Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Gość poświąteczna nl
Czy Nasi topikowi kochankowie zaspakajają się sami np w toalecie w pracy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje krople splywajace... rozcieram palcami, by poznie dokladnie wylizac palce..... mmmhhhh tem slodkawy zapach.... ten smak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuły
Witajcie... Jestem , może w czymś pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ust, wylize do ostatniej kropli.... nie ma to jak rozpoczac tydzien od porcji "witamin" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Busiu-najpierw nabieram ochoty na figle np z Tobą;) ,puszczam sobie ulubiony kawałek,zamykam pokój na klucz...siadam wygodnie w fotelu,podciągam czerwoną sukienkę, gładze uda ,sciskam je do siebie ,paluszki wędrują wyżej i wyżej gładząc moje ciało...druga ręka skupia się na piersiach.masuje je i zgniata suteczki szczypie przez tkaninę sukieneczki...zamykam oczy i wyobrażam sobie Ciebie jak mnie całujesz po szyi ...jak przesuwasz ręką po pleckach,jak sięgasz do brzuszka od tyłu ...wilgotnieje ...odsuwam moje czerwone koronkowe majteczki ,rozchylam nogi i dłonią masuje wzgórek...schodzę niżej paluszkiem wchodzę delikatnie w cipeczkę,palce rozchylają płatki ,bawię się łechtaczką pocieram ją i nadal wyobraźam sobie Ciiebie ...stoisz i na mnie patrzysz jak to robie -podnieca mnie to strasznie ...soczki wypływają z wyjmowaniem i wkładaniem paluszka..oblizuje go i z powrotem wkładam do niej ...w środku rozpycham się na boki...oddech przyspiesza ,piersi nabrzmiewają ,czuje się błogo-posuwam paluszkiem szybciej i głębiej pieram udo o oparcie fotela ...głebiej wchodze paluszkami....czuję,że dochodzęzdejmuje nóżkę ścoskam uda i ...drżę cała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
stosunkowy i kończyć też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo poswiateczna...sam moglbym konczyc przed Toba ... tak sie zabawiajaca...albo konczyc na Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Kotka- Ty też ją masz:) Stosunkowy-a gdzie byś miał ochotę dać upust swoim [podnietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco poświąteczna...już stoje za Tobą i ...smyram CIę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy Twoje szeroko rozlozone uda...na odchylone majteczki..zebys czula mnie przez reszte dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Busiu czy ja Cię gdzieś dzisiaj już nie widziałam?;-)tak jakoś mi się wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
To dzisiejszej nocy były same kudłate sny?;) Dzień dobry o poranku...wita Was Poświąteczna z kubkiem gorącej czekolady i oczywiście stosunkowym podejściem do życia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Wy nie wyżyte ...jak to dobrze, że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt...coś z tymi snami jest dzisiaj na rzeczy...rano napięcie było spooore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcieStosunkowy ja tylko chciałam zaznaczyć że dzisiaj już jestem grzeczna i miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×