Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

HejDziewczynki👄 bondi👄co do telefonu,to żaden tam szczególny wypas;)))))Ma funkcję korzystania z internetu:)))))no i cosik tam czasami próbuję:OAlbo korzystam ze swojego pakietu,który mam w abonamencie(300MB)albo korzystam z Wi-Fi i wtedy śmigam za darmoszkę:D...Fajne to jest np.w przypadku wyjazdu:((((Nie straciłabym z Wami kontaktu:))))) A co do wyniku to jestem baaardzo pozytywnie zaskoczona:DWedle starych,wedle nowych norm super norma hi,hi,hi:))))...3,1:D tokino poetko Przytachałam całą misę arbuzka (_______________________)>> Smacznego!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzień dobry Tokino wrócilismy do domu cali,tylko jakoś nie mialam czasu coś napisać,Wrocilismy nad ranem o 3 godzinie,wracaliśmy w nocy,wyjechaliśmy po apelu takze 5 godzin i bylismy w domu.nie lubię jednak jeżdizc nocą bo moja małza goniła jak nie wiem co.A ja jednak nie mogę spać jak on jedzie,juz czasem to ja chcialam mu zabrać kierownicę.Ale co tam jemu na drodze pusto. W Cżęstochowie jakoś przed oczami mialam nas wszystkie ,o wszystkich pomyslałam a dla nas wszystkich to chyba najważniejsza modlitwa o zdrowie.W sobote doszła do Częstochowy akurat jak my bylismy pielgrzymka z gór Nowy Targ Chyba Ostrawa i jeszcze jakies miejscowości góralskie.Także bylismy na mszy góralskiej,Podziwaim tych ludzi mimo zmęczenia drogą pieszą jak spiewali pieknie i głosno.Stroje góralskie tez piekne.tylko nie pomyslelismy bylo bardzo duzo ludzi jednak sierpień i dochodzą pielgrzymki już.Ja myslałam,ze pielgrzymki dochodzą w połowie sierpnia a to juz teraz jest rozłozone.Ale zmieściliśmy się i my. tokino zdjęcia jakieś sa,poslę ,tylko na razie znowu prztetwory dzisiaj małza narwała mi ogórki i 2 wiaderka sliwek renglod.Z ogórków zrobiłam kiszone i dzis policzyłam mam już 90 słoików 1 litrowych.nie wiem po co ale nie mam co robić z ogórków.na szczęście się juz u mnie kończą. Z renglod zrobiłam 30 słoików w syropie.I jeszcze nie były bardzo dojrzłe ale od tego deszczu zaczęły na drzewie gnić także musiałam też zrobić. Dopiero wróciłam z córką chciałam ja zawieżć do dentysty bo wczoraj złamała kawałek zęba i okazało się,ze dentystka dopiero będzie w srodę.A nigdzie więcej nie chciała iść ,chce czekać niech czeka. Także teraz odpoczywam i pewnie jutro czekają mnie przeciery pomidorowe.Juz czekam z utęsknieniem kiedy skończą mi się słoiki i wiecej nic nie dokupie ze słoików.Bo niedługo nie wejde nawet do spiżarki.Nawet dzieci dzis mówiły ,ze nigdy jeszcze nie mieliśmy tyle przetworów. tylko kto to zje wszystko? takze Tokino u mnie nie bylo jakiejś klęski jak u Ciebie i na ogrodzie wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku to dobrze,ze wyniki Ok ciesze się A arbuzika skosztuje chętnie Nie wiem dlaczego ale w tym roku arbuzy cos drogie,w ubiegłych latach były w tym czasie u mnie koło 1 zł a wtym roku prawie 2 zł wszędzie u mnie w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino to ostatnio coś często Ci ciśnienie wzrasta,przecież teraz juz powinnaś mnie sie denerwować bo u dzieci dobrze.Troszke odpoczywaj i pamiętaj mozesz iść na zwolnienie jak taka sytuacja.Przy takim cisnieniu lekarz Ci na pewno wypisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto strój ładny,widzę,że robisz postępy w zakupach na allegro. Bonitko rozumiem Twojego małża ,ze chce zostać w domu odpocząć ale jednak ja wolałabym z mąłżem jechać.Moze spróbuj go namówić,gdyby samolotem to nie byłoby dla niego tak uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu👄fajnie,że jesteś:)))Cieszę się,że wróciliście szczęśliwie:DDziękujemy❤️za modlitwę❤️ Urlopuję się przez najbliższe II tygodnie:))))) Muszę się zbieraćDziś też umówiłam się z przyjaciólką👄Teraz baaardzo potrzebuje wsparcia❤️ Życzę spokojnej nockia jutro miłego dnia🌼 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś......dziękujemy za modlitwę...ja też często mam w oczach nas wszystkie walczące z paskudztwem...Pooglądałam Was dzisiaj troszkę na garnku.....pięęęeeekne zdjęcia. Dobranoc wszystkim....bajecznych snów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skora ja dzisiaj pierwsza po cichutku zapodaję kawusię i herbatkę :D Sama dzisiaj stawiam musli z jogurtem, bo to mam w pracy :D Reszta dziewczynek odchudzanie, śniadania dzisiaj niet ;) Gospodyni zaspała :P Na dzień dzisiejszy 🌼 i 👄 oczywiście dla wszystkich obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Rowerzystko dzięki za kawusię - pyszna. Ja mam dzisiaj na śniadanie serek wiejski lekki, chleb razowy z delmą i miodem, herbata cytrynowa, ma któraś ochotę ? to proszę bardzo się częstować:D U mnie dzisiaj pochmurno i duszno a w planie mam zakupy. Postanowiłam wyrzucić stare gary i kupić nowe, chodzę i rozglądam się gdzie by najtaniej było. Szukam garów z podwójnym(potrójnym) dnem i uchwytami z ebonitu. Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polatałam trochę po necie i znalazłam Maluutką, dlaczego do nas nie zagląda? Maryjka ty też powinnaś zrobić sobie urlop od babciowania, odpocznij trochę i kuknij do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzięki a kawunie dzisiaj bardzo przydatna u mnie leje jak z cebra całą noc i dalej czarne chmury . Bondusiu ...gdyby to zależało ode mnie to nie ma sprawy melduję się w Zakopcu ale ja sama nie pojadę a Małzowinką wiesz jak jest ale kto wie :D A może ty przyjedz do Karpacza :D Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki. Bardzo dziekuje za sniadanko:) Nie wiem tylko jak wyglada i co to jest ten chleb z delma:O Bondi? Ale zjadlam, smakowalo, bo ja bardzo lubie jesc:P tylko dobrze jest wiedziec co jem:P Malgosiu kochana dzieki wielkie...wiesz za co. Co do urlopu z mezem to nie wchodzi w rachube. Moj malz jest chory. Jest o niebo lepiej jak przed rokiem, ale urlopy za granica, samolotem, nie wchodza w gre. Jedynie moze jakies sanatorium , albo dobry osrodek wczasowy, gdzies niedaleko. I tak bedzie juz zawsze. chyba ze zdarzy sie cud, ale te zdarzaja sie rzadko:( Ja bede na urlopy wyjezdzac sama, jezeli bede potrzebowac wyjazdu. Nie robimy z tego problemu.Pewnie ze chciabo by sie gdzies pojechac razem, tym bardziej ze wczesniej 2-3 razy w roku wyjezdzalismy. Ale jak sie nie da, to nie. Trzeba zaakceptowac fakty. Duzo ludzi nigdzie nie wyjezdza chociaz sa bardzo zdrowi. I ja wczoraj juz zarezezwowalam wyjazd. Definitywnie! Nawet zaplacilam tzn. podalam numer bankowego konta:) Nie ma odwrotu! Lece na tydzien do Side do Turcji. Hotel przy plazy, z balkonikiem i widokiem nad morze:) Ma tylko 3 gwiazdki ale co tam, reszta bedzie na niebie:) Polozenie jest bardzo dobre i to sie liczy. Tylko ze jeszcze musze dlugooo czekac do urlopu. Wyjazd dopiero 20 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze cos. Plaza jest piaszczasta i ma lagodny spadek do morza. A na plazy sa hotelowe lezaczki za ktore nie trzeba ekstra placic:) Bondi,pomysl kupna nowych garnkow jest bardzo dobry. Ja tez zrobilam porzadek z garnkami pare lat temu. Kupilam porzadne i sa jak nowe do dzisiaj. Moze lepiej jest kupic z uchwytami metalowymi, ze specjalnej stali ktora sie nie nagrzewa. Mozna wtedy zapiekac w tych garnkach w piekarniku, nie wiem czy z ebonitem mozna? Poza tym ebonit robi sie matowy jak zmywasz gary w zmywarce. Pszczolka pewnie juz w podrozy nad morze. Szczesliwej podrozy Pszczolka! Udanego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie leje deszczysko i to bardzo intensywnie...:))) Ale ja lubię chłodek więc jest :classic_cool: rowerzystko👄dzięki za kawkę:)))) bondi👄dzięki za śniadanko:))) Roberto👄 Bonitko👄no to suuuper:Dże wakacje zarezerwowane:)))))...Szybciutko zleci;)))))czas do września:))) pszczółko👄czy jesteś wyjechana???? terterek Dziewczynki👄👄👄 Lecę na skubanko brwii malowanko:D Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki A u mnie upal i nawet powoli zazdroszczę Wam tego deszczyku,u mnie nie ma czym oddychać,znowu ponad 30 stopni.Pozasłaniane zaluzje i nic się nie chce robić Bonitko to fajnie,ze zarezerwowałas wyjazd,ja kiedys raz byłam w Turcji ładnych parę 20 lat temu.Ale nie samolotem tylko samochodem wtedy sie jezdziło.Pamiętam jedynie burze które co chwila wychodziły niewiadomo skad.Niezbyt dobrze wspominam ten wyjazd bo mieliśmy wtedy wypadek.po prostu człowiek który jechał az nami nie zahamował na czerwonym swietle tylko uderzył w nas samachodem ,jako,ze siedzialam z tyłu to się okropnie przestraszyłam.Ale ma to i dobre strony odwiedziliśmy posterunek policji bo tam policja nie jedzie do wypadków.Ładni Turcy byli a ja sie ich piekielnie bałam .pamietam,ze dali jakąś herbatkę też nie chcialam pić bo sie bałam,ze usnę a byłam blondynką.to wiecie za dużo sie słyszało co sie wtedy działo w Turcji.A oni tylko patrzyli i ze mna chcieli po angielsku rozmawiać.Coś kumałam wtedy jeszcze. Tam nam sie nic na posterunki nie stało al epotem byłyśmy za oważne z mamą i poszlyśmy same na zakupy ze wszystka kasę bo tato pilnował smaochodu rozbitego.Tam na zakupach dopiero przeżyłyśmy horror bo zostałyśmy same w sklepie z kilkoma Turkami ,nie wiem jak to sie stało,ze nagle wszyscy kupujący opuścili sklep.Jakos sie wydostałysmy ale pamiętam tylko,ze było straszne a ja wtedy byłam młoda,sucha nie to co teraz.takze uważaj Bonitko bo to jednak inny świat.nie oddalaj sie od hotelu choć moze teraz sie sytuacja tam zmieniła.Poza tym my byliśmy w Istambule wtedy.wtedy wielu Polaków tam jezdziło.pamiętam ,ze właśnie tam wtedy kupiłam sobie sukienke do slubu cywilnego.Do tej pory ją mam i czasem wspominam. Poza tym Bonitko fajny widok jak Turcy się modlą ,wtedy zamierał ruch na ulicy ,nie wiem jak jest teraz. ładne krajobrazy i wszędzie sprzedawali wołowine bo u nich innego mięsa sie nia jadło.Marzę kiedys by jeszcze tam pojechać,moze się kiedys spełni jak bedzie zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko a Delma to po prostu u nas jest margaryna do smarowania chleba.Zamiast masła. Banderaski czy już wróciłaś ze Spa?Widać ,ze urlopik Ci słuzy więcej jesteś z nami na f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko nie ma za co dziękować,sądzę ,ze każda z nas jak jest w takich miejscach to mysli o wszystkich z nas.My się czujemy jednak juz jakoś związane ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi ja sobie na wiosnę kupiłam patelnię i garnek taka brytfanke z firmy AMT w necie ,ta firma ma swoja stronę internetowa i czasem sa promocje.A tak to uzywam takie garnki rynkowe tylko cięższe,trzeba patrzeć im garnek jest cięższy tym lepszy.Czasem i na rynku mozna cos kupic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukradli mój wpis😭 Pisałam o 13.30.Nadchodziła burza więc się szybko wyłączyłam, teraz zaglądam a tu diupa. Zapraszałam na obiad: klopsiki drobiowe w sosie pomidorowym, ziemniaki lub kasza, mizeria, jeszcze zostało to jak któraś ma ochotę zapraszam. Bonito tak pisze Małgosia DELMA to margaryna z dodatkiem masła. Gratuluję wyboru miejsca na wakacje, żeby tylko pogoda dopisała. Roberta bardzo chętnie pojechałabym do Karpacza, ale M oślepł i nie widzi nic poza Zakopcem. Byłam kiedyś w Szklarskiej Porębie I Karpaczu, bardzo miło wspominam. Muszę się zgodzić z nim, bo co 2 lata jeżdżę do sanatorium nad morze na trzy tygodnie, wtedy on siedzi w domu i nie piszczy. Banderasku jak po wizycie u lekarza, co orzekł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu Właśnie na rynku kupiłam dwa garnki, jutro idę kupię jeszcze dwa, mają grube dna i są ciężkie, jeden już dziś wypróbowałam. Podobają mi się, M wrócił z pracy i stare gary wyniósł na śmietnik, więc musowo jutro kupić:D. Mam też garnek, brytfankę i patelnię z takich czarnych ciężkich, nie wiem jaka to firma, bo mają już parę lat, ale to porządne gary, nic się nie niszczą, tylko trochę za drogie, kilka lat temu płaciłam 200-300zł. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu moje tez czarne,ciężkie one sa chyba z tytanu jak coś nie pokręciłam,tylko do nich trzeba specjalne łyżki do mieszania by nie rysowały garnków.Ale tak jak piszesz moga słuzyć wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D bondusiu.. szkoda ale jak mus to mus z Małzykami trza się liczyć ;o bonitko... super sprawa i ja kiedyś jak byłam młoda i ładna to byłam w Turcji :p czas prędziutko zleci i urlopik będzie .👄 Dziewczynki która robiła poziom hormonów ja cosik bardzo mam napady gorąca i chyba muszę zrobić poziom hormonów . A co Pszczółko już wyleciała nad Bałtyk ? kosmi ...co z tobą ty też poleciałaś z Małzykiem ?prędziutko kuknij do nas 👄 U mnie przestało padać ale jest duchawo a może tylko mi ;o Poczęstuję się obiadkiem bondi ...pycha :D Małgosiu ..przepraszam ja mam sklerotis serdecznie dziękuję za modlitwę 👄👄 mnie się też marzy wyjazd do Częstochowy no ale ja muszę cierpliwie czekać jak moja Małowinka zechce mnie zawieść .Kiedyś jeżdziłam sama a teraz boję się wyruszać sama przez to moje serducho .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja już kiedyś kupiłam podróby z grubym dnem i pewnego razu podniosłam garnek a to drugie dno zostało na kuchni :D:D:D a może na Allegro . tokino....jak twoje ciśnienie z skaczącym nie ma żartów powinnaś iść do dochtora może ta praca powoduje te skoki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto trzeba Ci zrobić poziom hormonów to trzeba zrobić Fsh i estradiol.I na tej podstawie bedzie wiadomo czy jest to związane z hormonami.A ja odkąd biorę hormony juz drugi miesiąc mam wilczy apetet i to niezależne od tego czy z czarnego garnka jem czy srebrnego.Niby na razie jeszcze nie przytyłam ale własnie nie wiem czy te hormony co biorę nie powoduję też wzrostu apetytu.Nie wiem wydaje mi sie ,ze po tych hormonach jak biore bo ja biore tylko przez 10 dni w miesiacu 2 razy dziennie to wtedy jak biore mam jakies nabrzmiałe piersi.Potem jak przestaje brać wszystko wraca do normy. Tylko Roberto poziom hormonów robi sie prywatnie czyli badanie jednego hormonu u mnie kosztuje około 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto ale nie wybieraj sie do Częstochowy w sierpniu moc ludzi wtedy.Ja tez już jestem zalezna od mojego małzy bo ode mnie daleko.Sama samochodem bym sie nie odwazyła a autobusem czy pociągiem tez nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiu... dzięki skarbnico wiedzy .👄zrobię te hormony i wtedy zobaczę czy to hormony czy coś innego . A do Czestochowy to ja wiem że w sierpniu dużo ludzi ,O autobusie czy pociągu to nawet nie marzę kto by mnie puścił :D To dziewczynki narka jadę do rodziców po ogóreczki bo mama dzwoniła że już nazbierała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, żyje i mam się dobrze...przepraszam za nieobecność👄 Byłam trochę zakręcona...rano do pracy, a po pracy przeważnie zwiedzanie Krakowa z rodzinką ...wieczorne grillowanie itp... Uffff.....już odjechali:D Zalane ( nie powiem czym... ) dwa telefony komórkowe...... w tym jeden już nie do użytku:( Piszecie o garnkach........... a ja powinnam na dzień dzisiejszy wyrzucić wszystkie garnki.... i jak mi zostanie trochę kasy ( po 15 sierpnia - wymiana dachu, zakup okien dachowych itd.. )zaraz kupuję komplet garnków -a jak kasy braknie to nie gotuję:D Teraz poczytam co u Was słychać. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×