Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

Dzień dobry :)pracusią ....do "roboty"..;-) Poświąteczna masz talent kobieto ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Witam:)Zachorowali czy urlopy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...mnie wywiało, Busha wywiało...i topik leży i kwiczy..a raczej milczy :P trzeba będzie nadrabiać... lizak wszystkim mniej lub bardziej grzecznym Paniom, gdzie sobie życzą do szybkiego baaardzo erotycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Dzień dobry-chyba jako stali goście nie pozwolimy by ten temat poszedł w zapomnienie:)?Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
mi sie temat podoba sam wiele razy mysle o sexie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziewczyny też jakoś przycichły...to na początek każda opisuje swój dzisiejszy komplet bielizny (o ile ma:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;-)Poświąteczna masz racie ..nie pozwolimy na to Pracuś zapraszamy do nas ....pomożesz?...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
oczywiscie chętnie pomoge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
gdzie wszyscy znikneli dziewczęta co tak cicho:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświateczna.nl
Dziewczeta-jak to miło usłyszeć jak ktoś tak do (mnie)nas mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
miło slyszeć że miło słyszeć haha-wreszcie się ktoś odezwal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...wszyscy...wróciłem...jestem...i mysle znów o tym...samym...jakie to miłe uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
kobiety chyba rzuciły sie w wir pracy i zapomniały o forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Rowerka,Wesoła i reszta... dwóch Panów a tu pustka :)Co z Wami?;) Miłego stosunkowania ...muszę znikać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie poświąteczna...dziewczyny coś w niestosunkowych nastrojach ;) albo się wyżyły w realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka13579
Wejdz na dyskrecja.pl i zmień swoje życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Poprawiam się :) Plaża ja Ty i piasek,fale uderzające o brzeg wtuleni siedzimy patrząc w dal...w Twoich ramiona czuję się bezpiecznie.Gładzisz mnie ... przesuwasz powoli delikatnie dłoń po mojej skórze.Czuję jak bardzo jesteś mi bliski,jak bardzo pragnę każdej pieszczoty z Twojej strony.Wschodzące słońce:)... gdzieś z oddali słychac naszą ulubioną melodię...odsunąłeś się na moment...spojrzałeś w moje rozmarzone zielone oczy...wiesz dokładnie czego teraz pragnę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Cieniutko tu ostatnio.A takie gorące dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Pussy ,ja tu czekam a Ty śpisz???? Będziesz czuć ssanie łechtaczki nawet rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
hej jest tu ktos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Rozpinasz moją koszulkę,zdejmując z ramienia delikatnie całujesz każdy skrawek,uśmiechając sie czule...szybkim ruchem pozbywasz się własnego t-shirtu...zbliżasz się do ust,są gotowe do pocałunku zwilżam je językiem to znak że pragnę tego,kokieteria z mojej strony ...przyblizając mocno naciskasz na moje ciało ,całujesz i kładziesz na piasku...patrzysz teraz na moje piersi-są jak dwa melony twarde,gorące i z ochotą by Twoje dłonie je pieściły...Nie dotykasz ich-patrzysz...bierzesz w dłonie piasek i zaczynasz sypać nim po moim podnieconym ciele...piasek zsypuje się powoli delikatnie,zaznacza sobie swoje ścieżki ...sypiesz na sterczące już suteczki i obserwujesz moją reakcję...miło ...bardzo miło wiesz... Dzień dobry;)i jakoś romantycznie się rozpoczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie wyglądasz...czekasz nie inicjując żadnych ruchów...ale całą sobą pokazujesz czego tak naprawdę pragniesz...te zwilżone usta...prężące się piersi...pochylam się i delikatnie zdmuchuję drobinki piasku...powoli...bawiąc się ziarenkami, które uderzają ledwo wyczuwalnie o sutki...dłonią głaszczę szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
witam widzę żę wszyscy dzisiaj w stosunkowym nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Delikatnie przesuwasz dłoń po ciele,spoglądasz na mnie roześmianą(drobinki piasku troszkę łaskoczą)Zdmuchujesz go z brzuszka i całujesz.Schodząc pocałunkami niżej.Poddaje się uwielbiam gdy jesteś tak czuły i delikatny.Słońce przybiera coraz piękniejszych barw.a my razem na piasku ...moje dłonie zatracają się w Twoich włosach,głaszczą i tarmoszą ...a Ty całując schodzisz do stóp...siadasz na wprost nich ,rozkraczasz nogi i delikatnie niczym wiatr uciskasz pięty śródstopie i masujesz paluszki -cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz wspaniałe stopy...wspierasz się na łokciach...wpatrzona w moje usta muskające każdy Twój palec...koniuszek języka wysuwający się po to żeby musnąć stopę po całej jej długości..moje palce krążą po niej, uciskają, rozmasowują...mimowolnie sięgnęłaś do piersi...opuszki palców delikatnie trącają sutki...naciskając mocniej kciukiem na śródstopie wciągam każdy palec w usta...ssąc i liżąc...powoli...bez pośpiechu...podajesz mi drugą stopę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna.nl
Robisz to z moją drugą stopą powoli i delikatnie...o tak jęczę jak mi dobrze ...morski wiaterek rozczochrał moje długie ciemne włosy...opadły na moje piersi sterczące sutki przebijają się przez ich pasma.Tak mi dobrze kotku.wysuwam stopę z Twoich rąk patrzę uwodzicielsko z lekkim grymasem w kąciku ust ...moja stopa paluszki wędrują w sam środek rozłożonych nóg ,lekko ugniatają Twoje skarby.Patrzysz na mnie pożądliwym wzrokiem ...a ja rozkoszuje się samym widokiem TY,za plecami wynurza się słońce piasek,plaża i Te Twoje rozochocone oczy...Nie wytrzymujesz ...opadasz swoim ciałem na mnie i zaczynasz całować szybciej,namiętniej natarczywiej kawałek po kawałeczku przesuwasz się po moim ciele .dreszczyk o tak wyczuwam dreszczyk rozkoszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×