Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Pszczółko zawsze twarda marmolada, śmieję się, że mamie zamiast pączków wychodzą róże:P bo takie postrzępione, chociaż róże to chyba inaczej się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko, to pewnie nie będziesz spać dopóki się nie odezwie, że dojechała na miejsce, a kiedy mała wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! Zuuzik i Pszczółka :-D Nic się nie odzywam, bo nic nie czytałam a widzę że już setka nam stuknęła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku 🖐️ witaj. Zuuzik wraca w środę :) tylko nie wiem czy w dzień czy w nocy jeszcze ma mi zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Pszczółko córcia trafi na wyśmienitą pogodę:) wróci strzaskana na mahoń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w papierach, w kocykach :-o Jakoś przez dwa dni nie otwierałam laptopa, nie chciało mi się......nic m się nie chciało..... i dalej mi się nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku to migiem na @ i kliknij link ode mnie w słusznej sprawie, wczoraj opisałam o co kaman;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku jeszcze dziś kupiłam jej taką plażową sukienusię przewiewną :) jak przyjedzie to rzucę fotki, bardzo mi się spodobała :) oczywiście jej też :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że córcia Pszczółki pojechała do Sopotu :-). Może, nie wiedząc nawet miną się z Teo. Uczelnia Teo jest w własnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, byłam na @, kliknęłam :-D. Właśnie dlatego uruchomiłam laptopa, żeby sprawdzić pocztę :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks:) Terterku to Twoja małża w sobotę pracuje? pewnie ma za to wolne w tygodniu, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i ja sie pożegnam bo moj nos obolały aż prosi żeby łepek przyłożyć do poduszki - cały dzień dmuchał i dmuchał - poobcierany aż do krwi Dobranoc Skarby Moje ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku - jakoś próbuję, ale czuję się podejrzanie zmęczona :-o. Wracam z pracy, kładę się pod kocyk i leżę. Czasem zwlekam się, żeby coś przygotować M i znów na kanapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku moja małża pracuje w soboty i dziękować bogu - za nadgodzinki ;) Dobranoc Skarby jeszcze raz :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku no to odpoczywaj kochana, a jutro czekam na odpowiedzi na moje dwa pytanka:P natłuść nosek koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! ❤️ Bechemotku ! to trzeba się za Ciebie zabrać - i to bardzo zdecydowanie - żebyś nam w jakiś dołek głębszy z tym kocykiem z kanapy nie wpadła ❤️ Może słońce wyjrzy i nastroje podniesie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×