Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

jestem tu dla Was...przyszedłem żeby dać Wam to czego chcecie... spełnić każdą waszą zachciankę..fantazję....dzisiaj korzystacie biorąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświąteczna zsuń spodnie naszemu przystojniakowi ...a ja rozepnę koszule ,pogłaszcze po torsie .....delikatnie zjeżdżając ku dołowi ....dzisiaj wykorzystamy Cię do granic możliwości...;-)..pussy a Ty gdzie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm Weselsza możesz mocniej podrapać...czuję Wasze baaardzo kobiece zapachy...wplatam palce we włosy...delektuję się Waszym dotykiem...rozbierzcie mnie zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
rzucamy sie na Ciebie we trzy zrywamy koszulę i spodnie.dookoła panuje lużna atmosfera światło lampki skierowane na nas odbija nasze cienie na ścianie;)..-każda obcałowywuje inną część Twojego nagiego już ciała...przesuwasz się na środek łoża...satynowa pościel ugina się pod naszymi ruchami...Ja z tyłu ...za plecami gładzę je ...całuję ramionna,przysuwam się blisko byś czuł na nich moje piersi,sutki,które na samą myśl o pieszczocie stoją na baczność...dłonie krążą wokól kregosłupa...szukają ścieżki do niego ...delikatnie powoli-nie musimy się spieszyć...zatrzymuję je na biodrach ...rozkrakiem siadam za Toba czujesz na pupie mój wzgórek...przesuwam nim po Twojej pupie-delikatny wyprost Twoich pleców,wypinasz ją do tyłu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem przed Tobą zaczynam Cię drapać troszkę mocniej po torsie jeżdżę paluszkiem po Twoich ustach ,zbliżam się ku nim lekko przygryzam ,muskam...wsuwam język wsuwam go głęboko ,zaczajają się splatywać w jedność ...całujemy się namiętnie a ręce zaczynają wędrować po całym Twoim nagim ciele ...już jestem niżej ...dotykam go ...mmm czyje jak mi w ręku rośnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak doskonale czuję Cię za sobą...sięgam dłonią za siebie przyciągając Ciebie...odchylam głowę...wpijasz się w moje usta przylegając do moich pleców...pocierasz o nie sutkami ...a wzgórkiem o moje pośladki...jesteś taka wilgotna...gorąca...dociskasz mocniej wzgórek...rozcierasz nim na mnie swoje soki...mmmm chcę wilgoci każdej z Was na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrywam się od poświątecznej...która przylega do moich pleców...taak weselsza..daj mi swój język...czuję jak mi nabrzmiewa..do tego Twój dotyk...mocny uścisk...staje Ci w zaciśniętej dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwytam go pazerniej w dłoń i mocno ściskam ...uśmiechając się do Ciebie ...wspaniale mnie całujesz jestem już taka rozpalona ..a Ty wsuwasz paluszek w muszelke Poświątecznej i bardzo rozkosznie ją nim pieścisz ja to widząc jeszcze bardziej się podniecam czuje jak soki mnie zalewają ..zaczynam nim coraz szybciej poruszać ....góra dól góra dół...mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dłoń między udami poświątecznej, która poruszając biodrami próbuje nabić się na palce...po chwili wzdycha mi w ucho gdy dwa z nich rozpychają ją...nie pozwalam na dłuższą zabawę...masz weselsza...zliż z palców soki poświątecznej...teraz sięgam do Twojej cipki..masuję...rozcieram wilgoć...wpycham dwa palce...aż przymykasz oczy..trzepiąc mi pałę...już...teraz poświąteczna spróbuje Twoich soków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Pieścisz mnie paluszkiem delikatnie wsuwasz do końca aż czuję jak wchodzi po ściance szparki...masujesz moje gorące sterczące piersi ...wzdycham cichutko ...moje dłonie krążą po Twoim brzuchu,przesuwając się w dół...światło pada dokładnie na Ciebie widzę każdy delikatny dreszcz jaki przeszywa Twoje ciało...paluszek przyspiesza.trzymam Twoja dłoń by pokazać jakim rytmem powinieneś pracować...o Tak szepczę do ucha,pojękując przygryzam Ci opuszek...wyjmujesz paluszek,kładziesz na moich zwilżonych ustach,przesuwasz po wargach rozsmarowywujesz soczki...zlizuję je powoli ...patrzysz jak to robię ...przybliżasz mnie do swojej twarzy za szyię i ...oboje splatamy nasze usta w jedność...czujesz jak smakuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam smakować Waszej kobiecości...roztartej na ustach...prosto z nich...zlizuję delikatnie soki narastającej rozkoszy ...znów sięgam między Twoje uda...krążę opuszkiem wokół łechtaczki...Twoje paznokcie mocniej wbijają się w plecy...wilgotnym palcem rozcieram Twoja wilgoć wokół sutka weselszej...i biorę go w usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygryzasz go delikatnie ......rozkoszuje się każdym Twoim dotykiem ,przymrużam oczy i lekko wzdycham ..dreszcze przechodzą mi po całym ciele jestem bardzo rozpalona daje Ci znak spojrzeniem żebyś go wsunął między piersi ...brodawki już mi sterczą i czekają na niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kładziesz się na plecach...przyklękam nad Twoją twarzą..zwrócony w stronę Twoich nóg i poświątecznej...moje jądra wiszą tuż nad Twoimi ustami...trącasz je językiem...wypuszczam ślinę między piersi...rozcieram kutasem....poklepuję każdy sutek...poświąteczna nie wytrzymuje....ściska Twoje piersi...wpycham go między nie...nabrzmiała główka pojawia się i znika....liżesz moje jądra...poświąteczna pochyla się nad sterczącymi brodawkami...wysuwa język...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.k teraz ruch Poświątecznej więc zostawię to tak jak jest a ja później do pisze ale już w domku:).....a teraz pa i miłego popołudnia " życzę i buziaki ...:)......ps: czekam na dalszy ciąg....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Aleście tutaj kołowrotek zrobili:D zaraz gdzie ja jestem :DMuszę przeczytać i zobrazować sobie tą scenę...nie poddaje się -napiszę za chwilkę dalszy ciąg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
wysuwam język ślinasama spływa po nim...kap.kap na Twojego dużego kutasa,który posuwa ie między piersiami Wesołej...wstrzymujesz nagle ruchy ...łapiesz mnie za włosy..auuuu-zajęczałam...mocno,głowę przybliżasz do niego ...mój język wysuwa się i delikatnie zlizuje główkę ...powoli,rytmiczniej przesuwam po nim...biorę go w usta i zassysam go w sobie...podoba Ci się poczułam jak mocniej przyciskasz głowę do niego...chcesz się teraz wbić w moje usta ...nie pozwalam Ci-masuje nim wewnętrzne ścianki policzków...wyjmuje zlizuje wkładam...jęczysz ...jeszcze raz wyjmuje,ząbkami przesuwam po główce...czujesz jak zaciskają sie na niej...spijam krople jakie uwalniają się z rozkosznej gry...wkładam go z powrotem między piersi Wesołej....ściskam je do siebie a On zaczyna pulsować posuwasz go wolno i patrzysz na Nas-jak bardzo Nas to podnieca...szybsze ruchy ...oddech zaczyna zmieniać rytm...szybciej... dotykasz jej bródki nim... tak głęboko wchodzisz między dwie jakże piękne piersi Wesołej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba robię się czerwona ...:) ale ok dam rade ...jak szaleć to na całego;-) ufff gorąco się robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Witam. Wesoła-Ty się robisz czerwona?chyba z rozkoszy;) Stosunkowy jak długo w tej jednej pozie?:D Busiu-hejka:) Pussy i Julka-no co z Wami ,dołączcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświąteczna...przyciągam Cię za włosy do swoich ust...wpijam się w nie smakując z nich siebie...jednocześnie wsuwam kutasa w usta Wesołej...powooli..głęboko...chwilę go tak przytrzymuję..ciągle bawiąc się Twoimi ustami, języczkiem...rozkładam szeroko jej uda i opadam na nią...ciągnąc Ciebie za sobą...jest unieruchomiona moim ciałem..i taka mokra...nasze języki są teraz tuż przy jej ociekającej sokami cipce...powoli poruszam biodrami rozpychając się w jej ustach..ślizgając po języku...przeciągam swoim po jej śliskiej szparce...przyciągam Twoją głowę...wyliż ją razem ze mną...wzbraniasz się, ale nie puszczam...Twoje wargi wpijają się w nią w końcu...zadrżała gdy rozdzieliłaś ją językiem...wsunęłaś go w jej śliską cipkę...wciągam w usta jej nabrzmiałą łechtaczkę...czując jak łapie mnie za pośladki i wciąga kutasa głęboko w gardło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Stosunkowy-czy Ty chcesz mnie doprowadzić do ...zawału?:DJak ja z tego wybrnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
To nawet"bardzo duże jak dla mnie"szaleństwo:D Pussy-rozumiem...szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przy mnie nie jest lekko ;) same chciałyście mnie razem zbałamucić...mmmmmm no szkooda pussy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna_nl
Stosunkowy-fakt nie ma lekko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ...:)Poświąteczna ale ...nasz Pan się rozkręcił..;-) hmm ..teraz ja muszę pomyśleć ...coraz trudniej się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×