Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokino -❤️ ludzie wszyscy mówią, że nic nie chce rosnąć. Jedynie truskawki jakoś sie bronią choć nie są zbyt słodkie mimo, że spalone słońcem. Przykro mi Tokino - że macie tyle problemów - chciałabym Ci jakoś pomóc - jeśli tylko moge - daj znać. ❤️ Pszczólko ❤️ 🖐️ Bechemotku ❤️ 🖐️ Będzie to ciężki rok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpij dobrze Pszczółko- a jutro wiesz... bluzusia, spodeneczki i na spacerek po mieście - faaaajnie jest mieć coś nowego ;) Bechemotku - ja też ostatnio nie biegam po mieście i nie mam nic nowego - na impreze poszłam w swojej dyżurnej wizytowej kiecce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, to wciąż jakieś napięcia...nawet nie pisałam, że parę dni temu obok willi, gdzie miesz Teo wybuchła bomba! Poszło 11 szyb, nie mówiac o szoku mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku ,dziękuję za chęć pomocy ale cóż możesz mi pomóc , chyba przenieść mnie w jakieś lepsze miejsce na ziemi, ale to jak wiesz nie jest realne :( Bechemootku , ja też mam goły balkon i nie będzie na nim w tym roku kwiatów , chyba pierwszy raz od 30 lat:( Jak to możliwe że bm bomba wybuchła skąd tam bomba??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Małgoś dla Ciebie z okazji imienin moc najlepszych życzeń i całusów🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak złego roku jeszcze nie było nawet w najbiedniejszych czasach :O makabra. Banderasku? jak tam z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wszamałam nasze pierwsze ogródkowe truskawki, nawet nie wiedziałam, że już są:P i tak jak są ładne, tak kiepskie w smaku - kwaśnie aż buzię wykręca:o dlatego wszamałam je sama;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a codo drzewek owocowych, to tak jak napisała Tokina - w tym roku owoców będzie jak na lekarstwo:o wszystko zmarzło i obleciało:o Bechemotku faktycznie skąd ta bomba w bloku? jakiś majsterkowicz domorosły coś kombinował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, że Pszczółka ma tak jak, ja;) nie mogę wychodzić bo prawie zawsze coś znajdę, żeby puścić kasę:P lepiej więc siedzieć w chałupce;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino! Nikt nie wie skąd! Teo nawet zdenerwował się na mnie, że przecież policja nie opowie co i jak. Ale przeżył szok, biegał po mieszkaniu, nic nie słysząc. Tylko dzwony w uszach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku jesteś tam? mówi Ci coś nazwa zumba? dzisiaj nasza instruktorka zafundowała nam coś takiego:P oj nie umiem się w tym odnaleźć - nie mam drygu do takiego ruszania tyłkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, nie w bloku! Teo mieszka w dzielnicy willowej i bomba była na granicy posesji, w takim murku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku widzę że jednak nie odpuszczasz ćwiczeń ,brawo ,brawo,no i nowe wyzwania :D jakieś Zumbo,ciekawe na czym to polega może opiszesz troszkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj "obstalowałam" rolety zewnętrzne do okna kuchennego! Myślę, że obstalowałam = zamówiłam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku , muszę przyznać że jestem zszokowana taka wiadomością :O czyżby jakieś porachunki gangsterskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, dlaczego właśnie do kuchennego ? Czyżbyś się bała że ktoś podglądnie Twoje skryte przepisy kulinarne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - każda forma ruchu jest dobra - ale ta zumba to folklor :P:D przypomina mi niegdysiejszą makarene :D Dobrze, że instruktorka próbuje Wam urozmaicać zajęcia. Ja zauważyłam, że po latach ćwiczenia w takt muzyki zupełnie inaczej sie poruszam na co dzień. I to jest OK :D Ćwicz! nawet zumbe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i mnie udało się na momencik wetknąć głowę:p W moim sadzie owoców także jak na lekarstwo u mnie jednak raczej nie mrozy uszkodziły obficie kwitnące drzewka bo ich jakimś cudem na wschodzie tego roku nie było.Wicie mi się wydaje że to ten pył wulkaniczny,bo właśnie w tym czasie jak wulkan miał erupcję i wstrzymano loty większość moich roślin zaczęła chorować mimo oprysków i nawet listki z czerniały na czubkach. Oj wybuch bomby mi na samą myśl piszczy w uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tę zumbę można obejrzeć na you toobie, ale mnie nie wchodzi to wiercenie dupskiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×