Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

dobrze to robisz...na twarzy pojawia sie grymas zadowolenia graniczący z bólem....o tak dalej...pośliń go...mocno...czekaj...sam to zrobię.....masz...i jeszcze....teraz...już włóż go z powrotem...och...czuję jak przesuwa się po Twoim podniebieniu...ach jak mi dobrze....patrze na Twoja umorusana twarz...ssij go dziwko...o tak dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałeś napięcia? Moze ona tego właśnie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja twarz już jest umorusana w ślinie ,och jak to lubię jest mi tak rozkosznie ,czuje Twoją władzę na demną ,nie przestawaj ,a ja zajmę się Twoimi jądrami ,oblizuje je szybko wsuwam do buzi i języczkiem przejeżdżam pop nich ,,,,wracam do niego ,musże o niego zadbać bo wiem że czeka mnie z jego strony rozkosz .........albo kara ,oblizuje główkę jest taka purpurowa i czuje jak pulsuje ,,,mmm pierwsze krople ,czekaj posmakuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje napięcie jak najbardziej pod kontrolą...takiej jak ona trzeba pokazać gdzie jej miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie gdzie Twoje miejsce dziwko...wyjmuję go..uderzam o policzek...pluje naniego posuwam medzy piersiami...przytrzymuje za włosy...dobrze...dalej....rzucam Tobą o podłoge...wypnij tyłek..tak...mocniej...rozchyl dłońmi pośladki chcę ją zobaczyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na podłogę ,już brak mi sił...uwielbiam takie sponiewieranie ,tak ,własnie tak jest wspaniale ,rozchylam pośladki przyjżyj się jej dobrze ,bo zaraz w nią się wsuniesz ostro i brutalnie ,,,,,,piepsz mnie jak szmate ,nie przestawaj ,szybciej!,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow...ktoś delikatny.....ale wiesz tu mozna wszystko opisać....tylko dystansu trzeba...to do "pojebanej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego piszesz pod pomarańczką? każdy ma swoją mniej lub bardziej mroczną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie zblizam ...pluję na pupę rozcieram wilgoć po rowku...czekasz na niego prawda?....dotykam Cie nim po pupie...uderzam silno dłonia ...a masz...suko teraz poczujesz...naciskam nim...wypycham biodra do przodu....wslizguję sie......przytrzymuje Cie za biodra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak dobrze ,wiesz czego pragną takie suczki jak ja ......czuje go całego w sobie wchodzi wychodzi ,jest tak wielki a w środku tak ciasno ,a te klapsy .....jeszcze nie przestawaj jestem bardzo niegrzeczną suczką!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prawo - jedni lubią tak..inni inaczej...zaczęło się klimatycznie, kończy zwierzęco - ale to TYLKO zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kurde zachowaj to zdanie dla siebie...... szlag mnie trafia gdy widze i czytam takie niedojdy..... nikt cie nie zmusza bys tu byl(a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie ma dystansu do siebie to i wrażliwość na punkcie szacunku jakby nieco podwyższona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzwiska....hmmm a kto tu kogo obraża....poza Tobą która nas atakuje...w sypialni troche pikanterii i ostrego smaczku nigdy za wiele a i czas na romantyzma jest....i to częściej niz się tu komuś wydaje. A ze dzisiajh się tak to kończy....zreszta juz też kończe to komentowac...koncentruję się na finale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Busiu czekam na finał..........ona już jest tak wilgotna i rozpalona tak bardzo pragnie Twoich soków ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna...widze Twój tyłek....och dobrze...posuwam...pieprzę Cie mocniej....mocno trzymam za biodra...i pcham się...czujesz kazde moje pchniecie...pojawia sie pot na torsie.....łapie Cię za włosy......wkładam palce do ust...ssij je ssij...jak dziwka...mocniej...i jecz jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunkowy jutro Twoja kolej...ja chętnie poczytam..piekna będzie pewnie nagrzana po dzisiejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak wspaniale mnie piepszysz ,brak mi tchu już nie mam siły ale jeszcze jeszcze słyszysz mocniej !!!!nie przestawaj !!!!padam na podłoge a Ty mnie dalej posuwasz jak sucz tak mi dobrze !!!!!!!myśle że zasługuje na nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak piekna zdecydowanie dobra jesteś...obróć się,,kleknij pod nim....otwórz usta...szerzej!! Zaraz spłynie na Ciebie cos gorącego...posuwam nim sam widzisz odsłaniająca się głowke..już...czuję.....och....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fakt...piękna - wywołałaś swoim pojawieniem się niemałe poruszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×