Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

hmmmmm...adres urzędu poproszę, jak zaczniemy załatwiać 'sprawy' to i nocki mogą się trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pomożesz mi na nocnej zmianie to bardzo chętnie .....:-P buziak Stosunkowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ince
Hejka Stosunkowi. Rowerko wciągnęła Cię ta urzędnicza gra :D . Mogą być nadgodziny do późno -wczesnych godzin porannych :P Wytrzymasz ? ;) Prowokacja urzędnicza jak i niedbalstwo jest od razu zauważone i nie ujdzie ono na sucho :P Tak mocno wypięta pupa obliguje mnie do ukarania za tą niedbałość .A może to prowokacja ? Tak czy nie tak ,grzech nie skorzystać :P .Na pośladki spadają kolejne klapsy a zdziwiona równie co podniecona urzędniczka zbiera w pośpiechu papiery z podłogi. Lecz gdy klapsy ustają zbieranie jakby spowolniło się . Teraz jestem pewny ,że to celowa opieszałość i niedbałość następuje . :P ;) Dłoń petenta uzbraja się w leżącą na biurku linijkę i jednym ciętym ruchem powoduje ,że cudowny tyłeczek wyskakuje spod biurka . Czas urzędniczko na zadośćuczynienie za to celowe niedbalstwo i prowokacje :P :D Urzędniczka chwilę się waha.Czy nie boi się wyzwania ? :P :D Ten wyraz twarzy.......uśmiech Pozdrawiam jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ince
Szkoda ,że nie mogę rano "pracować" z Wami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka - jak miło Ciebie tu widzieć - petent ince postanowił przećwiczyć 'nieporadną' urzędniczkę ;) pussy - kopę lat 🖐️ poświąteczna - wychodź z krzaczorów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj INCE ..jakoś te wczesno- ranne godziny mnie przerażają ;-) wiesz ...inni mogli by później być niezadowoleni :-P ,a na całą resztę jak najbardziej się zgadzam ..może mnie jeszcze czymś zaskoczysz :-P.. pupa picze aż przysiadłam na biurku z papierami w dłoni ....zakładam noge na nogę ..spódniczka zsuwa się powyżej ud...spoglądasz na pończoszki i prześwitujące majteczki ...;-) ...uśmiecham się zalotnie do Ciebie ,po chwili udaje że jestem skoncentrowana na dokumentach dla Pana ,czytam przejeżdżając dłonią po szyi ,zatrzymując się na ustach i coraz niżej moja dłoń wędruje ...rozpinam trzy pierwsze guziczki od bluzki .. widzisz rowek między piersiami ...przyglądasz mi się bardziej ,sutki sterczą ...nagle dokumenty upadają na podłogę :-P schylam się po nie ,podnosząc głowę ....czuje Twój zapach bardzo blisko ...spoglądam na Ciebie ..nie mogę się opanować ...:-P ....Wbijam się w usta a moja dłoń schodzi niżej ...masując Twoje krocze przez materiał ....czuje jak pulsuje ,rośnie mi w dłoni ...........:-)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla wszystkich ...stosunkowych ,Poświąteczna co z Tobą:)? Stosunkowy Ty wiesz ......gdzie ten cmok :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff rowerka, podkręciłaś temperaturę, 😘 poświąteczna - urzędnicy jak widać urzędują...to może my się gdzieś zaszyjemy i zrobimy coś mocno niegrzecznego hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Hej rozbójnicy;) Alez tu ostatnio mocno stosunkowo-urzedowo:)Wchodzac dzis do urzedu miasta,smialam sie w glos -przypomnieliscie mi sie, gdy zobaczylam pewna pania i pana bardzo smialo romansujacych przy biurku:)Czy to Wy?:D Stosunkowym posyłam usta:)fajnie Was znowu "widziec w akcji":)Az sie zyc zachcialo:) Stosunkowy-no probuje chwycic wene...:)Mam nadzieje ze mi sie uda:) Rowerka Ty ...niewyzytku jeden:D;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poświąteczna, nareszcie! i ani się waż oddalać ponownie na zbyt długo, boooo inaczej..... :classic_cool: a wenę możesz złapać bardzo szybko...tylko przysiądź się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosunkowy Ty się nigdzie nie zaszywaj z Poświąteczną .....tylko bardzo proszę tu szalejcie ,....:-) Też chcę poczytać .........:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświąteczna bardzo proszę nie śmiać się z urzędów :D .."klient nasz pan" ....;-) ....zresztą w końcu zaczęłam doceniać moją pracę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ince
Dzień dobry stosunkowi. Masz rację Rowerka ,tu nie ma nic do śmiechu. To poważne sprawy urzędnicze :P ;) I sorki za nieobecność w urzędzie wczoraj .Postaram się wpaść jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Witam:) Wenę łapię i chyba za niedługo do Was dołączę;)i broń mnie Boże od śmiania się z "poważnych urzedników";)Chyba zmienię branżę ...podobałaby mi się taka praca :D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerka - ok, nigdzie się z Poświąteczną nie będę zaszywał...zrobimy to z premedytacją przed Tobą, z pełną świadomością, że nas obserwujesz ;) No proszę...praca Ci się spodobała...hmmmmmmmmmm :P Ince - Ty uważaj, bo za nieobecność to jeszcze Rowerka Ciebie przećwiczy ;) Poświąteczna- a Ty dołączaj jak najszybciej, może też Twoja praca nagle zacznie Ci się jeszcze bardziej podobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka stosunkowi. Pussycat One ,sorki ,że nie zauważyłem tego buziaka. Pozdrawiam :D Rowerka Ty dzielna urzędniczko. :D Stosunkowy sądzisz serio ,że może mnie przećwiczyć ? Taka ostra sztuka ? ;) ......twe usta wbijają się w moje ,nasze wargi łączą się w pocałunku.Gorący języczek wślizguje się do mych ust i splata z moim językiem... :P Cudowny taniec mokrych języków. Czuję zapach Twych ust ,smak śliny i cudny dotyk języka zaś wargi pieszczą się , wzajemnie obdarzając się swym dotykiem i smakiem. Ręka Twoja spowodowała dość szybko reakcję Wypukłość pod rączką jest coraz większa. Moja dłoń kieruje twą rękę za kulisy spodenek. Masz teraz go na żywo .Dotykasz ,zaczynasz pieścić...taaak dobrze to robisz .... Odpinam Ci po kolei resztę guziczków od bluzki.Odsuwam połówki bluzki i odsłaniam tym samym śliczny biust mojej urzędniczki. Moje palce zaczynają pieścić sutki ,masuje je,ściskam trochę ,by za chwilę poprzekręcać lekko nimi. Druga dłoń wędruje nisko na uda ,po czym wraca ku górze, pieszcząc jedwabistą skórę ponętnej urzędniczki. Aż dociera do gorącej i wilgotnej cipki. Palce przesuwaja się po całej dziurce wielokrotnie...pieszczą łechtaczkę namiętnie a cipcia staje się bardzo ,bardzo mokra. Przerywam na chwilę i mokre od soczków palce wędrują między nasze pieszczące się nawzajem wargi i języki.Zlizujemy wspólnie soczki i kolejne pocałunki są pełne cudownego smaku cipki i związanej z tym rozkoszy.Całując głęboko ,przyciągam mocno Twe ciało .Czujesz się taka bezbronna w mych ramionach. Teraz podejdziesz do okna i w świetle słońca rozbierzesz się przed swym "najtrudniejszym ,ulubionym klientem " Twojego urzędu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo :D trochę wcześnie jeszcze ale no cóż ....:-) muszę się solidnie "przyłożyć" do pracy od poniedziałku:-P ...staje przy oknie wpatrując się w mojego "klienta" rozsuwam zameczek od spódniczki aby po chwil;i sama spadła na podłogę...uśmiechając się do Ciebie odsuwam jedno ramiączko i drugie ....piersi wypływają z miseczek ,sutki sterczą z podniecenia .....ja cała zaczynam drżeć na samą myśl co dalej ..? zostaje w bardzo skromnej i delikatnej bieliźnie.... Dajesz znak ..podchodzę bardzo poowoli ...klękam przed Tobą zsuwając Ci bokserki na podłogę...patrze jak rośnie ,pulsuje ..odsuwam skórkę z główki i delikatnie go nawilżam ustami ...czuje jak sam coraz głębiej się wpycha po czym jest już bardzo głęboko ,chwytam Cię za pośladki i przysuwam bardziej ...rozpycha mnie w ustach ..po same gardło ,zaczynam jeżdzić po nim języczkiem góra duł ,. mruczę ,sprawia mi to wielką przyjemność...robię kołeczka wokół niego i po chwili już ssie ....Twoje ręce wędrują po mojej głowie ,wplatają się we włosy ,przyciągasz mnie jeszcze bardziej ,wypychasz biodra do przodu ...kutas pulsuje w ustach a ja nie mogę się odessać ... ciągnę..coraz bardziej pazerniej .....czuje narastające ciśnienie ,podniecenie ,jestem coraz bardziej wilgotna, po udach spływają soki ....wyciągam go na chwile oblizując jądra ..wsuwam je do ust i ssie ..wysuwam a język po nich wędruje ,wylizuje je bardzo dokładnie i starannie ,nie mogę już się opanować ....chwytam go znowu w dłoń ..lekko ślinie i posuwam w dłoni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
co tutaj się dzieje;)ten urząd aż kipi sexem:)Gdzie pracujecie pojadę to zobaczyc?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Stosunkowy -dzisiaj to i ja mam bardzo stosunkowe nastawienie do pracy i nie tylko ...ogólnie do życia:DMówisz,że tu i teraz się ...?Troszkę się wstydzę;)ale może pomożesz przełamac lody?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ no rowerka...jak zwykle gorąco się przy Tobie robi 😘 poświąteczna - lodami to Ty się zajmiesz...mój nastrój nie odbiega od stosunkowego...więc trzeba to wykorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
:Dah te lody lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebny ten wstyd...zupełnie nie na miejscu...zresztą sam jakoś od rana myślę o lizaniu....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Ja nawet lizaka kupiłam po drodze do pracy;)Taki dzień?Czy to wina ciepłego poranka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poranek raczej chłodny, co oczywiście potęguje chęć podniesienia temperatury...ach ten lizak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Teraz muszę popracowac nad inna czescia ciala ...wiec pojawię sie pozniej:)Miłego dnia ...Rowerka a Ty gdzie urzad juz otwarty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z chwil czasu nie omieszkam wpaść do Rowerki aby mogła pociągnąć dalej sprawę w urzędzie . :P :D Poświąteczna pytasz gdzie to jest? Wiesz, w takim urzędzie do spraw wybitnie stosunkowych :P ;) ....posuwasz go w dłoni, o tak ,dobrze to robisz ....cudowny widok mam przed oczyma. Śliczna urzędniczka obrabia mi kutasa i jajeczka . Possij jeszcze , weź głęboko do gardła , wbij paznokcie w pośladki Mocne odczucia są najsmaczniejsze.... świetnie ciągniesz .nie miałem pojęcia jak dobre są urzędniczki . Gdy wyjmujesz go z ust biorę go w rękę i lekko policzkuje Cię nim po twarzy. Masz mokre usta i twarz. Łapię Cię za podbródek i nakazuje wstać. Ramiączka biustonosza czy delikatny materiał majteczek nie jest żadną przeszkodą .. rozrywam je w strzępy. Nie ma co tracić czasu . Wskakujesz teraz ochoczo na biurko i kładziesz ,rozchylając szeroko uda ....widoki są rajskie ... Cokolwiek było na biurku jest teraz zbędnym gadżetem i spadło na podłogę. Mój język zaczyna wodzić po Twej skórze ...zaczynając od kostek ...potem kolana ....uda.Zapach cipki jest tak absorbujący ,że coraz szybciej zaczynam zbliżać się do celu, po drodze zlizuję wokoło wszystkie soczki spływające wcześniej z rozgrzanej cipki. Pierwszy dotyk języka na łechtaczce powoduje u Ciebie reakcję ...wyprężasz się ,drżysz lekko . Pieszczę teraz i liżę łechtaczkę ,jest smakowitym kąskiem . Liżę teraz całą cipkę ,dokładnie po wierzchu .Wargi sromowe ,łechtaczkę ....cały kroczek masz lizany i mokry .Soczki coraz obficiej wypływają ze środeczka . Possę Ci teraz łechtaczkę ...ściskam wargami .pieszczę ,uciskam ,posuwam . Pora zasmakować raju . Język wsuwa się coraz dalej ....głębiej ....jest bardzo mokro ....i słodkie soczki spływające po ustach i napływające do ust. Drażnię środeczek cipeczki , czuję jak drżysz i wyprężasz się ...... odpływasz w obłoki ....zaciskasz instynktownie uda i mnie między nimi ...wiem ,że nie starałem się na próżno. Teraz usta począwszy od mokrej dupeczki i cipki posuwają się po Twym ciele do piersi ,język bawi się chwilę sutkami ,bym za chwilę przyszczypnął delikatnie zębami.Łapię Cię za szyję,ściskając lekko .... siadaj na brzegu biurka ...to nie koniec , to początek dopiero . Siadasz posłusznie i ochoczo na brzegu biurka ...rozsuwam Ci uda zdecydowanym ruchem . Popieść ją teraz dla mnie ...pokaż jak jest chętna na porządne rżnięcie Wszystko będzie w swoim czasie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo mocno ...Stosunkowy buziak Ty wiesz gdzie ..wiesz jak i wiesz kiedy ..:-P...Poświąteczna wyobraź sobie że jakoś mam ostatnio problem żeby tu wpaść ,mam masę klientów (chyba kaffe czytają ):D..:-P.. Ince zaskoczyłeś mnie ......;-) pozytywnie oczywiście :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Bardzo posłusznie siadam przy krawędzi biurka z rozszerzonymi udami ,jedna noga na krześle ...zaczynam masować piersi ,robię wokół nich kółeczka ,podrażniam jeszcze bardziej sutki .....jeden palec wsuwam do ust ...nawilżam i rozsuwam warki ,eksponuje je specjalnie dla Ciebie ... palec wędruje popich ..rozsuwam je ..zaczynam drżeć ,oblizuje usta i zaczynam rozmasowywać soki po cipce ...moje ruchy są szybsze ,pewniejsze ..trącam łechtaczkę ...mruczę przy tym rozkosznie ..widzisz jak bardzo mi się to podoba .Twój widok jeszcze bardziej mnie nakręca ....jak stoisz nie odrywając ze mnie wzroki ..posuwam się coraz bardziej palcem ...zaczynam ruszać biodrami ...palce wędrują coraz głębiej ,szybciej ....znowu wylizuje soki z palca ....zaczynam zaciskać uda ......podchodzisz do mnie i stanowczym głosem każesz przestać ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×