Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja mam siatki w oknach , raid włączony do kontaktu , aromat juz się unosi w powietrzu a te dranie nie wiadomo skąd się tu wzięły i tną mnie gdzie popadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina co do tańca z gwiazdami, bardziej podobała mi się tańcząca Glinka, smukła zgrabna, ale Julia miała lepszy ten ostatni taniec, super muzyka i układ też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina wiesz sama że czas jest pojęciem względnym dla jednych godzina to sekunda a dla innych wieczność cała,zwłaszcza gdy na coś się czeka.Ja tańczyłam ostatnio 12 lat temu na weselu mojej Asi i dla mnie to wspomnienie jest jak odległe urocze przeżycie tak nierealne jakby minęły już wieki całe,więc 100 lat to wcale nie przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę jest w tym co piszesz sprzeczności ,bo piszesz że masz pot na czole i meno i te sprawy a z drugiej strony że lubisz kiedy jest ciepło ,gorąco wręcz . Dlatego zastanawiam się czy jest Ci zimno czy jednak gorąco ? Myślę że na zakończenie meno musisz trochę poczekać ,mnie już męczy dwa lata i końca nie widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja myślę że jak mi jest gorąco prawie na okrągło to i upał za oknem nie czyni większej różnicy i w sumie nie umiem tego wytłumaczyć dlaczego od pewnego czasu słońce mi służy.Kiedyś wręcz nie mogłam dłużej przebywać prażąc się na słońcu bo mi wyraźnie szkodziło teraz mi się wszystko poprzestawiało.Ale miałam jakieś dwie upale noce i ja także miałam już dosyć,więc nie jest z tym tak do końca klawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Zuuziczku , fristail Julki był piękny ,na mnie zrobił ogromne wrażenie ale w całości odcinków to Kasia była lepsza ,dlatego dziwne że zwyciężył jeden taniec. Wiem Wesołku, że czas to pojęcie względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już się pożegnam , życzę spokojnej nocy i miłych snów ,całuję Was mocno i do jutra papapa👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik dobranoc Bechemootku i co nowego u Teo,wie coś więcej na temat wybuchu,uspokoił Cie trochę bo musisz się zapewne martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, Teo już żyje zaliczeniami! Śpij spokojnie, do usłyszenia i zobaczenia Trzymaj się!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z tym czasem już tak chyba jest ja ostatnio ciągle mam go za mało,dzień jest za krótki,życie przecieka mi przez palce i ciągle mi się zdaje że coraz mniej czasu mi zostało aby zdążyć zrealizować przynajmniej mniejszą część swoich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moja córka wkuwa zapamiętale,biedni Ci nasi studenci.Dobranoc i pięknych kolorowych snów. Fajnie że udało nam się spotkać,może i jutro będziemy mieć tą przyjemność?! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo! kawusia! I_I> I_I> I_I> I_I> herbatka! (_)> (_)> (_)> inusia! U> U> uuups :O chyba za głośno troche... :P no dobra: wstawać! szkoda dnia! ❤️ ❤️ ❤️ na śniadanko lekka jajeczniczka na masełku i grachamki i dużo owocków z przewagą truskawek pozdrawiam i życze miłego dnia - śmigam do pracy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^*^!|!*-!|!^*^ _!|! DZIEŃ DOBRY !|!-*^*!|!*^*!|!*^*_!|! _____Jakie by było Życie. ____Bez słońca i bez uśmiechu . ____Trzeba je tylko odnaleźć. __W życia codziennym pośpiechu. ____I trzeba słońce rozdawać. ___I kochać wszystko co żyje. ____I szukać w ludziach dobroci. _____Bo w każdym ona się kryje. _______(v) ______((?)) ____(_.^._) (v) ((?))(v) (_.^._)((?))___ _____(_.^._)_______ __(v) _((?)) __(_.^._)______ ____________ ____________ _________________ ____________________ _____________Piękne są _______ _kwiaty _____Gdy rozkwitają _________Piękniejsi _________ ___Ludzie ___________ __Gdy pamiętają _____________ _ ___ _____ ___________ !|!-*!|!*-!|!* _!|! WSPANIAŁEGO DNIA DUŻO SŁOŃCA I RADOŚCI ŻYCZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️ No akurat z tym sloneczkiem Kosmi to bedzie trudno. nas jest tylko 15 stopni, pochmurnie i popaduje. W zwiazku z taka pogoda nie bardzo wiem co mam robic. Planowalam fryzjera, tylko fryzjer w deszcz nie bardzo mi pasuje:O Moze zabiore sie za porzadkowanie szaf i przerzuce letnie ubrania na nizsze polki a sweterki wyzej. No i utrapienie-gotowanie mnie jeszcze czeka:( Acha, wczorajsze badania u lakarza wyszly ok. Pieknego dnia zycze Wam dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️ No akurat z tym sloneczkiem Kosmi to bedzie trudno. nas jest tylko 15 stopni, pochmurnie i popaduje. W zwiazku z taka pogoda nie bardzo wiem co mam robic. Planowalam fryzjera, tylko fryzjer w deszcz nie bardzo mi pasuje:O Moze zabiore sie za porzadkowanie szaf i przerzuce letnie ubrania na nizsze polki a sweterki wyzej. No i utrapienie-gotowanie mnie jeszcze czeka:( Acha, wczorajsze badania u lakarza wyszly ok. Pieknego dnia zycze Wam dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :D u mnie jest słoneczko ale powiewa taki chłodniejszy wiaterek tak jak nad morzem mnie to bardzo pasuje niech tak zostanie cale lato :D temp.+23 akurat . Małgosiu ......Wszystkiego Najlepszego Samych Wesołych Dni ,Słonecznych i Duuuuuuuużoooooooo zdrówka 👄👄a bluzeczka super bardzo ładna kosmi ...dla córci też Wszystkiego Najlepszego👄 Do potem kochane u mnie jeszcze Pan Płytkarz robi swoje jest na etapie schody ,trzy balkoniki trudno powiedzieć kiedy nas opuści :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Na początku dziękuję za zyczenia wszystkie od Was.A najwązniejsze to pewnie to zdrówko aby było bo z tym czasami jest róznie Nie wchodziłam juz wczoraj bo pózno wrócilismy,na razie obyło się wszystko normalnie choć jedna ciocia jest dla mnie cos za grzeczna,wiem,że wybuchnie z pewna sprawą tylko czekać ale o tym napisze Wam potem na @.To chyba taka cisza przed burzą.Jedyne co z taty rodzina tak jakoś wychodzi spotykam sie juz tylko na takich uroczystościach jak pogrzeby i wczoraj sie przyjrzałam jak moje cioteczne rodzeństwo juz posiwiało,jak sie postarzało.Ostatni raz widziałam ich na pogrzebie mojej mamy i strasznie sie zmienili.Czas chyba teraz juz szybko leci niestety.Pewnie i ja też sie postarzałam tylko tego nie widzę albo nie chcę widzieć.Widzę tylko siwe włosy muszę zrobić sobie jednak pasemka. Tokino mam nadzieję,ze ten dach da sie naprawić,że nie będizecie musieli zmieniać całego. Bechemotku ja wczoraj nawet nic w TV nie oglądałam i o żadnym wybuchu nie słyszałam.Czy Teo juz doszedł do siebie? Pszczółeczko bluzka ładna,ja też najchętniej chodziłambym wszędize w spodniach ale niestety tak się nie da. Terterku czy sandały zakupione? wesołu odnosnie komarów i bzów to nie wiem ja mam 4 bzy 2 od strony pólnocnej i 2 od strony południowej ale komarów nie ma za dużo,może to zależy od wilgotności od ilości innych krzakóww okolicy.A moze za wcześnie chodze spac i ich nie czuje. dziewczynki u mnie wisni prawie nie ma(może i dobrze nie bęę musiał arobić bp pólkiw piwnicy jeszcze pełne),moreli tez mozna policzyc na palcach.Za to jest bardzo duzo śliwek renklod,jak na razie gałęzie sie uginają.Tak samo bardzo dużo czereśni.jedną już taka wczesną razem z ptakami i znajomymi zjedliśmy a teraz dojrzewa druga.jeszcze sa twarde ale wrony nad ranem krążą.Boja sie siadać na gałeziach bo kot flilujue na parapecie .choć do tego sie przyda i wie o tym nawet jak zaczynaja krązyc nie chce wejść do domu.Szkoda ,ze jesteście tak daleko bo na pewno wszystkie najadłybyście sie tymi czereśniami. Wesołku a ile Twoja córcia ma jeszcze egzaminów.Moja ma już wszystko do przodu jeszcze tylko 1 egz w piatek i jest w domu.Ale boję sie i ja tego egzaminu bo na dodatek jest chora,ma temperaturę,doszło jakies uczulenie nie wiem czy to alergia czy co.Dałam jej antybiotyk ale na razie jeszcze nie bierze. Bechemotku a twój syn kiedy ma ostatni egzamin? Zuziczku nie pisałaś dawno jak czuje się dziadek,czy wszystko juz się unormowało? Pozdrawiam a ja idę troszke polatać na miotle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu - ❤️ nie kupiłam sandałków bo nie znalazłam takich jakie chce - pewnie będe musiała wyskoczyć do K-c Ale za to kupiłam sobie torebke i perfumki a raczej wode perfumowaną CC5 bo moj stary zapasik sie skończył a jest to mój ulubiony zapach - jestem od niego uzależniona. Sprawiłam sobie ten zakup już na konto urodzinek. A torebka W CCC FAJNISTA - MOŻE JAK MAŁŻYK PRZYJDZIE Z PRACY TO ZROBIE FOTKE JEGO KOMÓRKĄ. Łoj capslock mi sie włączył wybaczcie. Pozdrawiam Was pięknie - Bonitko u mnie tak jak u Roberty - słoneczko ale rześko i chłodniutko jest Zrobiłam zupke jarzynową z młodych jarzynek z kalarepką, fasolką szparagową i innymi śmieciuszkami - zagęściłam odrobine kaszką manną tak jak w dzieciństwie ZAPRASZAM! (____________)? smacznego! ❤️ Kosmitko - dzięki za melodyjke radosną ❤️ Roberto - uzbrój sie w cierpliwość a my będziemy Ci dopingować - każdy remont kiedyś musi sie skończyć :P:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito - ważne że wizyta u lekarza OK - a słoneczko jutro z pewnością zaświeci i pofruniesz do fryzjera ❤️ - widze Cie jak zwiewna i radosna - śmigasz na fotel i robią Cie na bóstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×