Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

wstaje ciągle trzymając Cię za włosy...wycieram zaplutą pałę o usta ścierając z nich resztki pomadki...strzelam po policzkach i ładuję po jaja w gardło..ślina kapie na cycki..ściskasz je i ciągniesz za sutki...nieruchomieję na chwilę...od razu sama zaczynasz gwałtownie go obciągać...jakbyś chciała mi go zwalić ustami...dłoń znika między Twoimi udami...widzę jak szybko pracuje...wprawiam biodra w ruch rżnąc Ci usta, widząc jak gwałtownie robisz sobie palcówkę...już nie wytrzymam mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciągam go coraz szybciej i mocniej..........nie przestaje czuje jak pulsuje ,jest taki nabrzmiały ,o tak wspaniale ,mnie pieprzysz w usta ...czuje twój nektar w środku ,gorące ciepło spływa do samego gardła..tyle tego ...resztki wypływają mi na zewnątrz ....wsuwasz je spowrotem palcami ....opalizuje je ......cudnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pussy ...och..tak..uwielbiam..jak to robisz....czuję Twoje usta....wilgotne, pełne...czuję cycuszki ...dotykam ich dłonią... sciskam...czuję jakie są twarde..sutki sterczą....już mi lepiej....szczypię delikatnie..usmiecham się...pragnę więcej....mój kutas...podnosi się..czujesz? Weselasza, stosunkowy...ładnie szkoda, że na czytanie teraz czasu brak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochylam się całując Cię w usta...smakując swojej spermy...podnosisz się i siadasz na biurku...odchylasz się do tyłu rozkładając szeroko uda....widzę jaka jesteś mokra...masujesz cipkę patrząc błagalnie...zaczynam zlizywać Twoje soki z ud...trącam językiem łechtaczkę...aż drżysz...rozdzielam językiem wargi...wyliżę Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam cała drżeć ,próbuje ściskać uda ale Ty na to nie pozwalasz ..zaczynam jęczeć !krzyczę ..a Ty pastwisz się na demną ...zagłębiasz go coraz głębiej ........już nie mogę nie wytrzymam ...błagalnym spojrzeniem proszę wejdź we mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pussy cóż za przemiana ;) Tak mi się podoba patrzę..rozochocony na Ciebie.....oddycham szybciej lustrując kazdy kawałek Twojego boskiego ciała....nogi...kolano...ugniatające moje krocze.....majteczki...falujace jędrne piersi....usta pełne umalowane...dotykam Cie za pupę..przyciagam ku sobie...uskam w brzuszek..cycuszki...czuję jak drżysz...jak pragniesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje uda szeroko, bezwstydnie rozłożone...zapluwam i wylizuję obie dziurki...wciągam w usta łechtaczkę...masuję ją językiem mmmmm wpijam się w Twoje usta ślizgając się kutasem po cipce..twardnieje..sięgasz do niego i wprowadzasz w siebie...jedno pchnięcie...prawie nim wychodzę...i dobijam mocno...Twoje uda na ramiona i znowu...kolejny raz...szybciej...miarowo...o taaak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nieznajoma*
no mozna sie w Was zaczytac:) az sie cieplutko robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsuwasz się we mnie mocno ostro i miarowo ...Twoje ruchy są coraz szybsze ...jęczę z rozkoszy ...patrząc Ci w oczy dochodzę ...już nie mogę ...ooo tak nie przestawaj .......cudownie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam Ciebie tak unieruchomioną pod sobą...cycki podskakują w rytm pchnięć...liżę Twoje usta...chce żebyś tak doszła...chcę na to patrzeć tryskając w pulsującej spazmatycznie cipce...no dawaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nieznajoma*
jak narazie tylko sobie poczytuje..moze kiedys.. jak narazie nie bede Wam przeszkadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak nie przestawaj ...mocniej ,słyszysz mocniej!!!zaczynam walczyć z tym już nie mogę !Twoje pocałunki jeszcze bardziej mnie rozpalają ooo tak!!!!!!!przestaje nad tym panować ..o raju...........wspaniale dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klęczysz...patrzę jak go bierzesz....jak odchylasz go...jak posuwa się w Twoich ustach...jak znika....dotykam Twoich włosów...moja ręka tańczy w nich i nie pozwala Ci się odsunąć...mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała nieznajoma*
do kotki to daleko...do kocicy blizej :) juz koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Wow :) Miło było pośledzić Wasze poczynania;)Aż nachodzi ochota na małe...;) Miłego dnia i stosunkowych wieczorów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświąteczna a Ty gdzie znowu uciekasz..:) Stosunkowo zauważyłeś że my dzisiaj wyjątkowo grzeczni?....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświąteczna coś ostatnio cicha woda ;) weselsza - no dzisiaj wyjątkowo grzeczni...wręcz romantyczni;) ale to rozbiegówka...wszak tydzień jeszcze przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pussy w zasadzie jeszcze chwilke..... cudownie to robisz...on znika cąly w Tobie....stękam....jęcze...wiesz że mi dobrze....mocno łapię Cie za włosy...tarmoszę...przysuwam...posuwam Cię...i jeszcze.....mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
pussycat nr ONE-ja dowalam a Wy w skarpetkach?No o Ty bawię się zawsze z Wami ...aż tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna_nl
Stosunkowy ...Dziś nie będę cicha coś szkrobnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
Wieczór...samotny i bardzo długi,siedzę na fotelu w satynowej haleczce popijając wino...myślę o Tobie,ile bym dała bys był tu teraz obok mnie...włączę muzykę,może moje myśli gdzieś się zagubią między dźwiękami wychodzącymi z głośnika...smutny utwór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_nl
ciągle wspominałam Naszą ostatnią wspólną noc,byłeś taki romantyczny,delikatny i tak bardzo pobudzałeś moje zmysły...podobało mi się...delikatne pocałunki zacząłeś od ust przesuwałeś nimi po mojej twarzy ...znasz jej każdy grymas-wiedziałeś,że mnie podniecasz...usta wędrowały powoli po policzku a ręce zaplotłeś na mojej szyi-cudownie ,powolutku bardzo delikatnie,przesuwasz dłonie po szyi ...w dół...dreszczyk ramiona...o tak...całowałeś zwilżonymi ustami ...ramiączko haleczki zsuwałeś paluszkami-jak mnie to podniecało...moja myszka robiła się wilgotna ,czułam jak w środku rosła temperatura ,jak soki napływały po ściance szparki...chciałam zatrzymać tę chwilę na dłużej...położyłam dłoń na Twojej przycisnęłam ją do rozgrzanego ciała...spojrzałeś na mnie z uśmiechem ...zabłyszczały oczy,wiedziałam,że tej nocy będziemy jednością,że ta noc na długo zostanie w mej pamięci...muzyka w głośnikach troszkę się ożywiła a ja wygodniej usiadłam w fotelu ...kolejny łyk wina...zamknęłam oczy i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że psuje nastrój poświąteczna :) ale mam pytanie : o co chodzi z tymi skarpetkami ? bo nic nie rozumiem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×