Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

gwałtownie przyspieszam...odchylając twoją głowę mocno do tyłu...rozmazany tusz w kącikach oczu...podnieca mnie to bardziej...kciukiem masuje drugą dziurkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodia.....
proszę o szybciej i gwałtowniej.... moje jęknięcia są przerywane twoimi ale przecież nie mogę ci pozwolić tak mnie zostawić...przecież ja też muszę być spełniona pytam grzecznie czy możesz wyjść ze mnie to pokaże ci na co mnie stać...zgadzasz się choć nie z przekonaniem...siadasz na moim miekkim skórzanym obrotowym fotelu oczywiście twój kutasek stoi sięga ci pępka podchodzę do ciebie nie wygodnie mi już w tych obcasach siadam na tobie czujesz moje ciepło?? łapię się za pierś i sama sutki oblizuję patrzysz na mnie całujesz szyja,ucho,kark,dekold a ja ruchami kulistymi posuwam cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmm taak...ciasno...pokaż co potrafisz...pluje ci na sutki...wylizuj...i podsuwaj mi do ust...wpychaj cycki.... łapię za pośladki i dobijam cie mocniej...ssac sutki robię sobie tobą dobrze...co kilkanascie ruchów każę ci sie zsunac i obciagnac go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodia.....
zaczełam szybciej ruszać moją pupą co chyba ci się spodobało? liże ci szyję całuję gryzę w ucho dmucham moje cycki raz po raz dotykają twojej nie do końca ogolonej twarzy trzymasz mnie mocno za plecy coś szepczesz do ucha przepraszam ale nie dosłyszałam co mówiłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale słyszałaś...przyciągam cię za włosy i mruczę prosto w ucho 'rżnij się mocniej tym kutasem...masz mi go dziwko sobą zwalić..chcę widzieć na tobie swoją spermę'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodia.....
tylko nie dziwko to lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz ze slaska
Drogie dzieci! Msza sie zaczela a wy jeszcze figlujecie? moze chociaz byscie tak ksiedza zawolali? on tez czlowiek... No nie wiem czy dam wam dzisiaj rozgrzeszenie a ty stosunkowy stosunkowo przegioles z ta dzifka... rozgrzeszenia chyba nie dostaniesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Ależ tu gorąco-czytam z zapartym tchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodia.....
odwracam się od ciebie ty opadasz na oparcie fotela rękoma opieram się o twoje kolana ty ze swojego punktu widzenia dokładnie widzisz całe moje opalone plecy i tyłek jak się porusza rytmicznie a ty jak wchodzisz we mnie i wychodzisz a moja łechtaczka dotyka i pieści się z twoimi jądrami jest coraz przyjemniej jestem zmęczona gorąca czuję że jestem blisko rozkoszy mam nadzieję że nie zostajesz daleko w tyle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz że jestem b. blisko...słyszysz to...poganiam cie...widok mokrego drąga znikającego w tobie..łapiesz moje jądra...doskonale robisz pale..mocno na niej zaciśnięta..poklepuję obijające się pośladki...w końcu zrzucam cię z siebie...jestes znowu na podlodze...ledwo podnioslas tylek a juz sie wbijam dosiadajac cie od tylca...paznokcie wbijaja sie w wykladzine...napierasz...nadstawiasz sie wypinasz ... juz prosisz o zerzniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodia.....
tak wiesz w jaki sposób możesz dogodzić kobiecie i jak ja zaspokoić moja cipka nie chce niczego wieciej tylko ciebie teraz i już czuję jak fala ciepła ogarnia mnie paznokcjami chcę złapać wykładzinę ręce robią się białe od siły z jaką zaciskam je zaczynam jęczeć moje ciało wygina się do tyłu od rozkoszy jaką mi dajesz twarz w grymasie zostaje, nagle przychodzi ten moment w którym już nie mogę stłumić krzyku i jęczę głośno oddycham krzyczę szybciej,szybciej rrznij mnie teraz teraz chcę!! moje ścianki zaciskają się mocno na tobie a ze mnie wypływa to co najlepsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpycham sie w tobie obijając o wypięty tyłek...głowa nisko..czuje twoje spazmy ,biodra drgające bez żadnej kontroli..jęczę przciągle..czując że już więcej nie wytrzymam...jeszcze dwa, trzy wbicia...pierwsze strugi spermy uderzają w pulsujące ścianki..wyciągam go spuszczając resztę na pośladki...między nie...na rozepchaną cipkę...taak..wycieram go o ciebie...masz..wyliż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz ze slaska
no i melodia poplynela... pewnie boli ja tylek, za gleboko wlazles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
No nieźle:) Ja tylko tak...yyy...chciałam się pożegnać i życzyć Wam wykorzystania stosunkowych fantazji w realnym życiu ...bawcie się tu dobrze,jak wrócę bym miała co poczytać:)Trzymajcie się piersi i penisków;) Fajnie mi tu było z Wami :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz ze slaska
no i melodia poplynela... za gleboko jej wsadziles stosunkowy i dziewcze z placzem ucieklo.. teraz bedsziesz musial na recznym dokonczyc a onanizm to grzech ! nie dostaniesz rozgrzeszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświąteczna - a Ty gdzie się wybierasz? czyżby urlop? nam tu z Tobą też fajnie...nadal będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to jest dobre na konkurs stosunkowy marnujesz się a co byś poweidział na realny świat ,rzeczywistość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to jest dobre na konkurs stosunkowy marnujesz się a co byś poweidział na realny świat ,rzeczywistość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poświąteczna - a Ty gdzie sie wybierasz? urlop? to wracaj szybko, bo nam tu z Tobą też fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodia.....
jednocześnie czuję ciebie i siebie byłeś wspaniały tego chciałam właśnie. leżę na plecach nie mam sił kładiesz się obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petrol - que? jaki konkurs? to, że się marnuję to wiem :classic_cool: nie wiem natomiast czy to jest na inny topik - każdy ma okazję pokazać tu swoje takie czy inne oblicze - w każdym COŚ siedzi i tutaj to z siebie wyciągamy - mniej lub bardziej realnie. i wyobraź sobie że mocno tkwię w rzeczywistości. melodia - TAKI debiut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodia.....
podobało ci się??bo mi bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodia.....
stosunkowy wiesz czego oczekuje kobieta od ciebie.żałuję tylko 2 rzeczy że idę na urlop niedługo i tego że jestem w pracy a nie w domku bo dałabym upust swoim emocją które niedawno były....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melodia - lubię taki klimat...:) to że w pracy niczemu nie przeszkadza...10min w toalecie;) a z urlopu kiedyś wrócisz...więc sobie tu znowu zajrzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×