Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość beznadzieja !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czytałam lepsze jak Poświąteczna pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Dzień dobry .Witam z poranną filiżanką kawy.No i się działo jesteście niemozliwi:)(w pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście:) Stosunkowy-miłego dnia w takim razie(pewnie i taki już jest i wcale się nie dziwię:) Rowerka-Ty debeściaro:)Ty mnie tu no wiesz:D Beznadzieja-nie potrafię ale piszę;)bo takie mam pragnienie:)Dołącz do Naszego grona i napisz,jak Ty to czujesz;)a czujesz skoro czytasz.Autor nie będzie miał nic przeciwko kolejnej miłej Pani. Busiu-dziś luźniej w gatkach czy też ciasno od rana?;) No i gdzie się podziewa Czuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawę owszem ..zwinę jeśli można..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Dop-kawa jest tylko jedna i do tego upita do połowy:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświąteczna w takim razie wezmę łyka i oddam..:D i tak jestem na wylocie..:D przecież nie chciałem ukraść..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Dop-ale ona jest z cukrem i śmietanką:Dnie lubisz takiejP;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pycha ..mowa...jak to nie lubię..no może ta śmietanka mi nie pasuje ..ale to coś podobnego do mleka więc dałbym rade..:D i się seksownie oddalam ..:D już ..Pa!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Nie będę taka zrobiłam Ci na wynos(_)P;)miłego dnia Dop🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko żeby się nie wylała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.....czy dziś ciasno?...Cóż sama oceń....patrząc na moje spodnie garniturowe...z bardzo cieniutkiego materiału...sądzę, że wystarczająco są od rana napiete...aż strach wstać zza biurka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
:D Kubek zamykany "nie bój żaby;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌼...Poświąteczna masz fanów:) Busiu ...Ty wiesz...;-)Dop buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Busiu-nie wstawaj zza biurka podejdę do niego i ...pomogę w tej "pracy"masz ochotę?;) Rowerka-jaka tam ze mnie gwiazda by mieć fanów:DRobie to tak niezdarnie,że szok:DTy wychodź z ukrycia i pokaż na co Cię stać;) Kto dziś pracuje nad stosunkowym odejściem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
podejściem*zjadam literki z podniecenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświąteczna...czy chętny...hmmmm...kusząco...więc podejdź...tu dziś mam rozporek....na zamek...już czuję ucisk Twojej dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
podchodzę od tyłu moja ręka wedruje na Twój kark,zrobie Ci masaż chcesz?pochylam się ,oddech muska Twoje uszko,jestem bardzo blisko czujesz mnie? czujesz na plecach moje piersi ...ręka wędruje niżej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Alfi01-a w czym jestem niezła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
Poświateczna- jestem.... Dla ciebie zawsze...Miło mi że jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję....wygodnie opieram się w fotelu....moje napięcie narasta...widze Twoją dłoń..jak wędruje do niego....całuje ją...cudownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poswiateczna w fantazjach, może jesteś taka w realnym zyciu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Całujesz moją dłoń a ja delikatnie opieram sie piersiami o Twoje ramię,jestem bliżej Twojego skarbu,rozpinam od dołu Twoją snieznobiałą koszulę,jeden guzik,drugi,...pomagam Ci uwolnić się od tego co zbędne.Odwracam fotel w moja stronę...widzę jak patrzysz...pragniesz bym zaopiekowała się Twoim podnieceniem...moja nózka wędruje między uda...podnosząc spódniczkę odsłaniam pasek pończoszek...powoli je odpinam patrzac na Ciebie i zagryzając wargi...zsuwam jedną pończoszkę ...zbliżam sie do Twoich ust-całuje je namietnie wsuwając język w Twoje usta są gorące i pragną moich pieszczot ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Czuły-witam odnalazła się zguba)Cieszy mnie to bardzo. Alfi01-Realnie jestem hmmmm..." dobra" ;)mój partner jest ze mną długggggo ...zawsze chce więcej ;)i nie nudzimy się w sypialni(i nie tylko tam).Każdego dnia staramy sie odkrywać siebie na nowo.A Ty Alfi lubisz fantazjować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×