Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Witam wszystkich i wielkie buziaki po urlopie :) Poświąteczna .nie wygłupiaj się i wracaj do nas ..;-)mamy tu tyle do nadrobienia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i wielkie buziaki po urlopie :) Poświąteczna .nie wygłupiaj się i wracaj do nas ..;-)mamy tu tyle do nadrobienia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Witam z słonecznej krainy;)jest cudownie,zaglądam a tu pusto-gdzie jesteście jak ja wróciłam?:) Stosunkowy,Busiu i reszta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
cisza tutaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna.nl
Dzień dobry stosunkowym ludziom...wymarli czy co?nie ma żywej istoty na tym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodia...
oj jakoś wam chęci opadły??a tu lato kobiety w krótkich spodenkach i stanikach a faceci w obcisłuch kąpielówkach bez koszulek....mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melodia - nic nie opadło - wręcz przeciwnie Panie widać zaspokojone to i o pracy poważniej myślą ;) poświąteczna, Weselsza i pozostałe dziewczyny 😘 tam gdzie chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Witam wieczorową porą;) Stosunkowy ja nigdy nie mam dosyc;)ale widzę,że temat stosunkowej pracy jakby poszedł na urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświąteczna...nigdy nie masz dosyć mmmmm ;) u mnie do urlopu jeszcze z miesiąc czasu...ale sam tego topiku nie 'pociągnę' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Stosunkowy-ja zawsze chętnie Ci pomogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka135
Szukasz jakiś strojów, w których Twój misio rozbudzi Cie do > czerwoności ? Odwiedź dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
No to może zacznę bo widzę,że reszta się chowa w krzaczkach;) Sala,ogromna przestrzeń po środku tylko łóżko zaścielone satynową fioletową pościelą...Dyskretne światło pada na jego środek.W tym punkcie...na boku widnieje moja skromniutka postac,przyodziana tylko w fioletowe prześcieradło...ciało opalone,lekko wilgotne po kąpieli,pachnie olejkiem migdałowym...(mam nadzieję,że lubisz ten zapach;),dłonie powoli przesuwają się po moim ciele kosmyk włosów opadający na czoło przesuwam do tyłu,kilka kropel wody zaznacza wędrówkę po moim dekolcie,palce wędrują po szyi,powoli ...przesuwam je niżej...wpatrując się w stronę drzwi chcę byś teraz wszedł o tak właśnie w tym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim .:) Poświąteczna, Stosunkowy ,Busiu .......może czas wrócić ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Hej Wesoła:) Pozdrawiam i próbuj sił z chłopakami:) Stosunkowych chwil jak najwięcej życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak ktoś się jeszcze odezwie ;) weselsza Ty i to twoje podejście mmmm 😘 poświąteczna - przepraszam, nie miałem okazji podjąć tematu 😘 ...dzisiaj w końcu mam możliwość zajrzenia tu pierwszy raz od dłuższego czasu erotycznego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×