Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziku, no przecież piszę, ze opony chyba jeszcze nie widziałaś! Moja matuś, gdy na mnie patrzy to mówi -"jeszcze jedna obręcz i beczka gotowa" :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik , fakt!!! Braaaaaaawo! Jeden zero dla Ciebie....Co do fotek....jak zwykle jestem pod wrażeniem, i w kieckach , i w porciętach....niezła z Ciebie landrynka, ja oponek nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita wysyłam jeszcze raz, sprawdź dziewczynki dzięki, ale JA widzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik a ktora to fotka z oponami? Nie dostalam czy nie widze opon. Zreszta mniejsza z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik taka opone to ja mam jak bardzo wciagam brzuch:P Do tego u mnie dochodzi wytrzeszcz oczu, bo zle znosze to wciaganie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku...ja to nawet nie próbowałam ci nic doradzać, znając Ciebie po piśmie :D, wiedziałam, że NIKTO nie zrezygnuje z takiej przyjaźni, ale nic nie pisałam, bo i tak byś nie uwierzyła :P Dziewczyny, na drugą nóżkę....YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko...co za marudzenie pod kinolkiem, hęęęę? Masz najpiękniejszy z nas uśmiech, taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki szerokaśny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita pisałam na wstępie, że czytałam:P a fota ta ze starym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D mmmmm.... dobre to winko :P Bonito - o której ten wyciskacz łez? Kosmitko - od Ciebie też dostałam fotki!:D fajne Dzieci masz - możesz spokojnie pękać z dumy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita ma uśmiech szelmowski :D:D:D zawsze ma przed oczami teki właśnie Jej uśmiech - no i jeszcze przy tym przymrużone oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam książki Bonito - ale siadam dzisiaj z Tobą w fotelu:P i oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka...jak tak patrzę na nasz klan, to w każdej widzę coś charakterystycznego, wyjątkowego, niezastąpionego. Każdej przypisuję jakąs cechę fizyczną lub duchową...czy ja aby normalna jestem??? Bonitko, książki nie czytałam, żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik...ten stary to pierdołowaty jakiś i na animatora kultury nijak mi nie pasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przepraszam. Dzisiaj jakos nie nadazam z czytaniem wszystkich wpisow. Jestem tak podekscytowana:) A wlasciwie to postawilam zle pytanie. Przeciez to jasne ze Ty Zuzik czytales:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to migiem po książkę do wypożyczalni - naprawdę warto, a jeszcze bardziej 100 lat samotności jeśli któraś nie czytała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko trafiłaś celnie:) to... redaktor naczelny, inny piszą różne teksty, on je podpisuje:p do tego najmądrzejszy z całej wsi, dosłownie na każdy temat i... wredny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny, które do fotela, to do fotela, a które w poduchy...to czas na nie. Spadam, bo ostatnio mam pracowite dni....Buuuuuziam, paaaaaaaaa, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita hihi przeceniasz mnie, akurat miałam szczęście trafić na marqueza:) i polecam innym właśnie te dwa tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co i ja wyszukalam zdjecie robione w niedziele czy sobote. Sa z oponami i krzywym usmiechem:))) Komplet zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Poetko.Spij dobrze. A ja myslalam ze to Twoj szef Zuzik. I ocenilam go jako sympatycznego czlowieka. Z takim ktorym da sie pracowac. OJ ! jestem kiepski psycholog:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja juz odpadam. Szykuje stanowisko telewizyjnei rekwizyty:P Zycze Wam spokojnej nocy. Dobranoc. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitka, to jest mój szef:o ale ten misiowaty wygląd może zmylić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko - ja też tak mam - każdą widze jako indywidualność - każda ma coś do zaoferowania, każda ma coś innego ciekawego w sobie. Czyżbym na stare lata feministką jakąś sie ostała????? eeee.... chyba nie - po prostu jestem entuzjastką piękna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, odpadłam! Ale wrócila Coco Chanel absolutnie przemoczona i musiala się pomilać i cos przekąsić, Teraz zazdrosna Mona Lisa lize moje pięty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się obiema łapkami pod opinią na temat naszych indywidualności (nie mówiąc o indywiduum :-p, moim). Macie rację, każda z nas jest niepowtarzalna, inna a także taka sama jak my - czyli NIEPOWTARZALNY CUD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×