu nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała...to weź go...rozepnę tylko...wiesz...rozporek...weź go i mocno possij...poczuj jak smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasza - poświąteczna była pierwsza... a i też mam ochotę dzisiaj na trochę mniej dosadności ;) Bush się pojawił...zajmie się Tobą odpowiednio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała wasza
chodż!!!!! mmm.. ładniutki och i jaki twardy delikatnie jeżdże po nim języczkiem bawiąc się jednocześnie twoimi jajeczkami wkładam go do buzi i zaczynam ssać jest słodziutki poruszaj nim sam w moich ustach daj mi klapsa w tyłeczek tak żebym wiedziała ktfo to rządzi o.... tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała...mocno wchodzi Ci w usta..nacieram na nie...wpycham Ci go...nie pozwolę Ci go wyjąć....przytrzymuje za głowę...o tak...ssij go....jak dziwka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×