Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

jestem wieczorkiem dziewczynki mam racuchy z jabłkami zapraszam Bonduś ❤️dziękuje za rogaliki są super a co maojej operacji to już zdecydowałam ideę i juz nic nie kombinuje bo nic mi to nie da nie będe kombinować czy teraz czy za rok to i tak muszę to zrobić i będzie spokój tym bardziej że nocami nie śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek, wykorzystujesz strasznie swojego mena. I do tego jeszcze w swieto musi robic ci herbatki. Mozesz przeciez sama zaparzyc herbate, ona przeciez sama sie parzy:) Beti to dobra dezyzja. Wczesniej czy pozniej i tak Ciebie to czeka. Teraz kiedy podjelas decyzje, bedziesz o wiele spokojniejsza. Trzeba tylko poszukac dobrego lekarza. Zobyczysz kochana Beti ze wszystko bedzie dobrze i za pare miesiecy zapomnisz gdzie sa plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita nie wiedziałam że jest takie święto. Ale po przeczytaniu tego co napisałaś od razu to wykorzystałam i powiedziałam wspaniałomyślnie, że to z okazji Dnia Mężczyzny i zapakowałam mu do pracy (bo idzie na noc). Oczywiście nie omieszkałam powiedzieć że inne żony pewnie nie pamiętały:D:P Beti cieszę się że podjęłaś taką decyzję, bardzo dorosłą i rozsądną decyzję, wiesz przecież że będziemy z tobą👄 Małgosiu kiedy skończą się twoje dolegliwości, coś powoduje stan zapalny, może by wreszcie ustalili? Terterku cieszę się że u ciebie wszystko OK, ale jak ci zaproponują tomografię, to zrób, warto, bo bardzo dokładne badanie❤️ Bechemootku Bonita ma rację, przestań rozrabiać i chodzić po sądach, będziesz miała więcej czasu dla nas:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiem że będziecie ze mną mam taką nadzieję chociaż są osoby które mi odradzają ale ja idę decyzja zapadłą w O,,,,,,,,,,,,LUjest dobry lekarz ordynator oddziału i jeszcze jeden neurochirurg którzy dobrze operują a moja sprawa jeszcze stoi w miejscu ale mam nadzieje że juz teraz na dniach cos przyjdzie bo to 25 listopada bedzie trzy miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny,pewnie nie uwierzycie ale i do mnie wzorem naszej Malutkiej zadzwoniono z zaproszeniem na kolejne spotkanie po cytologii.Ale spokojnie ponoć tylko po receptę ,bo jest jakiś stan zapalny. Bonita👄 No w tym miejscu kompletnie mnie zaskoczyłaś,ja nie słyszałam o tym chłopskim święcie i prawie całą pizze oszamałam aż mnie rozpukło:p:).Żartuję,nie dałam rady zeżreć całej blaszki choć bardzo się starałam,no i siłą rzeczy i dla mena coś zostało.Dam mu jak wróci z pracorki po 22.I myślę że mogę mu powiedzieć spokojnie o właśnie mijającym jego święcie,nie będzie mieć zbyt wiele czasu aby się nim delektować,wykorzystując przy tym mnie.:p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że święto menów jest na święto 40 męczenników :-P :-D Byłam siusiu, więc przy okazji zaglądnęłam ale już piszę dalej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem , też tylko machnę łapką, zmęczona jestem bardzo i choć całe popołudnie w zasadzie odpoczywałam to chyba jednak nie wypoczęłam:( bo nadal czuję się padnięta. Zastanawiam się dlaczego tak jest, czy to przez tą zmianę godzin, czy przez ten wiatr, przecież nie pracowałam dziś więcej niż zwykle, może ktoś mi powie dlaczego czuję się jak przepuszczona przez wyżymaczkę :P Beti , myślę że podjęłaś dobrą decyzję i ufff nareszcie nie pracujesz w tym obozie pracy👄 Bondi , Twoje rogaliki są boskie, mogłabym pochłonąć całe 96 sztuk:D:P no ale wiem, że muszę zostawić coś dla koleżanek:D i tylko to mnie powstrzymuje:D Teretereku, widzę że dałaś sobie trochę w kość, pewnie nie spodziewałaś się że to jednak dużo więcej pracy i wysiłku. Bonitko, nie wiem czy to święto w ogóle respektować, bo rzeczywiście dziś oboje razem wracamy z pracy ale to ja musiałam podać pod nos obiad, więc myślę, że faceci zawsze mają święto i zawsze są obsługiwani:( Wesołku podziel się pizzą :D Rowerzystko, wcale Ci nie wierzę, obiecujesz tak co roku a później zwyczajnie dajesz się wykorzystywać a może poprostu Ty to zwyczajnie kochasz :D kochasz tyrać za trzech bo jesteś zwyczajny pracoholik :D Bandersaku, rozwiedź wreszcie tą koleżankę, będzie mniej trosk na Twojej główce:D Kurcze, tak myślę, że z okazji tego najgłupszego święta, mogłybyśmy golnąć coś mocniejszego:D Nie mam co prawda wspaniałej grappy, ale martini bianco, lub najlepsza na świecie titanka z plastrem cytryny Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, dobrze że choć na moment robisz sobie przerwę, inaczej całkiem zepsujesz oczy pisząc te mądrości:) Wesołku widzę że mogę spokojnie zakraść się do Twojej kuchni i skubnąć trochę pizzy :) nie bój się nie wszamię wszystkiego, zostawię coś dla Twojego Małżusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz idę na podusię, życząc wszystkim spokojnej nocy i miłych snów👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina no gdzie uciekasz do łóżeczka ja myślałam że spróbuję tej titanki bo nawet nie wiem co to jest:p,mam nadzieję że nic trującego;):) Kosmi A ja się właśnie obomboliłam coca coli,ponoć dobra do przepychania rur to i moje złogi pizzowe przepcha po kisiorkach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina w obozie pracy dla nas juz nie ma miejsca praca sezonowa się skonczyła sa tylko pracownicy którzy na stałe pracują ale poznałąm tam fajne babki mam pare telefonów spokojnej nocki ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma to chyba idę pogapić się w ekran telewizora,pasowało by jeszcze umyć gary zalegające w zlewie ale jakoś mi się nie chce.Powiem menowi jak wróci z pracy niech ze pozmywa przy święcie,będzie miał okazje domyć łapy.To patent mojej zaradnej sąsiadki,goni chłopa do mycia garów tłumacząc mu że to ładnie zmywa smar z dłoni:):) on ma piękne gładkie łapki a ona czyste gary:):).I wiecie co ten patent chyba muszę wprowadzić u siebie bo mąż mojej sąsiadki kupił jej zmywarkę,nie wiem jak teraz myją jego dłonie,bo chyba nie pcha ich do tej zmywarki:):).Dobra już zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczynki ja też idę się pluskać i do łóżka bo znów pół nacy nie przespałąm a jak za długo siedze to mnie boli miłej nocki ❤️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł pewnie nikogo już nie zastanę:( bo ostatnio z kurami chodzimy spać;) nie mam natchnienia, więc tylko machnę łapencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D hi hi hi oooojjjjj!!!! :D:D hi hi hi Wesołku :D:D:D ale sie ubawiłam tym zmywaniem smaru w zlewie :D:D Bonito Bonito! :D ale nawarzyłaś piwka tym wpisem o święcie menów - nawet Bondi spakowała swojego małżyka z komentarzem ;) ach te baby - wredoty jedne - zawsze tych bidnych męczenników wykorzystają ilewlazie! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - to ja przykladem Wesołka łykam tego Titanika - też nie wiem co to jest ale z pewnością lepsze nić cola :P YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY na zdrowie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święto mężczyzn jest po to żeby baby piły :P musi być jakaś równowaga w tym życiu :P Zuziku - śpij slodko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki👄 Jestem i dętka i betkai betka i dętka Pojadłam rogaliczków bondi🌼 i idę lelum💤 Spokojnej nocy Buziaki👄👄 i przytulaki❤️ Dobranoc p.s.Z okazji święta Małżykowego;)))(nic nie wiedziałam)ugotowałam krupnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BONDI. Rogaliki wspaniałe :D Poprosimy o przepis :D Dziewczątka też tylko pomacham łapencją, bo jestem padnięta Ostatnio wstaję z rana, najpierw gotuję obiadek, potem pracora, a wieczorem jak nie Klub Seniora, to próby w zespole ludowym. Szalone tempo, ale nijak nie idzie przystopować. Buziam wszystkie, trzymajcie się 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja ide spac. Zycze wam dobrej nocki. Do jutra 🖐️ Roberta odezwij sie plisss... Co Ciebie? Wszystko w porzadku? Tylko brak czasu? Nawet na garnku jestes mniej aktywna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochaniutkie Zapraszam na kawusię , herbatkę i inusię {}{}{}{}{}{}{}{}{}{}- na słowo uwierzcie, że filiżanki są cudnej urody:D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna👄 dzięki za kawusię :D Dziewczynki👄 U mnie 10 stopni:)))Cieplutko i bez wiatru... Lecę teraz na zakupy ,a później II zmiana:O Miłego i spokojnego dnia:D Całuski👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki 🌻 u mnie ciepło ale wieje silny wiatr - nawet kot ucieka ze swojego ogródka ;) Dziękuje za kawusie ❤️ Dzisiaj nie pracuje - powylegiwałam sie do 9.00 kawe wypiłam w łóżku - zrobiłam sobie plan działania na najbliższe tygodnie. Troche tego jest: oprócz zblizających sie świat czeka mnie wizyta u okulisty, dentysty, neurochirurga. A teraz już wizyta u fryzjera i kosmetyczki. Do wyczyszczenia gruntownego mam wszystkie podłogi i kafle. Czym odświeżacie podłogowe fugi? A teraz śniadanko: troche sałatki jarzynowej i wędlinek http://magicznakuchnia.blox.pl/resource/515.JPG musli oczywiście soczek oczywiscie Pozdrawiam pięknie i życze udanego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek:):):) Łoj ale masz napięty grafik,jednym słowem remont generalny łod wewnątrz do zewnątrz:):):) A u mnie pada,pokrapuje ale jest ciepło.Ja także wykonałam telefon do gina ale ponoć nie muszę się rejestrować,przychodzę i już w kiedy mi pasuje w godzinach gdy przyjmuje doktorek.Wybiorę się w przyszłym tygodniu,muszę sobie dać czas na oswojenie się z tą myślą:p:) No i jakoś po za tym nic nowego,tradycyjnie wszystko się pierniczy;):),ale był czas przywyknąć:):):) Dajecie wiarę że moje dziecko ciągle chore,chodzi na wykłady bo ile można być na zwolnieniu ale kaszle aż jej się buzia nie zamyka. Tokina napisz nam co to jest ta titanka z cytryną czy bez to jest jak widzę zagadka nie tylko dla mnie:):)a już myślałam że jestem jakaś zacofana kompletnie:p(ale w sumie jestem grappy także nie piłam) No to na razie i bezdeszczowego miłego,zdrowego i pogodnego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Terterku ❤️ kochana Ty planujesz już co zrobisz :) a ja jakoś nie mam ochoty na nic :( i jeszcze ta pogoda ponura mnie dobija a dziś wieje łokropniście Banderasek ❤️ Personalna ❤️ uwielbiam pić z filiżanek :) dzięki. Ja stawiam do herbatki ciasteczka z marmoladką :) (@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@)> smacznego Roberto❤️ hop, hop co się z Tobą dzieje ? Kosmi❤️ fajnie było po gadulić i pośmiać się z Tobą :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku❤️ przykro, że córcia jeszcze choruje :( może na ten kaszel pomoże syrop HERBAPECT mojemu synusiowi on pomógł, bo też miał straszny kaszel . Ja też już bym musiała się wybrać na pokazik, no dawno nie byłam już nie długo będzie rok ale jakoś nie mogę się zebrać :( zawsze brakuje czasu . Paaaaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Personalna dzięki za kawę i herbatę👄 Terterku tobie za śniadanie 👄 zawsze przygotujesz coś ekstra Dziewczynki jeszcze są rogaliki więc podaję na drugie śniadanie@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Są to rogaliki krucho-drożdżowe 1 kg mąki 10 dkg drożdży 2 szklanki śmietany kwaśnej(18%) 1 kostka margaryny(kasia 0,5 kg lub 2 kostki zwykłe) 2 opakowania cukru waniliowego 1 łyżeczka proszku do pieczenia 1/2 szklanki cukru 2 jajka( nie koniecznie, można bez) cukier puder do posypania 0,5 kg marmolady(ja dałam różaną) mąka do podsypania Mąkę usiekać z margaryną, dodać śmietanę, proszek do pieczenia, cukier waniliowy, jajka, drożdże (rozpuszczone w cukrze), wyrobić rękami , podzielić na osiem równych kulek(będzie łatwiej rozwałkować), włożyć do lodówki na pół godziny. Wyjmować po jednej kulce, rozwałkować, pokroić na 12 części, na każdy kawałek położyć łyżeczkę marmolady, zwinąć, posmarować rozkłóconym jajkiem, piec około 20 minut, po ostygnięciu posypać cukrem pudrem S M A C Z N E G O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×