Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziczku a myśmy z Terterkiem tak się zajadały serniczkiem Bonitki zajadały i cały zjadły ale plama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku o to chodzi, że Bonita nie ustawiła opcji, żeby przypominać o urodzinkach:o Beti no widzisz, łasuchu jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuiczku ja mam pierwszą sprawę 1 grudnia jeszcze żadnej nie miałam to jest pierwsza i mam nadzieje ostatnia mój brat się śmieje że będzie tylko jedna bo on też miał 1 grudnia rok temu miał sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUUUUUUUFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!!!!!! ALEŻ GAFA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczątka kochane, ja do dat nie mam wcale , ale to wcale pamięci :( Nieraz się zastanawiam, kiedy mi się rodziły dzieci...... O imieninach popularnych pamietam : Jan, Barbara,Anna,,,a reszta...szkoda gadać. Zresztą......ja taka średnia imprewizowiczka jestem, niestety....:O, wręcz odludek...W pracy jestem szumna, ale w domu cichutka. Może dlatemu, że nie przepadałam za gośćmi, bo wtedy pierwszy ubrzdękolił się eks...i było po wszystkim :O Wybaczcie kochane, jeśli zapomniałałyśmy, macie wielkie serducha Dla WAS : WSZYSTKIEGO SZALONEGO I KOCHANEGO 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, nawet nie wiedziałam o opcji :-(. Beti, może i tak będzie. Wycofali taką sprawę pojednawczą, chyba na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze z jednej strony tak myślę zobaczymy jak to bedzie mam nadzieje ze będzie po pierwszej sprawie wszystko wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️dziewczyny ha ja Tokinie i Rowerzystce w pazdzierniku już skladałm życzenia,zapomniałm,ze one w listopadzie. Bonita wszystkiego dobrego🌼 wybaczcie nam kochanne🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka, dziś już musze spadać, bo torba do pakowania. Jadę w plener, w wiadome miejsce :) Buziam wszystkie, proszę o kilka dni urlopiku :) Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko pisałaś ostatnio, że projekty jakieś smarujesz możesz powiedzieć jakie to są? jeśli nie tu to na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja też ide się popluskać i do wyrka miłej nocki dobranoc❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spadam, Bechemotku dobrej nocki👄 Bonita jak plecorki i ogólne samopoczucie? mam nadzieję, że ogródek bokiem nie wyszedł:o buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki, Strasznie jestem zakreconA dzisiaj. Mialam bardzo malo czasu:o Za spoznione zyczenia zdrowia, te urodzinowe:P serdecznie dziekuje i wlasciwie odbylo sie po mojej mysli. Tak jak ja lubie. Ja nie cierpie urodzin😠 w tym dniu przewaznie chodze zla jak osa. Zreszta pare dni wczesniej dyskutowalysmy na temat starzenia sie i znacie moje poglady w tej kwesti. Nie ma juz co swietowac w moim wieku. Wczesniej tradycyjnie wybywalismy z domu w urodziny moje i malzyka, teraz niestety sie nie da:( W kazdym razie nie ma tematu:):) Ja tez przespalam imieniny kolezanek Tokiny i Rowerzystki. A Tokina pamietala o mnie🌼 A teraz bede sie "telewizorowac" Zycze Wam spokojnej nocki i jak mowila moja sasiadka nie rozbcie sobie "subiekcji" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko urlop oczywiscie podpisany:):):) Urlopuj sie zdrowo. A plecow to ja chyba juz nie mam Zuzik:( Kompletnie zuzyte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ widzę że pierwsza dzisiaj jestaem to zapodaję kawe(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(__)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) inusie{_}{_}{_}{_}{_}{_}{_}{__}{_}{_}{_}{_} i herbatkę (_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+ u nie dzisiaj pada od rana jest brzydka pogoda życzę miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️halo!:O Śpicie czy wyjechane jesteście???...Nic z tego nie kumam:O Nie było śniadanka;)))więc zapodaję wcześniej obiadek: -rosołek (_____________________) -makaronik IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII -kotleciki z kurczaczka OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO -ryż ................................................... -suróweczka z kapustki kiszonej ((_____)) Życzę smacznego i wierzę;))))że obiadek zostanie choć ociupinkę zszamany;))) Miłego popo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dziękuje za obiadek pychotka ❤️ ja ma dzisiaj na obiadek ciap kapustę i karczek pieczomy zapraszam jak któraś nie wie co to jest to już pisze są to gotowane ziemniaki i gotowana kapusta kiszona i razem wymieszane @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ sa\macznego ja też właśnie nie wiem co tak puściutko na forum gdzie są wszystkie dziewczynki hop hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz beti👄obiadki Nasze nie zostały zjedzone😭 Dobrze,że My wszamałyśmy:Dbo wszystko poszłoby na zmarnowanie:((( Dzięki za obiadek:)))Pyyychota!!!:))) Teraz zapodaję kawkę (_)>(_)>(_)>(_)> ze śmietanką i syropkiem karmelkowym:D Mmmmm....pucio z miodziem:))):))):)))i częstuję roladą biszkoptową z jabłuszkami:)))Mamutka❤️ piekła według przepisu Ewy gotującej;)))) Zapraszam! beti👄wypij proszę kawkę i szamaj ciasteczko bo jest baaardzo dobre! Nie zawiedź mnie proszę ;)))) Wybywam na pływalnię i saunę:))) Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku myśmy chyba dwie tylko zostały na forum dzisaj częstuje sie twoją rolada z jabłkami i kawkę też wypijam wszystko jest pychotka ja mam babkę DO KAWY $$$$$$$$$$$$$$ może ktoraś z dziewczynek pokaże się jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki widzę że dziś dwa obiady i to takie pyszniutkie że ślinka cieknie. Banderasku, Beti, wszamałam oba obiady , no a rolada biszkoptowa z jabłkami to juz zapewne rewelacja, na pewno się skuszę:) Dziś też mam dzień kuchenny, piekę znów szynki, zrobiłam kapuśniak, gulasz wieprzowy, filet z kurczaka faszerowany pieczarkami i uparowany, jednym słowem stołówka:D U mnie niestety pogoda do doopy:( zimno wieje i pochmurno, za chwile pewnie będzie padać:( Szkoda bo takie miałam piękne plany co do tych wolnych dni:( Życzę wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ❤️ to same pyszności dzisaj robisz u mnie teraz nie pada ale do południa padało ja zaraz idę na kawke do koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po obiadku:);),hi,hi i nie mówcie mi,,niejadku,,! U mnie na obiad dzisiaj był boczek pieczony z ziemniakami,dziewczyny totalna nadwaga,cholesterol w górę i pewnie jeszcze zgaga i co tam komu przychodzi do głowy.Bo jedzonko mimo że nie zdrowe to kurka takie pyszne że zjadłam chyba z tonę;p:):).No ale w sumie nie na co dzień serwuję taką bombę kaloryczną że mogę chyba sobie wybaczyć ten popisowy numer,hi,hi,hi.Tym bardziej że córki nie było na obiedzie bo ona coś takiego to nawet by nie tknęła,oj nawet słyszę jej płacz,boczek błeee ohyda,sam tłuszcz aż ścieka:p:) No i napchaliśmy się tym boczusiem razem z mężusiem jak niedźwiadki miodem i mówię mojemu małżonkowi łykamy od razu coś na zgagę:p:):)bo jak nic zaraz będziemy pokutować.Ale mój rezolutny maż poradził po kieliszeczku pod tą wyżerkę,ja wypiłam jeden od dwa i teraz śpi jak zabity,utrapienie z tymi facetami;):).Potem się dziwią ze im oponka dookoła pasa rośnie,jak ma nie rosnąc skoro po każdym posiłku siesta?.No ja w sumie nie lepsza skoro zamiast iść na spacerek usiadłam wygodnie przed komputerkiem i smaruję do Was uśmiechnięta od ucha do ucha że zjadłam bombę kaloryczną:):).No ale mam usprawiedliwienie,hi,hi ostatnio zawsze je mam(usprawiedliwienia) za oknem wszystko wskazuje na to że zaraz lunie,nie będę się pchać na deszcz:p:):).Chłop będzie sobie lerzał wygodnie na łóżeczku w ciepłym domku a ja co?! będę lazła po kałużach i błocie a deszcz będzie mi moczył moje stare d,u,s,k,o?! w życiu!!! To na razie dziewczynki landrynki,malinki no i co tam się jeszcze z tym rymuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×