Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość poświąteczna.nl
Baterie podładowane i jedziemy dalej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ....tylko jedno pytanie Poświąteczna ;:) gdzie Ci mężczyźni ....nasi ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Oj może się obudzą ...Rowerka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Poświąteczna :)🌼 może "nasi' panowie też podniosą ...;-)i wrócą do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 jak będzie się podnosić to wrócą ze zdwojona siłą..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dopciu ,miłego dnia :) to niech już "2 w 1 " się podnosi bo jesień idzie i czas na kaffe wrócić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Czołem stosunkowo pracujący . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
W ten zimny dzień choć atmosfera powinna być gorąca. Gdzieś tam ten gorąc lata przecież zachowałyście . Tylko ta sumienność w pracy przeszkadza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
To jaki scenariusz dziś proponujemy ?Rowerka no dawaj dawaj kobieto...rozgrzejemy sie trochę:DInce już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Poświąteczna zaproponujesz coś Rowerce i mnie ?Trójkąt ? Super.Jest tak zimno,że i dwie gorące pary ud i piersi nie będą aż nadto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
A gdzie pracujesz?...bo nie wiem jakiej scenerii użyc;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Pewnie dziewczyny się schładzacie lekko ,by mnie nie poparzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Sceneria sama w sobie jest dodatkiem.Może być u Ciebie nawet.Za to danie główne jest najważniejsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Nie widziałem i nie chcę .Jestem zapatrzony w pewne usta ,piersi i uda. I myślę ,że się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
No to jak jestes zapatrzony ...to ja nie dam rady Ci zmienic kierunku "patrzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Poświąteczna jak możesz nie czuć tego wzroku .... na swych udach. Mam Cię przewiercić na wylot ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
To może zajdę od tyłu i lekko ukąszę w szyjkę.Wtedy się przekonasz ? Usta spłyną ku twarzy, obierając kierunek do rozkosznych i lekko wilgotnych ust pięknej właścicielki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Tak tak czuje ten wzrok:PAż uda mi drżą;) Ukąsic w szyjkę?Czyżbyś był wampirkiem?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura.........w końcu się ruszyło :D dalej dalej ......czekam z niecierpliwością na świeżą lekturę..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Ruszyła powoli w jego stronę.Na twarz malował się lekki grymas,podeszła do biurka,odsunęłą papiery i usiadła zakładając nogę na nogę...zdziwiony,odsuwasz fotel i patrzysz a ja ...odpinam guziki mojej koszuli nic nie mówiąc...patrzysz coraz ciekawszym wzrokiem...odsłani się biały staniczek.rozsuwasz krawat...przyblizasz się do moich nóżek...delikatnie przesuwasz po nich swoimi rękoma...patrzysz ciąglez niedowierzaniem..tak to Ja.;)wróciłam by Cię pokusic,zawładnąc Twoimi zmysłami,ciałem...sprawic obojgu nam przyjemne rozpoczęcie pracy ...(.19 w firmie jesteśmy tylko My ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło i nie ma dalszego ciągu :( to ja coś dorzucę.... Moje dłonie powędrowały na jej żebra lekko pieszcząc tę delikatną skórę..... Ciężki oddech unosił jej piersi.... wprawiając w drżenie brzuch. Zachłanne dłonie zaczęły .....nieśmiało obejmować spód jej piersi.... kiedy usta jeszcze nie skończyły pieścić obojczyka..... ten lekki dotyk wydarł z niej westchnienie. Okrężnymi ruchami zbliżałem się do brodawek... kiedy moje usta badały zachłannie linię mostka.... krążąc pacami wokół aureoli nabrzmiałych brodawek... a ustami pieszcząc ten symbol kobiecości sprawiłem, że ciężko już oddychała, a jej walka o powietrze była zachłanna... gorąca i całkowicie nie kontrolowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Dop-nie ma już stosunkowych w pracy;)Tylko ja zostałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświąteczna wiesz mi są ...;-)tylko pochowali się po kątach ... ....chciałam tylko zauważyć że Dop ma podobny styl pisania do Ciebie ;-) więc może razem coś nowego napiszecie ....ciekawie się zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×