Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Wrona, nie każdy czytając takie słowa jak "kutas" czy "cipka" od razu dochodzi :P Musisz być cholernie wyposzczona :O:P Polecam zimny prysznic - bo w tym tempie zrobisz rychło powódź w chacie :P Julka - skoro wiesz... to czemu pytasz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka moja też bardzo ciężka;) ale nie udzielam sie aż tak bardzo :D Czarny cienko :O...spać cie sie chce ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co cienko - mówisz o ripoście ? Dostosowałem się do poziomu zarzutu - nie ma co wytaczać armaty... na wróbla :P Sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ja nie śmieję się z Ciebie - tylko przekomarzam się z Czarną :D A ona to lubi - potem przypomina sobie naszą dyskusję leżąc w pościeli i .... sama rozumiesz :P Czarna, ja idę - nie rozwalajmy ludziom topiku naszymi kłótniami :P Zaraz się dzieś indziej doczepię ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka,nie śmieje sie :) tylko usmiecham ..kiedyś tez pisałam ..aleeee...zawsze ktoś przeszkodził i było do dopy ...chyba wiesz o czym piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brune_tka
Witam z rana...no i poczytam sobie ;) Stsosunkowy-Ty już na wakacjach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kilkudniowej przerwie :) chwilę mnie nie było, ale widzę że działo się tutaj...:) lizaki z rana dla pań - rowerka, poświąteczna, pussy mmmm i dla nowych, jak widzę całkiem stosunkowo nastawionych - julka ;) brunetka - chwilowy wyjazd odciągnął mnie od forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się :) miłego dnia życzę ...i znikam.. Stosunkowy dobrze że już jesteś ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie za mną tęsknią...no jakoś nie zauważyłem ;) czy ja za Wami? no też pytanie! jak można nie chcieć wrócić to takich namiętnych i rozpalonych kocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....wszystkich...a w szczególności wszystkie: chętne...gorące...marzące...chcące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna_ nl
Witajcie;) Stosunkowy-tęsknimy jak nie wiem co za Tobą:) Busiu-za Tobą oczywiście też;) Nawet za gronem pięknych pań też mi się stęskniło:) Cisza przed dużym BUMMMMMM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×