Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

wypinam się bardziej do przodu żebyś mógł ją całą zobaczyć ,przyjżyj jej się dobrze........teraz jest Twoja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przestawaj jej masować...nie wolno Ci przerywać wstaję i podchodzę stając tuż za Tobą...sięgam po majteczki...są wilgotne...przyszłaś do mnie mokra...wącham i próbuję ich...staję nieco z boku i podsuwam je do Twoich ust...wycieram nimi wargi...jednocześnie czujesz drugą dłoń sunącą po pośladkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje Twój dotyk na tyłeczku ,jesteś taki delikatny a jednocześnie stanowczy tak ...jak lubię ,robi mi się błogo i rozkosznie zaczynam mruczeć....pieszcząc moje sutki ,i szparkę która robi się coraz bardziej mokra .....tak bardzo pulsuje .........podejdź bliżej .... Twoja sunia czeka....na swojego Pana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelam dwa klapsy , po jednym w każdy pośladek ... drgnęłaś ...rozmasowuję...sięgam dłonią niżej do cipki...baardzo mokra...rozcieram całą wilgoć...czuje jak bardzo jesteś podniecona...rozpinam pasek spodni...każę Ci złożyć dłonie na plecach...krępuję nadgarstki paskiem...zahaczam palec o kółko w obroży i przyciągam Cię do wybrzuszenia w moich spodniach..zaczynam je rozpinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje że jestem z niewolona ,już nic nie moge,nic sama .....zaczynam szybciej oddychać ,moje usta zwilżam językiem i czekam .czekam bo wiem że zaraz nastąpi ten moment o którym marzyłam od dawna ....proszę pozwól mi ........błagam .,chcę się z nim przywitać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opieram się o stół, Twoje policzki ocierają się o materiał spodni...po chwili są rozpięte...nie wytrzymujesz i zaczynasz lizać kutasa przez bokserki...wyciągam go i wycieram nim Twoje usta...poklepuję je...owijam wokół nasady Twoje majtki i wplatając palce we włosy przyciągam do pały...po chwili połykasz go całego...po nasadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz po co przyszłam...jestem napaloną suczką na niego ,chwytam go szybko do buzi ,wsuwając coraz głębiej ssie ,smakuje jest pyszny taki wielki ,pragnę go wsunąć głębiej ale nie mogę .....przecież mam związane ręce ,mój... język wędruje po nim ,szaleje ....wsuń się głebiej po same gardło ...wiesz że tak lubię....pieprz... mnie w usta ......słyszysz mocniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja decyduję jak głęboko go obciągasz...po chwili nadal pochylona nadstawiasz gardło...rytmicznie rżnę Twoje usta ...chwilami zatrzymuję się dopychając go głęboko...podnoszę Twoją głowę i wylizuję usta...suczo smakujesz...spluwam w nie i ponownie ładuję pałę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm tak jak lubię ,stanowczość ..........jestem taka rozpalona ,cała drżę ,już nie panuje nad tym ...czuje jak zagłebia się coraz dalej i mocniej ruchy są takie rytmiczne o tak ,wspaniale mnie pieprzysz tak jak lubię ,pozwól mi go jeszczę opluć proszę ,....daj jądra obliże je.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysuwam go z ust...wycieram nim Twoją twarz ...rozcieram nim szminkę...sam na niego pluję...przyciągam Cię do jąder....ślinisz je i wylizujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opieram Cie o stół...cycki rozpłaszczone na zimnym blacie...tyłek wypięty...rozchylam pośladki...spluwam między nie i kutasem rozcieram ślinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapię za kark...i jednym ruchem wbijam się po jaja...jesteś tak mokra...cipka mlaszcze gdy pieprzę Cie od tylca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palce znowu wplatam we włosy...zaciskam je...od razu odchylasz głowę...kciukiem rozcieram Twoją wilgoć na drugiej dziurce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak nieprzestawań ,dalej ,mocniej ,szybciej ,jest mi dobrze ,jesteś taki brutalny .........posuwaj mnie szybciej słyszysz szybciej i mocniej! nie przestawaj!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujesz jak tam jest ciasno? .........ona czeka na niego ........sama się na niego próbuje nadziać .............tego pragnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rżnięta jęczysz coraz głośniej...kciuk zatapia się w tyłku...drugą dłonią zdejmuję pasek z Twoich nadgarstków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak ,chwytam sie szybko stolika ,wypinam mocno tyłek .....a Ty wsuń się szybko i pierdol mnie jak dziwkę ! wyżyj się mocniej ! słyszysz mocniej i nie przestawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapiąc Cię znowu za włosy wbijam się w wypięta dupę...wolną dłonią strzelam raz po raz po pośladkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochylam się nad Toba i każę Ci kończyć...masz dojść dziwko... wbij palce w siebie...poczuj kutasa rżnącego Cię w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak ,posuwaj mnie ,a te klapsy ,,mmm tak lubię ona już jest taka czerwona i piecze ......ale jestem nie grzeczną suką ,mocniej poczęstuj mnie jeszcze ,zaczynam jęczeć z rozkoszy a ty pchaj się w nią mocniej! padam na podłoge .......ale jeszcze się nie poddam ,czekam na więcej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosiadam Cię wypięta na podłodze, jesteś coraz głośniejsza...nie możesz mi tu tak krzyczeć...więc tłumię krzyki Twoimi majtkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje już nektar na twarzy jest pyszny ,,,,,,,,,,wylizuje resztki żeby się nie zmarnowały ,o tak do ostatniej kropli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majtki zostają u mnie...odbierzesz je przy następnej okazji .... wyjdziesz stąd z obrożą na szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×