Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość poświąteczna_nl
Na razie sok malinowy z wodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
T o ja przyniosłam kieliszki do szampana i świeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
zgasze światła...zapalę swiece porozkładam na ziemi ...w oknie...ich blask bedzie nam towarzyszyl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie....wchodze...nagi tors..spodnie..lniane...nisko na biodrach związane...w reku otwarta butelka szmapana ...spoglądam na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
muzyka dobiega z głośnika -cichutko wrecz szepata...na ciało zarzucona koszula-tak niezdranie (śnieżnobiała)odsłaniająca ramię,zapieta na trzy guziczki ...spod wystają majteczki ...moją szyję otula mój ulubiony zapach perfum...rozpuszczone włosy opadają na plecy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmm pusto tu późną porą...erotycznych snów, co by rano Panie były odpowiednio ustosunkowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry...jeszcze oczka mi się kleją i głowka boli (ale która ;) )...po wczorajszym szampanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pussy.....Ty coś o tym wiesz....proszę pomóż mi...pragnę uwolnic się od przykrej niedyspozycji i podejrzewam, że masaż będzie w sam raz....tylko zastanawiam się czy dłońmi czy ustami z jezyczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm...na Twoj widok..promienieję...czuję jak serducho szybciej wali....o tak...chodź tu do mnie....patrzę jak podchodzisz..jak kołyszesz biodrami..Twoj usmiech...dłonie...smukłe paluszki..już nie moge doczekać się ich...wiesz gdzie.....czuje zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Weselsza;) tu już się zaczęły zajęcia w podgrupach :) lizak gdzie sobie życzysz - tak na dobry początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już se wybrałam fajne miejsce na lizaczka..;-) Stosunkowy to my w której pod grupie jesteśmy ? ....bo mam rozumieć że razem.....,prawda?..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Dzień dobry ...to już grupy(parki sie potworzyły:D)poczytam zatem co tam nowego u Was się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświąteczna buziaczki :).......wskakuj do nas (tyle że tu jeszcze cisza) ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakie to miejsce Weselsza? my jesteśmy w grupie mocno erotycznej ;) hej poświąteczna - też sobie wybierz miejsce na lizaka mmmm i dołącz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek poproszę w szyjkę ...tak grzecznie ale po cichutku liczę że na tym się nie skończy ....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chodź tutaj...usiądź mi na kolanach obejmując udami moje biodra...pochyl się ...o taak...koniec języka kreśli prostą linię na szyi...aż do małżowiny uszka...mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniale to robisz...czuje jak przechodzi pierwszy dreszczyk ,spoglądam Ci prosto w oczy i lekko się uśmiecham zbliżając się do Twoich ust ,zaczynam je muskać lekko przygryzając ...Twój zapach mnie zniewala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekko drapię Twoje plecy...kark...wplatam palce we włosy...przeciągam językiem po Twoich wargach...wsuwam go między nie...zaciskasz na nim usta...posuwam nim powoli...zasysasz go i wciągasz powoli w usta...czuję jak mocniej docisnęłaś się do mojego krocza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz bardziej wsuwam się w Ciebie ,czując Twoje ciało przez ubranie ..powoli rozpinam Ci koszule ..guziczek po guziczku ,czując jak szybciej zaczynasz oddychać ..zsuwam ją z ramion i zrzucam na podłogę ..gładząc Twój tors przejeżdżając po nim powoli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zsuwam dłonie niżej....podciągam spódnicę i zaciskam palce na krągłościach pośladków...sam dociskam Ciebie jeszcze mocniej...wprawiasz biodra w delikatny ruch...przód-tył..wiesz jak bardzo mnie tym rozpalasz...czujesz mnie między udami...kołyszesz się patrząc mi w oczy....znam ten wzrok...sięgam do bluzki...po chwili ląduje na ziemi obok mojej koszuli...ciężko oddychasz...napierasz piersiami na moje usta...wyciągasz z miseczek i na zmianę uderzasz, pocierasz sterczącymi sutkami o wilgotny język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sutki są już bardzo twarde biorę je w dłoń i na zmianę przejeżdżam po twej twarzy zatrzymując się na ustach ,wodzisz za nimi oczami a ja coraz bardziej napieram na Ciebie ,biodra zaczynają szaleć coraz szybciej nimi poruszam ,czuje że jestem coraz bardziej wilgotna ..wsuwam paluszek w nią ...jest już taki mokry ..podaje Ci go do oblizania ..ssiesz wszystko....przestaje już nad tym panować ...wstaje na chwilkę..zsuwam spódniczkę zerkając na Ciebie ....podchodzę i klękam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm wspaniały smak i zapach podnieconej , mokrej kobiety...klęczysz wpatrzona w wybrzuszenie spodni...są na nim Twoje mokre ślady...spoglądasz pytająco...kiwam głową...patrząc mi w oczy zlizujesz swoją wilgoć...liżesz wzdłuż wypukłości...sięgam do spodni i rozpinam je, zsuwam trochę...i czuję Twój ciepły język przez slipy...bierzesz go tak przez materiał w usta...doprowadzasz do szaleństwa...zsuwam gumkę slip pod jądra...kutas swobodnie sterczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukazuje mi się duży sterczący kutas ...odsuwam powoli skórkę i wylizuje z główki pierwsze krople podniecenia w drugą dłoń chwytam jąderka delikatnie się nimi zabawiając mruczę ...rozkosznie smakuje ...biorę je do buzi ,najpierw jedno a następnie drugie i ssie je jak opętana , Ty chwytasz mnie za włosy przyciągając bardziej jak byś obawiał się że przestane ,przyciskasz mnie mocniej ...wysuwam je z ust ..terasz zajmę się nim tak jak najbardziej to lubię ...chwytam go w dłoń ściskając przejeżdżam języczkiem od główki w dół i jeszcze raz powoli góra dół ...o tak ...wspaniale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyciskasz go do mojego brzucha...plujesz na jądra i wylizujesz je, rozcierając na nich ślinę...taaak...ciepły język ślizga się po nich...sięgasz dłonią między swoje uda...pokazujesz mi całkowicie mokre palce...powooli wycierasz je o kutasa...i jeszcze sięgasz...i ponownie rozcierasz na nim..błyszczący, pulsujący, żylasty...trzymając Ciebie za włosy łapię go u nasady i poklepuję nim Twoje policzki, usta...wycieram...przyciągam Twoją głowę jednocześnie wypychając biodra...jest spory...ale bierzesz go jak tylko możesz najgłębiej...o taakkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwytam go bardzo pazernie po same jądra ,czuje jak się rozpycha w środku jest tak wielki aż się dławię ale nie przestaje za duże podniecenie ,jestem taka nakręcona na niego... mój języczek okrężnymi ruchami wędruje po nim ..zaczynam mruczeć a moje ruchy są coraz szybsze i coraz bardziej pazerne ,chwytam Cię za pośladki tak żebyś mógł jeszcze bardziej się wsunąć po same gardło...teraz już go ssie jak opętana ,jest tylko mój ...na chwile go wysuwam żeby go jeszcze bardziej zwilżyć pluje na niego i szybko wsuwam spowrotem ..teraz już nie przestawaj pieprz mnie w usta mocno szybko i stanowczo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×