Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość Ince
Cześć stosunkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Pewnie znów zostaną mi pozdrowienia....Pussy jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Z chęcią do popisania czy do spania? Mi odpowiada ta pierwsza wersja.A Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Czyli jak mi się uda nie zanudzić to popiszemy.Lubisz uwodzić w gorsetach,pończoszkach ,szpilkach itd..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchy ruchy
bo zaraz tu usnę ,szybciej troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Lubisz robić striptise ,ja zdejmuję czy kręci Cię zabawa w gorsecie i pończochach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Spoko ruchy,jak na pierwsze spotkanie to trzeba trochę się poznać..To nie napad na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
jestem zaskoczony sytuacją ale nie mogę oderwać oczu od boskiej sylwetki stojącej w drzwiach.Czuję jak serce mocniej zabiło....ale czekam co nastąpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Czuję baaardzo dokładnie Twe sprężyste pośladki na swych udach.Ten dotyk,Twój zapach powodują ,że nie myślę o niczym innym.Krew pulsuje w żyłach coraz szybciej....podniecasz mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Głaszczesz mnie po twarzy.... biorę Twój palec w usta...powoli wsuwam go do końca i wracając pieszczę końcem języka.Dłonie me wędrują po Twych plecach.Jedna zsuwa się na pośladki a druga obejmuję szyję....Obie mocno przyciągają Twe ciało do mojego.Usta me dotykają dekoltu ,potem szyi by w końcu wbić się w Twe usteczka.Czuję ,że zaraz Cię podniosę ,strasznie uciska .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Zdejmujesz mi koszulę .... wstajemy,ściągasz spodnie i bokserki.Masz go przed ustami ,całujesz,lekko liżesz ,jest gotowy na maksa... Siadam na fotelu ...Ty podchodzisz ,jednym ruchem rozrywam Twe ulotne stringi....boski widok nagiej cipki,mokrej ,chętnej.....Siadasz na nim powoli ,tak abyś czuła każdy milimetr ,każdą chwile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Moje dłonie rozpinają supełki gorsetu....chce zobaczyć piersi jak falują ,podskakują.Poczuć je całe na swym torsie ,niech sutki przebijają mą skórę.Dalej w rytm muzyki Pussy dosiadasz mnie ....lubisz galop to dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Tak ,ostro nabijaj się na pałkę.Czuję zapach Twego ciała,ciała nasze sklejają się od pożądania,potu.Czuję soczki spływające mi po udach i kroku...Twe piersi obijają się o mą twarz....wysuwam język aby trącać nim sutki....Dłonie me mocno wpijają się w pośladki ....czasem pomagając wyżej Ci się unieść ,bądź mocniej nabić się cipce na pałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Ok Pussy .Zawsze można.Śpij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Najpierw będę Cię rozbierał, Odsłaniając Twoje ciało, Kryjąc je pocałunkami, Których zawsze jest tak mało, I nie wolno Ci się bronić, Przed całusów tysiącami, Tylko oddać się rozkoszy, A ty popłyniesz sokami, Ja spijając je powoli, Wciąż całując ciało Twoje, Nie uronię ani kropli, W jedno zespolim się dwoje, I uśniemy w tym uścisku, Spontanicznie z namiętnością, I mocno w siebie wtuleni, Nie przejmując się nagością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka pomarańczowa
Ładne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniony przecież ja wiem kogo :)wystarczy czasem wejść na konkurs..prawda? (bynajmniej mi się tak wydaje):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×