Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Bushman nie przeszkadzam.? :D bo coś tak mi chodzi po łbie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze cie rozczarowac bushman bo przez bluzeczke niewiele widac :( jak na moj gust to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kotka jak tak niechcąco obleję Cię...wodą....zimną...to tez nic nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos moze i by sie znalazlo....... z lupa w rece......... prawo przyciagania ziemskiego na nie nie dziala (dzieki bogu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre .:D:D Kotka 👄 .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jeszcze ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, odpowiadajac Ci na pytanie z konkursu to wydaje mi sie, ze nienajgorzej tancze jak na moje lata :) Chcialbys sprawdzic???? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jestem przekonany ze potrafisz ..:) a czy chciałbym ..co za pytanie ..pewnie że tak ..ale wiadomo .hm.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nie potrzebujesz przepraszac, po prostu za stara jestem na pyskowke z taka malolata.... Dop a co chcialbys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotko ..🌼 stara nie jesteś ..tylko nie masz okazji może ..ale wierze Ci ..nic mi nie musisz udowadniać..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz dop, ja juz w polowie trzeciego wagonu siedze :p i duzo w zyciu przeszlam, z niejednego pieca chleb jadlam i tak po prostu..... nie umiem tak......... bardzo uwazam co mowie i do kogo i w jaki sposob.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee Kotka ..:) to młoda jesteś jak nastolatka ..:D się nie przejmuj . a chleb z każdego pieca smakuje inaczej ....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotku ale ja piszę serio ..:) a ty mnie zbywasz buziakiem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Jutro chodzimy bez staniczków i w bluzeczkach, które przylegają do piersi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Dzień dobry i jak tam staniczki (w domku zostały?) Stosunkowy jak tam inspiracja-przydała się? No i nie spać szkoda dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ciekaw jestem jak po wczorajszym dniu...czy kusiłyście bardzo swoimi nieokrytymi (w staniczki) cycuszkami. Czy suteczki drażnione były przez ocierający się materiał koszulek....znów się rozmarzyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzień dobry bardzo ;) poświąteczna - stosunkowy nastrój po Twoim prezencie jak najbardziej się utrzymał przynosząc rozładowujący efekt ;) a wracając do Twojego zapytania z soboty - może i propozycja ;) Twój stanik gdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Witam dużych chłopców;) Dzisiejszy dzień smętny.Mój staniczek na moich piersiach ...ale opowiem Wam jak to było kiedyś...otóż w pośpiechu zapomniałam go ubrać ...zorientowałam się dopiero gdy byłam już w pracy;)Klienci którzy odwiedzali mnie tego dnia,jakoś dziwnie mi się przyglądali.Nie powiem,że mnie to nie podniecało,a suteczki wyczuwały ten stan(zainteresowanie dekoltem )- cały dzień na wzmożonych obrotach.Podobało mi się bardzo i pewnie kiedyś bardziej świadomie powtórzę "zapominanie staniczka"Może nie ubiorę go na pewne miłe spotkanie z nieznajomym;) Stosunkowy-cieszę się ,że owocem naszego pisania był udany real...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświąteczna - wcale się owym odwiedzającym Ciebie klientom nie dziwię..zarys nagich piersi...prężących się sutków... może któregoś dnia 'zapomnisz' stanika...majteczek...założysz tylko pończochy...i dopiero zobaczysz jak możesz być tym faktem podniecona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×