Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

a a a a a :D zapomniałam podać sernik z brzoskwiniami na drugie śniadanko: I___@@@@@@@@@@@@@___I? sama piekłam :P:D ❤️ ❤️ ❤️ zajadajcie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku witaj moze jakąś no-spę i odstawić latanie na miotle tylko polezeć w łózeczku ciepłym. Zdrówka zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Wpadłam na śniadanko,hi,hi. Bechemootku👄👄 Jakże się ciesze ze już jesteś:) i nie muszę chyba pisać ze i ja czekam na zdjęcia. Małgorzato🌼🌼 No coś Ty żaden kot nie zamorduje chomika,no chyba że ryś lub żbik,hi,hi czyżbyś miała w domu tygryska?!.Ten chomik europejski dużo większy od domowego,dużo większy od szczura,pies owszem poradziłby sobie ale nie kot.Mam trzy koty łupią wszystko co się rusza,norkę właściwie norę tego intruza także obwąchują ale na tym się kończy. Terterek🌼🌼 No jak widać nie jesteś małpką,hi,hi i taka ilość bananków Ci nie służy.Na samą niestrawność jak boli brzuszek dobra coca cola w dużej ilości lub łyżeczka sody na pół szklanki wody.Jednak jak poważne zatrucie to żadne z powyższych nie pomoże.No a na regenerację lakcid lub jakiś jogurcik z probiotykiem ewentualnie kisiel lub jakiś inny glut:p Na razie wymiatam i życzę bardzo miłego dnia:) Zuuzik🌼 Jeszcze raz wszystkiego naj,naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie pogoda piękna:)))) terterku👄 dziękuję za kawkę:)))...Jesteś niezawodna:DMimo,że źle się czujesz podałaś i kawkę i śniadanko:))) Wesołek👄 dobrze radzi,sodka będzie jak najbardziej pomocna! Małgosiu👄 Wesołku👄 bechemootku 👄fajnie,że jesteś:D z🌼u🌼u🌼z🌼i🌼c🌼z🌼k🌼u🌼 Wszystkiego najjj!!!Dużo zdrówka i słodyczy i radości i miłości❤️ Sto lat!!!:D Dziś mam II zmianę Życzę Wam Dziewczątka miłego dnia:))) Buuuuziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka🖐️ Zuuzik wszystkiego najlepszego🌼 Życzę Ci: Dużo zdrowia - "aż do bólu", słodkiego życia jak truteń w ulu, samych pomyślnych w życiu zdarzeń, realizacji wszystkich skrytych marzeń. Oraz: W dążeniu do celu wytrwałości, a od najbliższych dużo miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUUZICZKU❤️ STO LAT STO LAT Wszystkiego NAJ NAJ W DNIU URODZIN 👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 buziammm Cię mocnoooo👄 Pozdrawiam WSZystkie dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki pokazuję się ze szkolnego kompa :) Wpadałam na moment by złożyć Zuuziczkowi najserdeczniejsze życzenia urodzinkowe 🌼 Zuuziczku wszystkiego co najlepsze , samych szczęśliwych dni w życiu , piękna w koło, przyjaznych ludzi przy Tobie i dużo , dużo MIŁOŚCI !!! 🌼🌼🌼 😍🌼🌼🌼 😍🌼🌼🌼 😍🌼🌼🌼 😍🌼🌼🌼 😍🌼🌼🌼 😍 Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i już mnie ma. Mam nadzieję że jutro już będę pisać z domu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku myslę ,ze mój Tygrysek bo tak go nazywamy na pewno polowałby na takiego choma.On ma w swoim instynkcie ,ze co większe niż wesz to bierz. Zaraz wyśle Wam zdjęcie mojego tygrysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę fotek wrzuciłam do garnka, postaram się posłać na pocztę. Dziś kupiłam sobie 2 pary butów :-D. A Chanelka z radości po naszym powrocie przyniosła nam 4!!!!!!!!! myszy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje, bardzo bardzo Wam dziękuję za wszystkie życzenia, kartki, smski i prezenciki urodzinowe:) Jesteście kochane👄👄👄 zamiast dziś świętować od wczoraj cierpię okrutnie:o wyobraźcie sobie, że dopadła mnie "zemsta faraona":o zastanawiam się tylko za jakie grzechy;):P kto nie wie wyjaśniam, że mam jelitówkę i co najgorsze 38,6 stopni gorączki. doczołgałam się do pracy, ale zwolniłam się, bo nie byłam w stanie normalnie funkcjonować, w domu nafaszerowałam panadolem, probiotykiem, zapakowałam pod trzy koce, bo telepało mną strasznie i dopiero teraz mam siłę na chwilkę siąść przy kompie:o jak do jutra nie przejdzie, będę musiała iść do lekarza:o ale chyba miałam nosa i sernik na zimno zrobiłam wieczorem w niedzielę, więc stawiam ciacho i krupniczek, wypijcie za moje zdrówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Dopiero wróciłam od dentysty....miałam szynowanie ząbków:( Zuuziczku nie wiem o czym jest ta piosenka ale kwiaty wszystkie dedykuję Tobie z okazji 18 urodzinek🌼 http://www.youtube.com/watch?v=SS2H80tfw4U Jeszcze raz dużo zdrówka Ci życzę....że też dzisiaj Cię dopadło:( Bechemootku Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko :-D, obśmiałam się jak norka ;-). Tym bardziej, że wcześniej zachowałam się tak, jak w łańcuszku smiechu :-D. M chciał wzywać straż pozarną albo pogotowie z kaftanem :-p - czasem tak mam hiiiihiiiiiiihhiihihiihiiiii!!!!!!!! Tygrysek jest bardzo przystojny, Małgorzatko :-)! Jeszcze raz pozdrawiam i proszę, aby Anioły czuwały nad nami!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny poranek 🌻 parze kawe: (_)> (_)> (_)> (_)> herbatke I_I> I_I> I_I> I_I> inusie U> U> U> Oj Zuzik ❤️ współczuje - mam nadzieje, że przszło :O Ja miałam wczorajszej nocy podobne dramatyczne "przejścia" - i cały dzień był spisany na straty - dobrze że nie musiałam iść do pracy: przespałam cały dzień - dzień wykreślony z życiorysu. Ale wieczorem wypiłam dwie herbaty i zjadłam połowe suchej bułki Dzisiaj poza bólem głowy jest OK Uśmiałam sie do łez i z wczorajszego kotulka składającego życzenia i z dzisiejszego łańcuszka śmiechu :D:D:D Bechemotku - ja też czasem tak mam - a szczególnie w towarzystwie jednej z moich koleżanek ze starej pracy - nadchodzi chwila kiedy wystarczy jedno spojrzenie, jeden przebłysk i rechoczemy czerwone jak buraki. Dziewczynki przejrzałam Wasze zdjęcia z urlopow: najpierw Bondi - śliczna z Was Para Bondusiu - super z Ciebie Dziewczyna - ogląda sie Was z przyjemnością wielką ❤️ ❤️ ❤️ a w Tobie czuje sie spokój i budzisz zaufanie 🌻 Bechemotek - tak samo ze swoją Połóweczką - widać że żyjecie w przyjaźni i że wielkie w Was serca sa ❤️ ❤️ ❤️ Bechemotku - pasujesz mi do Podhala bardzo Małgorzata - śliczny jest Twój Tygrysek ❤️ ❤️ ❤️ Przygotowałam skromne śniadanko: bułeczki z masłem twarożek miód pomidory no i musli oczywiście :D (____)? Pozdrawiam i ide powolutku do pracy - zjadłam pół bułki - wypiłam kawe i czuje, że ból głowy ustępuje POZDRAWIAM i życze pięknego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dziękuję za życzliwą ocenę fotek👄 Pszczółko boki bolą od śmiechu:D Personalna kiciulek pięknie odśpiewał:D Zuuzik, Terterku współczuję dolegliwości, oby już było lepiej. Byłam dzisiaj u pani dr rodzinnej, wypisała mi skierowanie na leczenie sanatoryjne, poszpitalne, może za miesiąc albo dwa dostanę. Teraz oczekujemy na fachmanów od instalacji kotła grzewczego, mieli być między 9 a 10, polska punktualność, wykorzystuję że człowiek sam nie może tego zrobić, bo potrzebny jest papierek o podłączeniu A bardak w całej chałupie Bechemootku, zdjęcia super, nie znasz swoich możliwości, potrafisz wejść jeszcze wyżej:) musisz uwierzyć w siebie. Życzę wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w słoneczny dzień :)🖐️ Terterku 👄 dzięki za śniadanko i przyjemnej pracorki🖐️ Mam nadzieję, że Zuuziczkowi już jest lepiej tak jak Terterkowi. Terterku fajnie tak czasami się pośmiać ja też mam taka koleżankę jeszcze ze szkolnych lat z którą nawet przez telefon rechoczemy jak żaby :D :) Bechemootku👄 ja wczoraj to ze śmiechu nie mogłam słowa powiedzieć a brzusio i boczki bolały ojjjjjj bolały :) :) Bondi 👄 tak to już jest z tą punktualnością mi wypoczynek dopiero po miesiącu przywieźli a miał być za dwa tygodnie jutro też będę czekała na ławostół który zamówiłam tydzień temu zobaczymy czy są słowni i czy dbają o klienta :P :) Personalna👄 z koteczka też się uśmiałam ślicznie odśpiewał pioseneczkę :) Ciesze się że mogłam WAS rozbawić :D śmiech to zdrowie powinnyśmy śmiać się częściej :) śmiech przedłuża życie :) :) Bondusiu, Bechemootku ja też oglądałam jeszcze raz wasze fotki i jestem tego zdania co Terterek :) pięknie wyglądacie i pasujecie do siebie widać, że jesteście szczęśliwi ze sobą i tak trzymajcie :) duże buziaki dla was 👄 Pozdrawiam WSZYSTKIE gorąco👄 i życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Krótkie wejście ale za to z przytupem:) TUP,TUP,TUP,TUP:p Nie mam o czym pisać bo u mnie ciut smutno,nie będę psuć nastroju po wczorajszych śmiechach.To na razie i buziaczki,chorującym dziewczynkom zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku 🖐️👄 Mi też się jakoś smutno zrobiło :( bo idę zaraz do stomatologa piątego z kolei :( pytać co zrobić z tym wstrętnym zębiskiem nie wiem niby wszyscy kończyli te same studia a każdy mówi co innego :( ale ten już jest ostatni do którego idę się konsultować, bo muszę w końcu podjąć decyzję. Do potem 🖐️ Zuuziczku a Ty ja się dziś czujesz ? a Ty Terterku czy już coś w szamałaś konkretnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wkurzona jestem bo miałam odebrac rower z przeglądu gwarancyjnego. Okazało sie że będzie gotowy jutro - dla mnie spoko - jestem niespotykanie spokojny człowiek - poprosiłam tylko oz telefon cobym nie goniła wte i we wte. Ale moja nawiedzona małże NIE! A! co to za palanty! nie zrobili! a obiecali! i dalej używać sobie zrzędząc niczym stary tetryk. Zepsuł mi całe popołudnie tym zrzędzeniem - nie facet od roweru tylko marudna małża tfu! wwwrrrrrrr..... Pszczólko - mnie już rano po wypiciu kawy przestała boleć głowa a jak wróciłam z pracy zrobiłam sobie płatki owsiane na mleku z tartym jabłkiem (nie wiem czy to szkodliwe czy nie ale taką miałam ochote) no i jestem jak nowo-narodzona :D:D:D I byłoby fajnie gdyby nie zrzęda w domu. I traci taka zrzęda tyle czasu i zdrowia swojego i mojego - cholera aż głos podniosłam i kot mi zwrócił uwage bo on nielubi jak jego pańcia sie denerwuje :P:D Pozdrawiam Was Dziewczynki popołudniową pora - wyżalona na forum :D:D z życzeniami aby Wasze smutki i stresy poszły precz :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku skądś to znam niestety i ja,moja małza tez czasem w takich sytuacjach jest bojowa,wychodzi z założenia jak powiedziane ,ze ma być na kiedys to ma być. Dlatego jak widze,ze cos będzie nie tak wysyłam go samego by sie nie denerwować. Dobrze,ze Ci przeszło choróbsko- mi niestety nie i dzisiaj pojechałam do rodzinnego,Znowu tym razem mam zapalenie gardła,Mogę pisać,gorzej jest cos powiedzieć.Znowu antybiotyki .Myslałm,ze nie będe brała ale niestety temperatura,zero głosu i nie ma rady.Znowu leże a świat mi się wali pod nogami bo akurat kończymy sprawę domu.Nie wiem jak dam radę a niestety musze być z córka .ona tego sama nie pozałatwia.Najgorzej małza cały czas w pracy. Znowu skierowania na badania w laboratorium mam ale mam porobić jak mi przejdzie. Zuziczkua czy Tobie lepiej dzis?Cos Cię nie widac na forum? Pszczóleczko i co z zębem jaka ostateczna decyzja? Bondusiu to zbieraj wszelkie dokumenty i szykuj sie do sanatorium Wesołku a co u Ciebie,że znowu smutek? Na razie dziewczynki,zmykam do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×