Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

masz racje dzisiaj w cieniu będzie najlepiej.......ja poproszę delikatny masaż na ochłodę.....(na początek);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden kocyk...tylko materac...na początek mokry ręcznik na całe plecy, pośladki...trochę się schłodzisz...a później zadbamy o wzrost temperatury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zaczyna mi się podobać .....to już się może położę...ulżyj mi w cierpieniu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ułóż się wygodnie...ja usadowię się na Twoich udach....tuż pod linią pośladków pościeram tylko dłonią resztki wilgoci po ręczniku...i teraz rozlewam na plecach oliwkę...dużo jej...trochę spływa po bokach...na pośladkach tak samo...specjalnie kilka strużek kieruję między nie...niech spłyną niżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój masaż coraz bardziej mi podoba ..czuje jak delikatnie oliwka spływa mi po ciele ,drażniąc pośladki..robi mi się coraz bardziej rozkosznie ...Twoje dłonie tak delikatnie mnie masują ...mmmm cudownie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka starannie wcierana w całe ciało...lubię gdy jesteś taka śliska...rozmasowuję kark, ramiona...miękniesz mi pod dłońmi...starannie i powooooli ugniatam pośladki...zsuwam się z ud....jeszcze trochę oliwki...i teraz zajmuję sie nogami...aż do samych stóp...chwila dla nich...każdy palec z osobna, poduszeczki stóp...i powoli w górę...łydki...uda...wewn strona...mmm widzę że się podnieciłaś...i znów pośladki...całe plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam czuć podniecenie ,Twój dotyk mnie zniewala ,zaczynam drżeć a moje mięśnie coraz bardziej napinają się pod wpływem Twoich dłoni....połóż się obok mnie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...jeszcze nie skończyłem odwracam Ciebie na plecy...i znów podobnie...najpierw mokry ręcznik...na chwilę...i po nim duuużo oliwki...głaszczę szyję...ramiona...nacieram piersi i szybko je zostawiam...dokładnie smaruję brzuch...i całe nogi...powoli wracam w górę...wylewam jeszcze więcej oliwki na piersi i zajmuję się tylko nimi...powooolne masowanie...uciskanie...zgniatanie...sutki sterczą...z Twoich ust wydobywa się pierwszy jęk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje serce już wali jak oszalałe a Ty tak postawisz się na de mną ....patrze Ci oczy ,przyglądam się jak oliwkę wmasowujesz ....moja mała już pulsuje ,czuje jak robi się wilgotna ...Twój dotyk tak ją drażni .....wspaniale.........mruczę i zaczynam wyginać ciało coraz mocniej ,szybciej oddycham i błagalnym spojrzeniem zerkam na Ciebie nieśmiało..a moje sudki są już takie twarde z podniecenia........zaczynam coraz głośniej pojękiwać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym ruchem rozsuwam szeroko Twoje uda...baaardzo szeroko...widzę jaka jesteś mokra...sięgam do niej i zbieram wilgoć palcami...powooli...zagłębiając się w nią odrobinę...czując jak drżysz...rozcieram soki na Twoich ustach...wystawiasz język...mmmm...pochylam się i zlizuję je....zasysam się na języku, jednocześnie wpychając dwa palce głęboko w Ciebie...zaciskasz się na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dłonie wędrują w Twoje włosy zaczynam opuszkami palców ją masować powoli ale bardzo rozkosznie ...czuje Twój język w środku jest mi tak błogo ,coraz mocniej pojękuje .........już nie mogę zapanować nad tym ,wspaniale ją pieścisz ...nie przestawaj ,nie teraz .....czuje jak dreszcze mi przechodzą po całym ciele ...zaczynam coraz mocniej ściskać Twoją głowę..........tak ...nie przestawaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie w takim upale
...........aż tak podniecać czytelników? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rytmicznie uderzam językiem o łechtaczkę, wylizuje ją...rżnąc Ciebie palcami, mokrą, pulsującą...nie przestane...tak masz dojść...to twój pierwszy orgazm...dasz mi go zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie w takim upale
ciekawie by było doprowadzić do orgazmu kostką lodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mogę! próbuje zacisnąć uda ale Ty mi na to nie pozwalasz ,jęczę coraz głośniej i głośniej ....nie panuje już nad tym ....tak bardzo Cię pragnę ...ściskam z całych sił materac w dłonie .......o tak wspaniale!!!!!!!już !!!proszę w suń się we mnie ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie w takim upale
można wziąć duużą kostkę lodu, przyjemnie chłodzącą sutki, woda ściekałaby strumyczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
no wiecie w takim upale-kostką lodu po piersiach...owalne ruchy dookoła sutków...potem brzuszek ...powoli do wzgórka kilka kropel wody na szparkę...i lodem po wargach....się rozmarzyłam;) dobry pomysł na ten upał. Witam i pozdrawiam:)gorąco tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie w takim upale
można zrobić kostkę lodu w kształcie....odpowiednim do celu, w którym zostanie użyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie w takim upale
różne tu możliwości wchodzą w grę...... na przykład w kształcie.....siodełka :D aczkolwiek ciekawszy byłby kształt oczywiście przychodzący na myśl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donVito
Klasę zachowali także pozostali forumowicze obserwatorzy :) Gybyśmy sie wszyscy przyłączyli, to wyszło by z tego szalone party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie w takim upale
poza tym kostka lodu w kształcie wojownika :P..byłaby także odpowiednia do zabawy solo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donVito
No może harem, ale taki trochę specyficzny. Chyba większość na tym forum stanowią faceci, więc raczej wyszedłby z tego gang bang. Co Ty na to ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×