Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

stoisz w pól mroku czekając co się dalej wydarzy ,milczysz,podchodzę do Ciebie ,jestem za Twoimi plecami czujesz mój oddech na swoim karku .moje usta zbliżają się do niego ......ale nie,nie ..zakładam Ci czarną opaskę na oczy i prowadzę w głąb pokoju ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje swe serce tak bardzo lopoczace w piersiach, ze strachu? z podniecenia? slysze stukot moich obcasow po posadzce, kazdy krok wydaje sie pociskiem, nie slysze nic innego..... czuje gdzies blisko twoj oddech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprowadzam cię na środek pokoju...w centralnym punkcie stoi ława/niski stolik...dwa fotele i szerokie łóżko...przeczesuję palcami twoje włosy...dłoń zsuwa się na kark...mm czuję jak przez twoje ciało przebiegają dreszcze...'jesteś gotowa?'...'o tak...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, co Ty chcesz ze mna zrobic..... Boje sie.... czy dobrze postapilam godzac sie na to..... Bez wzroku czuje sie zaglubiona jak dziecko.....Twoja dlon taka ciepla i stanowcza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,nie będę przeszkadzać;-)może jakiś mężczyzna miły się jeszcze zjawi..poczekam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna, kotka...mmmmmm dobrze wiesz co z Tobą zrobię...po to tu przyszłaś...dlatego się zgodziłaś...zresztą...sama mi to w trakcie powiesz...wyjęczysz...wykrzyczysz...a później poprosisz o jeszcze z kieszeni spodni wyjmuję elegancką czarną skórzaną obrożę...pachnie świeżością...ale już niedługo przesiąknie Twoim zapachem...całą Tobą...przeciągam nią delikatnie po Twoich ustach...znowu drżysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje podniecenie i strach ,tak...........strach to dobre określenie cała drże ,boję się ale zbliżam się do Ciebie ,czuje jak mnie osaczasz tak pragnę tego wieś mnie ,jestem Twoją rzeczą...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładne rzeczy tutaj.....i nowa dziewczynka przyszła .....piękna....ale czy napalona tak jak ja? A i witaj kotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoję tuż przed Tobą...tym kawałkiem czarnej skóry trzymanym w dłoni przeciągam po policzkach...wzdłuż szyi...między piersiami...trącam nim bardzo widoczne przez materiał sukienki sutki...rozchyliłaś usta...opuszczam dłoń i końcem obroży drapię wewn stronę ud...zaczepiam o sukienkę...dłoń sunie wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna ...zdaj się na stosunkowego....ja jestem ...wiesz...nieokrzesany..jak to z buszu..jeszcze bym krzywde Twojej małej zrobił...taki mam dzis potencjał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz za bólem tez nie przepadam...a nawet nie lubie...ale mocnym wytarmoszeniem...... kotka....dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością sprawdzę Twój potencjał jeśli mi dasz taką szanse .....oczywiście...a krzywda...mmm ciekawie brzmi.........;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna ..ja na razie sie Wam przyglądam...jedynie to widzisz...jak siedzę i posuwam....wiesz czym.... w swojej dłoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyglądaj się ,patrz na mnie ...teraz się dla Ciebie rozbieram ,zżucam majeczki na podłogę ,ściągam biustonosz i zaczynam bawić się własnym ciałem .........klękam i pełzne do Ciebie patrząc Ci prosto w oczy ........daje Ci znak..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc..jestemm....łapię za włosy...wykrzywiam Ci głowę ...przyciągam do niego....patrzę Ci w oczy...wiesz co Cię czeka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociazby ta obroza, juz mi kantem w gardle staje...... jestem przeciwko temu podzialowi pan i wladca a sluzebnica i sunia, mam pewne zasady, nawet w fantazjach.... i trzymam sie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak wiem ,czuje że jestem zniewolona ,jestem Twoją rzeczą ,proszę pozwól mi go dotknąć ,wyssać ,oblizać ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej niczego na tę chwilę zmieniać nie będę ;) piękna okazała się być niecierpliwa...teraz ja się poprzyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze rozkraczony...czuje Twój oddech na nim....chytam go w dłoń...podsuwam Ci ..masz...suko...ssij....tylko ostro....i mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja suka się teraz nim zajmie ,a Ty siedź i się nie ruszaj ,,,,,,,o tak ,biorę go w dłoń lekko zwilżając usta i oblizujac się jest taki wielki ,a jądra takie nabrzmiałe o tak muszę go wsunąć bardzo głeboko do gardła ,,,,,,,,,mmmm wspaniale tylko go jeszcze zwiłże ,plując na niego ,tak aż kapie z niego mi prosto na nagie ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...dobrze weź go całego...przytrzymie Cie za głowę..nie pozwolę odsunąć...az sie dławisz...ślina Ci się zlewa wprost na cycuszki...po brodzię...tak...ciągnij...mocnoo...mocniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągne i nie przestaje ,zaczynam się dławić jest tak wielki ,już nie mogę ,ale nie nieprzestane za duża rozkosz .....tylko go obliże i wyssie wszystko .........jestem taka rozpalona ....ale na Twoje rozkazy ,sponiewieraj mnie ,proszę .......jesteś taki męski ..........czuje jak wśrodku robię się wilgotna o tak ,,,,,jeszcze raz go wsuwam głębiej i nie przestaje ciągnąć........jeszcze ,jeszcze mam nie dosyć .........opluj go ......zliże z niego wszystko jak rasowa suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×