Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

takich wiernych ..... ze świecą szukać;) a ten pomysł na Wasze wspólne działanie już mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ja czytam...dziewczyny do dzieła....stosunkowy..szykuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
No przykro mi ...ja dziś tylko popatrzę.Praca wzywa a tak chciałabym tutaj zostać z Wami:) Stosunkowy jutro Cię "dopadnę i wymiętoszę" za wsze czasy;) ps.wejdę zdecydowanym krokiem w te Twoje drzwi,zerwe z Ciebie koszulę,spodnie,ząbkami zdejmę bokserki(no chyba,że nie nosisz;)?;)i będę Twoją panią:classic_cool:Co Ty na to?;) Rowerka bierz się za chłopaków:)Dasz rade sama;)(uwierz w siebie;)) Dziś miłego i stosunkowo udanego dnia pożyczę i znikam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jutro poświąteczna mnie nie dopadniesz... dzisiaj ruszam na 'Highway to Hell' aby jutro na Bemowie poczuć 'Thunderstruck', usłyszeć 'Hells Bells' i wywrzeszczeć 'We Salute You' :) natomiast w piątek możesz mnie miętosić ile wlezie...(bokserki noszę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę stosunkowy...na pewno bedzi elektrycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja to starej daty, metallica, ac/dc, zztop itp. ale taki heavy duty rock lub metal to nie trawie..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kotka 🌼....ja tu mam taką jedną sprawę.......do załatwienia .....;-)ze Stosunkowym.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry piękna - wróciłaś po wczorajszych szaleństwach ;) kotka - to daty mamy podobne...stąd ponownie Bemowo 16go czerwca...a w sierpniu dalsza pogoń za symbolami ze starych dobrych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm sprawa do mnie... tak, wspominałaś coś o niej przez telefon prosząc o spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to może spotkajmy się gdzieś ......w bardziej intymnym miejscu ......las ,samochód,a może po prostu w windzie która tak całkiem przypadkiem stanie między piętrami ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wchodzisz do mnie...pamiętasz tę obrożę z wczorajszego dnia? leży na rogu stołu konferencyjnego...załóż ją, a w jej miejsce połóż swoje majtki...dopiero wtedy będziesz gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się boje .....ale przyznaje robi się ciekawie..;-)w pokoju panuje dalej pół mrok ..ja powoli i nieśmiało podchodzę czując Twoje spojrzenie , do stolika ,zsuwam majteczki ..opadają na podłogę...spoglądam na Ciebie Ty dajesz znak stanowczym spojrzeniem...zakładam ...jestem gotowa i czekam na Twoje rozkazy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunkowy----> ja tych chlopcow tez nie lubie (ogladac) ale ten jeden utwor, jest po prostu super ale juz nie przeszkadzam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwracam się do ściany ....jedną ręką opieram się o nią a druga opieram się o ścianę ...... wędruje niżej........coraz niżej ,wsuwam palec w sam środek czując mój guziczek,robię się wilgotna a strach miesza się z podnieceniem ...zaczynam drżeć ....czekając na jeszcze ....czuje jak sutki mi twardnieją ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×