Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dobry wieczor. Kaszka "wszamana" Banderasek. Smakowala bardzo:) Miseczka wylizana:)Ostatni raz jadlam kaszke chyba ze 20 pare lat temu:P Dobrze ze wspierasz kolezanke w klopocie. A w ogole najlepiej byloby wszystkich chlopow poslac na ksiezyc. Moj gagatek tez napsul mi krwi dzisiaj co niemiara. Terterku kochany jak sie ciesze ze dochtory nic zlego nie wynalezli i jestes zdrowa jak rybka:) Bechemootek dzieki za fotki harcerzyka. A harcerzyk to Twoja miniaturka:) Jaki podobny jest do ciebie:)Zreszta kiedys Ci juz pisalam. I zaraz przypomnialo mi sie jak ja trzymalam warte przy zolnierskich grobach. Ja podobnie jak Ty jestem harcerka. Pisze ze jestem, bo harcerzem jest sie do konca zycia. Nawet instruktorka w stopniu przewodnika. I wcale nie odstraszyly mnie te bezowe bluzy z krawatami( wtedy mowilo sie na to krajki) A w ogole wspomnienia z harcerstwa to moje najpiekniejsze wspomnienia z dziecinstwa:) Ciagla wyjezdzalam na obozy, szkolenia, ach jakie to fajne byly czasy! Zuzik u mnie pogoda sie juz dzisiaj "skaszanila" Za to jutro ma byc juz ciut lepiej a w czwartek podobno do 17 stopni:) Dzisiaj przyszla kurtka. Chociaz ja widzialam i przymierzalam w sklepie jakos mi sie odpodobala:O Nie wiem czy zatrzymam ja czy odesle spowrotem? Wydaje mi sie byc ciut za duzo rozstawiona u dolu:O Troszke poogladam teraz fotki na garnku. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dobrze ze wspominacie tylko fajne rzeczy w tym dniu Terterek. Bylas grubaskiem!!!!! Trudno uwierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki cześć i czołem:D Już jestem w pełnej gotowości bojowej:O Maszeruję na I zmianę Zostawiam kawkę i inusię i herbatkę :))) (_)>(_)>(_)> (__)>>(__)>>(__)>> |__|>|__|>|__|> :))):))):)))):)))):)))):)))) Życzę miłego dnia🌼 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko na paluszkach wślizguje sie do naszej magicznej kuchenki i parze kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke I_I? I_I? I_I? inusie U? U? U? Zanim kawusie wypije rozpalam a kominku ale tylko żeby ranek był miły - bo chyba jeszcze dzisiaj ciepłą jesień bedziemy miały Zostawiam też tace rogalików maślanych z masełkiem, do tego dżem i troche świeżutkiej szynki jak ktoś nie lubi dżemu http://zaczarowanakuchnia.blox.pl/resource/rogale_113.jpg http://passionfruit.blox.pl/resource/szynka.JPG http://www.niam.pl/photos/PRODUCT/BACKUP/14649-maslo.jpg Pozdrawiam pięknie i śmigam do pracy ❤️ ❤️ ❤️ Bonito - nie przejmuj sie że kurteczka odstaje na dole - pikowane rzeczy zawsze troche odstają - a na pewno jest wygodna, leciutka i cieplutka ❤️ Ja kupuje właśnie w necie odkurzacz - moje starego wodnika dałam na wykończenie w remoncie mojemu dziecku a zamówilam lekki i cichy elektrolux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj@ Banderasku - tak cichutko pracowałyśmy przy kawiarce, że nawet sie nie zauważyłyśmy :P:P:P:D Fajnie, że jesteś - będzie raźnie pomykać z Tobą do pracy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Tererku,banderasku dzieki za kawusie Tererku Ty gruba nie wierze>masz racje przy remontach odkurzacze sie wykańcza.a jaki teraz zamówiłas odkurzacz bezworkowy?My też wczoraj zamowiliśmy w sklepie internetowym Elektro(juz sprawdzony przez nas wcześniej sklep)pralke i lodówkę/Pewnie jutro przyjdzie.Ostatnio wszystkie rzeczy agd tak kupujemy i było zawsze ok.Dużo taniej niz w sklepie Dobrze terterku ze u lekarza ok Banderasku to miałas duzo liczenia. Bonitko nie odsyłaj kurteczki,moze to tylko pierwsze wrażenie Zuziczku ponoc jeszcze ma być ładna pogoda kilka dni. A ja dziewczynki zaraz mam dzwonic czy dzis będzie przyjmowac lekarz.Musze sie wybrac na pokazik ale mi się tak nie chce.odkładam z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana widzę że tu dziś gwarno od rana :D a pachnie kawą ,maślanymi rogalikami, mniam mniam warto było dziś tu zaglądnąć:) Mam chwilkę, bo idę dziś z papierami do urzędu, więc jadę później. Ostatnio nie czułam się najlepiej, jazda po cmentarzach była dla mnie ciężka, bo byłam obolała że, ciężko było mi nawet siedzieć, no ale powoli wszystko wraca do normy. Tereterku szkoda że nie spotkałyśmy się ale przecież kiedyś w końcu nadrobimy wszelkie zaległości. Cieszę się że jesteś okazem zdrowia, i też nie chce mi się wierzyć że kiedyś byłaś grubaskiem:D patrząc na Ciebie teraz wydaje się to po prostu niemożliwe :D Bonitko, a nie mówiłam że 40 to dla Ciebie za dużo :) no ale jak już kupiłaś to może jednak zostaw, nie wiadomo jaka ta zima będzie mroźna , a ta kurteczka wygląda na dość cieplutką a wiadomo czy trafisz na coś równie fajnego? Małgorzatko, trzymam kciuki by pokazik odbył się bezboleśnie. Ciekawi mnie czy już wszystko masz w nowym mieszkanku porobione skoro kupujesz już sprzęty to pewnie tak. Moje dzieci zdecydowały jednak kupić mieszkanie w O a nie w Bielsku, też do całkowitego remontu, na razie startują w przetargu i nie wiadomo czy uda się go wygrać, a jeśli tak to potem się dopiero zacznie :O Wszystkie prace z remontem będę musiała nadzorować sama :) ciekawe jak mi pójdzie:D Banderasku miłej pracy, mam nadzieję że dziś ten skyp będzie w końcu uruchomiony👄 No, już lecę napiłam się kawy, pojadłam rogalików i niestety muszę się zbierać. Trzymajcie się cieplutko całuski dla wszystkich👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tokino O to widze jednak ,ze bedziesz miała co robic w związku z kupnem mieszkania a jesli do remontu to jeszcze gorzej bo dochodzi wiadomo demontaz płytek itp.Nas to omineło.Tokino czyli zdecydowali sie na powrót ? tokino kupujemy bo małza w tym tygodniu tam urzęduje i moze odebrać przesyłki na miejscu bo po co potem wieżć duze sprzęty tam.Ale już prawie wszystko kupione tylko jeszcze troszke roboty>ponoc w tym tyg maja być meble kuchenne zamontowane moze w sobotę. Tak zaplanwalismy nawet miejsce na zmywarkę teraz szafka a kiedys moze byc podłaczona mała zmywarka.Zostanie tylko podokańczać ale mamy miesiac bo w grudniu musi już tam zamieszkać.Najgorzej ,ze ja niewiele mogę zrobić tam na miejscu. Odnosnie pokaziku idę przed 11 bo od 11 godziny przyjmuje lekarz ,zobacze co teraz powie.Ide do gin endokrynolga.Jak już bym chciała być po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tylko pomacham i się zamelduję :D Niestety zbliża się koniec roku, a ja jak zwykle zawalona robotą Obiecałam sobie, że w przyszłym roku nie pozwolę sobie wejść na głowę :( Życzę wszystkim miłego i słonecznego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Banderasku Terterku dziękuje za kawke i śniadanie ❤️ Bechemotku ładnego masz wnusia ❤️ dziewczynki u mnie jest ładna pogoda a mi się nic nie chce byłam wczoraj w biurze pracy dlatego żeby mieć jakiś ubezpieczenia ja i córka na zadna pracę narazie sie nie zanosi pozdrawiam Was wszystkie serdecznie nie wiem co pisać ma pustkę w głowie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Banderasku👄 Terterku👄 ranne ptaszki , dzięki za kawę i śniadanko. Terterku narobiłaś mi ochoty na rogaliki, chyba upiekę. Beti dobrze że zarejestrowałaś się w biurze pracy, mając ubezpieczenie możesz spokojnie szukać pracy. Idę zakupić składniki na rogaliki:D Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ U mnie dziś wietrznie :( wiatr hula jak szalony :) Tokinko kochana dzięki 👄 wiesz za co :) Małgosiu i jak badanko ? wszystko w porządku ? Terterku skarbie dla CÓRCI 🌻🌻🌻❤️ chociaż spóźnione:( A co do wspomnień to też lubię po wspominać i opowiadam dzieciom nieraz różne swoje historie z młodych lat:):) Może któraś ma chęć na rosołek :) (_____________)> bardzo proszę się częstować ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki jestem po.Dobra wiadomosc to taka,ze nie ma torbieli nic takiego.A ból brzucha jest spowodowany stanem zapalnym.Znowu leczenie i leżenie. Pszczóleczko czy Twoja corcia też dizsiaj pisała probną mature z matematyki? Beti dobrze,ze załatwiłas ubezpieczenie w Urzędzie pracy. Bondusiu to podrzuc i do mnie świeże rogaliki. Na rzie dziewczynki idę do łózka,najgorzej,ze jestem sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo!!! U mnie pieknie cieplusio, chociaz wieje wiatr. Chcialoby sie posiedziec jeszcze na tarasiku i zlapac ostatnie promyki sloneczka ale sie nie da. Straszny halas! W sasiedztwie buduja plac zabaw dla dzieci. Ciekawe bardzo bo blok byl kompletnie ocieplony i na wiosne zrobiono nowe trawniki i jakis tam plac zabaw:O teraz nie pasuje. Znowu przebudowuja. Nic przeciwko placom zabaw ale tego juz za duzo. Mlode mamuski moga sie przeleciec 150 m do nastepnego placu! W halloween za zbiorka slodyczy to przemierzaja kilometry ze swoimi pociechami:P Nie pisalam o tym, w przeddzien Swieta Zmarlach, chcielismy i my urzadzic sobie wieczor wspomnien. Wyciagnelam stare albumy, ale nie dalo sie! Co 5 minut dzwonek i stoi dziecko przed dzwiami:O I zeby jeszcze z dziecko z sasiedztwa. Nie wiadomo skad? Jakies glupie tradycje wprowadzaja! Wcale mi sie to nie podoba! Dalam upust zlosci!!! Teraz juz wystaraczy narzekania:) Kurtko-plaszczyk chyba zatrzymam. Maz mowi ze ladna, moze dlatego ze boi sie chodzenia ze mna po sklepach w charakterze doradcy:) Chociaz doradca z niego raczej kiepski:P No to fajnie Tokina ze zostaniesz kierownikiem budowy:) Dzieciom trzeba pomagac a dzisiaj wykanczanie mieszkania to wielka przyjemnosc. Jest tyle fajnych rzeczy. A dobrze ze cala rodzina bedzie na miejscu w jednym miescie. Chociaz Bielsko bardzo mi sie podoba. Ale O to tez fajny punkt. Wszedzie niedaleko, do lotnisk, duzych miast K-c albo K-a. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam a ja zabieram sie za jedzenie obiadku. Dzisiaj sa kurczakowe udka. Do rynki:) wrzucilam tez pare kartofli, niech sie razem pieka, trzeba oszczedzac gary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo!!! U mnie pieknie cieplusio, chociaz wieje wiatr. Chcialoby sie posiedziec jeszcze na tarasiku i zlapac ostatnie promyki sloneczka ale sie nie da. Straszny halas! W sasiedztwie buduja plac zabaw dla dzieci. Ciekawe bardzo bo blok byl kompletnie ocieplony i na wiosne zrobiono nowe trawniki i jakis tam plac zabaw:O teraz nie pasuje. Znowu przebudowuja. Nic przeciwko placom zabaw ale tego juz za duzo. Mlode mamuski moga sie przeleciec 150 m do nastepnego placu! W halloween za zbiorka slodyczy to przemierzaja kilometry ze swoimi pociechami:P Nie pisalam o tym, w przeddzien Swieta Zmarlach, chcielismy i my urzadzic sobie wieczor wspomnien. Wyciagnelam stare albumy, ale nie dalo sie! Co 5 minut dzwonek i stoi dziecko przed dzwiami:O I zeby jeszcze z dziecko z sasiedztwa. Nie wiadomo skad? Jakies glupie tradycje wprowadzaja! Wcale mi sie to nie podoba! Dalam upust zlosci!!! Teraz juz wystaraczy narzekania:) Kurtko-plaszczyk chyba zatrzymam. Maz mowi ze ladna, moze dlatego ze boi sie chodzenia ze mna po sklepach w charakterze doradcy:) Chociaz doradca z niego raczej kiepski:P No to fajnie Tokina ze zostaniesz kierownikiem budowy:) Dzieciom trzeba pomagac a dzisiaj wykanczanie mieszkania to wielka przyjemnosc. Jest tyle fajnych rzeczy. A dobrze ze cala rodzina bedzie na miejscu w jednym miescie. Chociaz Bielsko bardzo mi sie podoba. Ale O to tez fajny punkt. Wszedzie niedaleko, do lotnisk, duzych miast K-c albo K-a. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam a ja zabieram sie za jedzenie obiadku. Dzisiaj sa kurczakowe udka. Do rynki:) wrzucilam tez pare kartofli, niech sie razem pieka, trzeba oszczedzac gary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie:) Nie dosyc ze post dlugi to jeszcze podwojny:O Beti, dobrze ze jestes ubezpieczona. Jesli zdecydujesz sie na operacje kregoslupa to bedzie Ci potrzebne. A pozniej jak wydobrzejesz to zaczniesz spokojnie szukac pracy. Do tego czasu pomoge Ci rodzice. Chyba ze zdecydujesz sie na inna kolejnosc. Najpierw nowa praca a pozniej operka. Malgos, na szczescie to tylko stan zapalny. Tez niedobrze, ale dobrze ze nic gorszego. Wlaz do cieplego wyrka, ksiazeczka i odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to pochmurne acz ciepłe popołudnie:) Bechemootku👄 Ja dołączam do Bonity i stwierdzam z całą mocą że wnusio babciny jest:):) podobny bardzo. I tu przypomina sie moja przygoda z podobieństwem do mojej babci ze strony taty.Ponoć jak byłam mała ktoś kiedyś powiedział że jestem do niej bardzo podobna a ja w bek,,ja nie chcę być podobna do babci:(😭.Babcia Zosia ponoć ze stoickim spokojem wytłumaczyła mi że jak była młoda to wcale nie była brzydka i pomarszczona,więc nie powinnam się tak bardzo obrażać na takie porównanie.Ja jednak myślę że moje oburzenie nie wynikało z porównania do jej urody ale z tego że babcia Zosia była dla nas bardzo złą babcią,nie pamiętam tego zajścia bo byłam zbyt mała ale wiem że na pewno nie chciałam być podobna do tej wrednej jędzy:):):).No ale ogólnie teraz muszę wyznać że choć dla nas była bardzo zła i niedobra(z jakiegoś powodu najnormalniej w świecie nie mogła ścierpieć całej naszej czwórki)to dla mojej córki była bardzo dobrą prababcią i chyba trzeba jej darować winy zwłaszcza że już jej z nami nie ma. No a u mnie wzorem Terterka jeszcze za wcześnie na rozmowy o tych którzy odeszli,żadne z nas jeszcze do tego nie dojrzało,każda próba rozmowy kończy się ogólnym rykiem więc najlepiej nic takiego nie zaczynać.Dla mnie to nie były ciepłe rodzinne święta w towarzystwie rodziny,przy wspomnieniach i ogólnie dobrej atmosferze.Moja rodzina ostatnio przeżywa trudne chwile i na ogół najlepiej się czuję gdy jestem z dala od nich,co niestety zdarza się rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu ciesze się że torbieli już nie ma tylko ten stan zapalny trochę mnie nie pokoi, bo coś za często on jest nie mówił Ci lekarz dlaczego tak się dzieje i jaki jest powód ? Córka moja tez pisała dziś próbny test do matury z matematyki nie bardzo jest zadowolona :( były ponoć jakieś zadania bez sensowne. A Twój syn co na to ?? Bonitko mi też osobiście te halloween się nie widzi wymyślili jakąś głupotę i wpajają, że to jakieś święto :( bez sensu buuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita Udka kurczęcia zapewne pucha a ja wygoniłam M do pracy a sobie robię pizzę:p:):) ale ze mnie jędza,chyba jednak jestem podobna do babci Zosi:);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achoj🖐️ Dziewczynki wrzuciłam do garnka rogaliki jeszcze gorące, lecę piec resztę. Wyszło 96 sztuk ale będzie wyżerka:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm.... Bondusiu! rogaliki - mistrzostwo świata! pucio! :D akurat mam herbatke Jestem dzisiaj tak wykamana jak Banderasek -podwójne wykłady swoje zrobiły :O jeszcze nie przywykłam ide wywalić d u psko na kanape z talerzykiem Bondusiowych rogalików i z książką: czytam "Dzikie łabędzie. Trzy córy Chin" POZDRAWIAM Was Kochane Dziewczynki Bondusiu całuski za rogaliczki - pozwolą mi nastroić się pozytywnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to niedobrze dziewczynki ze wylegujecie sie, sami wyjadacie pizze. Dzisiaj trzeba zrobic cos dla swoich menow:) Dowiedzialam sie z telewizji ze dzisiaj jest Swiatowy Dzien Mezczyzn:):) A zapisane to jest w Swiatowej Karcie Praw Czlowieka. Natychmiast wstawac!Ruszyc pupy z kanapy! Uslugiwac chlopom! Tylko po co im jest potrzebne to swieto:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no Bondi... Prawie stowka rogalikow!!! Przynajmniej Ty sie spisalas i u Ciebie jest swiatecznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie panie 👄 Pokazuję się tylko na chwilę, bo od wczoraj znów stukam i stukam opinie :-p. I jeszcze troszkę mi zejdzie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bechemootku za pozdrowienia. Najlepiej bedzie jak przestaniesz rozrabiac. Nie bedziesz musial wloczyc sie po sadach i bedzie wiecej czasu na forum, dla nas:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bechemotku ❤️ Bonito - mężczyźni mają święto cały rok - baby im usługują (nie będe wyliczać co dla nich robimy :P ) a nie zawsze odwzajemniają sie zrozumieniem :D Ja dzisiaj swojego pochwaliłam jak parzył herbate: powiedziałam że pięknie i seksownie wygląda na tle tej naszej kuchni - udawał dość nieudolnie że go to nic nie obchodzi w końcu stwierdził że cosik chyba od niego chce bo go podpuszczam :P:D i pochwal tu takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×