Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

a teraz smutna wiadomość od Personalnej w niedzielę zmatł jej teść jutro pogrzeb a dzisiaj była kremacja zwłok Personalna jesteśmy z tobą ❤️ a co do wina to zrobiła mi tak znajoma i smakowało mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna jesteśmy z tobą❤️ wiecie co moja babcia mowiła niewiem do końca o co chodź,ale jak ktoś umrze to żeby wypic kawę i kieliszek wódki. a tak normalnie to mnie zatkało co napisał Beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam teraz do Personalnej sms i mo napisała pytałam czy mam napisac na topiku powiedziała że tak to napisałm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystka z okazji dnia dziecka Tokina postawiłą my wszystkie takie pijaczki,ale dobrze napisałaś ze względu na pogodę to można tak zrobić czyli ciekawę kto nas by pozbierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też był zimno cały dzień może jutro będzie już cieplej na działce nic nie rośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście gramy w chowanego Tokina gdzie się z żubrówką schowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimnawo w górach spadł śnieg :P Ja to współczuję powodzianom, nie dosyć, że woda to jeszcze zimno. Przynajmniej jak by było ciepło to można spać pod drzewkiem, a w domu by schło. A tak kompetna porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przykro :( Personalna przyjmij proszę wyrazy współczucia ,wiem jak bardzo ważnym człowiekiem w Twoim życiu był Twój teść :( Całym sercem jestem z Tobą 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam truskawki w smietanie moze macie ochote zapraszam @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko widzisz same smutki w tym roku :( jedynie siąść i się upić :( więc polewam po drineczku Y YYY Y YYY Y YYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dzisia pije YYYYYYYYYYYYYYa co mi tam raz moge sie napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po 8zł za kilo ale maja smak na działce mam ale zielone kupiłam sobie u córce na dzien dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na zagonku też są ale zielone ,pięknie kwitną więc powinno być dużo ,mam taką nadzieję , nawet nie wiem po ile chodzą u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina my coś dzisija razem piszemy już któryś raz z koleij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam odpadłam na chwilę bo syn się wklepał na gg wiec pisałam z nim i pouciekały dziewczynki :( Też się pożegnam ,mam dziś kiepski dzień :( Dobrej nocy życzę wszystkim 👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ciąg dalszy ponurego dnia, czyli w ponury wieczór Personalna przyjmij wyrazy współczucia, łączę się w bólu z Tobą❤️ Tokina bądź dobrej myśli, najważniejsze to ruszyć, a później poleci:))) Terterku jakie to fluidy mają te małżyki nasze, że dają nam siłę i ukojenie chociaż od czasu do czasu:) Roberta tabsy na ograniczenie łaknienia kupione? czy to okularki w naprawie to te drogie bardzo? progresywne czy jak one się nazywają? Beti cały czas o Tobie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to we wtorek byłam dzisiaj na machaniu szkitkami, oj dałą nam nasza pani (cieniutka jak sznureczek) popalić dupsko mi odpada;) Terterku jeśli nie masz już siły na kolejny wymach nogi czy brzuszek to odpuszczasz czy jednak zaciskasz zęby i robisz? my ćwiczymy seriami, z reguły są 4 serie po 8 powtórzeń w serii na jedną stronę np. na prawą nogę i czasmi ciężko jest mi niesłychanie;) i co tu dużo mówić zdarza mi się któeś machnięcie ominąć lub zamarkować, bo nie daję rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie mam szans spotkać dzisiaj żadnej z Was, M jak coś tam leci w telewizorni;) a to konkurencja spora:P Bonita pewnie zaczytana;) Bechemotek z noskiem w opiniach siedzi, a ja sama se;) gadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroczystosci urodzinowe spokojnie dobiegly konca:O Wino wypite i wszystko pieknie zjedzone:P Na szczescie jutro jest normalny dzien, bedzie mozna sie wyspac i nie bedzie od rana telefonow z zyczeniami:P Dobranoc dziewczynki. Spijcie dobrze. Personalna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, udało się przed północą :-p! Personalna ❤️ - przykre, współczuję....... Bonitko, sto lat dla M! Zuuziku, masz rację :-). Moje coraz słabsze ślepka w tonach akt, badań i w ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Was pozdrawiam, przytulam do ❤️ i buziam 👄 na dobranoc :-) I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×