Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuzik 🖐️ a gdzie ty przytyłaś opowiadeasz bzdury jesteś zgrabna laska ❤️ dziewczynki mam sałatkę z makaronu zapraszam proszę się zcęstowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo🖐️W dobry wieczorek albo popoludnie melduje sie i ja. Obiadek oczywiscie i u mnie dawno zjedzony. Dzisiaj byl wyjatkowo dobry. Zjedlismy polowe kaczki, kartofle a la gratin i kapusta wloska z wody z przyrumieniona tarta bulkai maslem. Ale juz zapomnialam i znowu jestem glodna, czas pomyslec o kolacji. Nie mozna sie wiec dziwic ze wygladam tak jak wygladam:O Dobrze ze nie bylo ciastka na deser. Ach szkoda pisac. Jak ja kocham jedzenie! A nie moge juz bezkarnie wcinac tak jak 10 lat temu:( Banderasek no i co z woda? Podniosl sie poziom???:P:P:P Ja tez na urlopie mialam strach wchodzic do wody. Balam sie ze pozion morza tak wzrosnie, ze zatopi Wenecje:P Tokina, taka duza firanke bedzie zle uprac. Bo jak doczytalam dwie czesci(czyli az 10 m) sa zszyte wspolna tasma. Jak wpakujesz te 10 m do pralki, to moze byc bardzo pognieciona. Co do fasonu to sprawa gustu:O Sama mialam podobna:P Ale chyba dzisiaj kupilabym cos prostszego w formie. Kosmi dzieki za zdjecia. Corcia Twoja wyglada na zdjeciu na dorosla dziewczyne. A na fotkach z ubieglego roku byla to jeszcze dziewczynka. Z przyjemnoscia obejrzalam na You Tube Twoja miejscowosc. Ciagnie sie pare ladnych kilometrow. Ale mieszkasz w pieknej okolicy. Beti kochana fajnie ze jestes ciut w lepszej formie. A to dobrze ze zechcesz jeszcze skonsultowac sie z dobrym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik pewnie zle upralas ta kiecke. Woda byla za goraca:P Ty przeciez nic sie nie zmieniasz, a jak juz to na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynkiwróciłam:D bondi👄nie smutkuj proszę...Jeśli tylko masz taką możliwość to idź na pływalnię:)))tam naprawdę zapomina się o wszystkim...jest błogo i lekko;)))) Personalna👄dziś mi właśnie przypomniałaś;)))że Ty byłaś zagorzałą fanką i basenu i sauny i jacuzzi:D...Osobistycznie przywołuję Cię do porządku!Namawiają więc trzeba iść!!!Mus iść!!!Koniec-kropka;)))Tym bardziej,że masz z Kim;)))) zuuziku👄nie wierzę w ani jeden więcej u Ciebie kilogram:PDobrze Bonitka👄napisała;))))źle sukienusię wyprałaś, a teraz Nam wmawiasz:Pże przytyłaś!Nu!Nu!:O Bonitko👄woda oczyiście,że wypłynęła:P:P:P...ale Pan ratownik był bardzo miły❤️i wcale nie krzyczał:P...tylko z przerażeniem kiwał głową:P...a może z zachwytu:P:P:P...Pierdu-pierdu:Pwkręcam Sobie:O Dziewczynki❤️zaliczyłam jeszcze dodatkowo saunę fińską i parową:classic_cool:które znajdują się na hali basenowej:)))Było suuuuper!!!!!!!! Solennie Sobie obiecuję;))))że przynajmniej raz w tygodniu zaliczam te przyjemności:)))) A może chętne do pływania Dziewczynki też Sobie i mi;)))to obiecają??? bondi👄Personalna👄....i czekam na resztę:)))) Herbatkę przytachałam z cytrynką i soczkiem imbirowym :))) (__)>(__)>(__)>(__)>(__)>(__)>(__)>(__)> Na zdrówko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!!!!! Banderasku :-D ależ jesteś pełna zapału, może dam się przekonać ? Bonitko, ja nie kocham jeść a wciąż tyję tzn. nie chudnę :-( Muszę niestety wyjść na troszkę z Moną, może któraś jeszcze będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę wyszorować głowiznę:Obo zaraz zaczyna się ,,mój,,serial:))),,Miłość nad Rozlewiskiem,, Spokojnej nocy💤Dziewczynki❤️ Udanego poniedziałku🌼 Może już jutro któraś z Was Dziewczynki👄skusi się i pójdzie plumkać:DNa pływalni oczywiście.... Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuję jeszcze raz:O Banderasku, dziękuję za herbatkę, jej zapach unosi się wokół i zaprasza do picia:) Bardzo chętnie poszłabym na basen ale moje kłopoty pęcherzowe które leczyłam 6 lat wyeliminowały mi tą przyjemność skutecznie i teraz mogę tylko patrzeć przez szybkę:) Widzę że bardzo dobrze na Ciebie zadziałał ten basen Banderasku więc mam nadzieję że dotrzymasz słowa i będziesz raz w tygodniu zażywać tego odstresowacza :D Bechemootku, wracaj szybko , przecież już ciemno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku a mnie jakby na przekór bardzo podobają się teraz takie falbanki, być może dlatego że zawsze miałam i do tej pory zresztą mam tylko proste firanki. Jednak zgodnie z moją dewizą na ten rok - odmieniam swoje życie - odmieniam też wnętrza :D może akurat ta firanki sprawi że mój pomarańczowy pokój nabierze blasku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Banderasku ja w tym samym czasie co plumkałam się........w wannie, bez chloru ale z solą lawendową:P Takiego mam lenia albo niemoc jesienna, że czytam was i nie chce mi się pisać........bo nie mam nic do powiedzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie za skarby nie wygonisz na basen Banderasek. Mam pod nosem i nawet musze do konca roku wykorzystac talon bo konczy sie waznosc. 3 lata temu zostal zakupiony:PO zgrozo musze isc bo przepadnie!Moze pojde do groty solnej albo zamowie kapiel Kleopatry, masaz plecow, albo cos w tym stylu😠 Ja nie lubie takich rzeczy😠 Tokina, firanki jak Ci sie widza kup koniecznie ale na osobnych listwach, a nie na jednej. Ja mialam podobne nawet nie takie szerokie jak te ktore zamierzasz kupic a pralam pojedynczo kazda firanke. Moze znajde fotke i przesle Ci na dowod ze dobrze Ci zycze a nie krytykuje Twoj gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam Tokinko :-), ciemno jest ale latarnie ładne w mojej dzielnicy. Poza tym idę z psem obronnym ;-) i M :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina i o to chodzi, żeby Tobie się podobało:) jeśli firanka przypadła Ci do gustu kupuj i nie patrz na opinię ignorantki w takich i nie tylko takich kwestiach;) Banderasku ja nie kłamię i nie zmyślam co do swojej wagi, a chciałabym oj chciała pokokietować, ale się nie da:P a propos baseniku czas spędzasz na rekreacyjnym czy wyczynowym? i ludzisków nie było za dużo, jak to w niedzielę? Bonita niedoczytałam, kiedy dzidzia będzie na świecie? branka są :classic_cool: i zatrzaski preferowane zwłaszcza dla maluszków:) pewnie dzisiaj będą puchy, bo tańcowanie się zaczęło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, jeśli chodzi o firany to zostawiam każdemu wolny wybór. Ja mam tylko w jednym pokoju, proste, na jednej rurce - mam bo muszę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku a czy czasem nie jest to piesek zaczepno-obrony:D ,dobrze że byłaś jednak z M zawsze to bezpieczne ramię :) Bonitko, za późno:O jestem szybka, już kupiłam :O myślę że będę ją prała w pralce a wieszać będę najwyżej we dwójkę :) a co tam jakoś sobie poradzę, tym bardziej że będzie prana tylko raz w roku, bo będzie zakładana wyłącznie na święta zimowe :) Bondi, głowa do góry, uśmiech na twarz i do przodu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku , jeśli naprawdę czujesz że powinnaś coś tam zgubić to polecam przynajmniej na jakiś czas zastosować dietę Dukana, zapewniam że wiem co mówię :) efekty są szybkie a objadać się można bezkarnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczyny:) Tokina szybka jesteś:) Bechemotku a kto Ci się podoba z tańcujących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak dobrze, sa dziewczynki:) Hallo wszystkim razem i kazdej z osobna:) Zuzik dzidzia urodzi sie koniec listopada albo w pierwszych dniach grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś też mogę jednym okiem na tańce a drugim na kompa, obym tylko zeza nie dostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina pliss powiedz jak zacząć tę dietę. chociaż mnie na pewno w niej będzie brakować słodkości:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, właśnie ciężko myślę, Dukan czy 1000 kal....Straciłam wszysto co piękne, czyli co miałam 2 lata temu 😭. Najgorsze jest to, że nic mi nie smakuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita w takim razie dla dzidzi będzie potrzebnych dużo bodziaków i najważniejsze takie specjalne "opakowanie" do spania żeby w nóżki nie marzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podoba Patrycja ale Marysia też jest dobra a na pewno wygra Edyta , bo przecież nie przełknęłaby porażki jak Nataszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×