Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

wieczorowo-nałogowo;) Banderasku hihi tupot białych mew oznacza, że nieźle się bawiłyście wczoraj:D:D:D ponoć dobrze robi soczek pomidorowy i cola Bechemotku i jak? pralka już pewnie po pierwszym przebiegu:D Małgoś faktycznie przenosić się po tylu latach ciężko, ale... do odważnych świat należy, najważniejsze to być razem:) Bechemotku nie pamiętam czy Bondi miała wyjechać:o skleroza galopująca:P oczyska sobie nadwyrężyłam czytaniem, ale koniecznie chciałam skończyć książkę to mam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Zuuziczku może na tą zmianę pogody Cię boli :( jak się będzie utrzymywał ból to radziła bym poradzić się lekarza👄 Małgosiu kochana wierzę Ci, że ciężko będzie się przyzwyczaić do nowego otoczenia i ludzi ale z czasem też i z nimi się zapoznasz :) jak mus to mus najważniejsze, że będziecie wszyscy razem👄 Banderasku odpoczywaj na podusi :) przy takim gigancie :P to mus:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️❤️ Beti wszystkiego dobrego i zdrówka dla taty🌼 córcia dziękuje za życzenia,chciałąm wczoraj napisac,ale dostawałam wścieku macicy:P:P:),bo nic nie wychodził,tylko bład serwera:P: Chociaz mnie tez kuję jajniczek od czasu do czasu,ale juz się pogodziłam,ze mocniej czasem uszczypie. u m spadło 20cm białego puchu:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi :-), już tam jest puszek. A u mnie było dziś 17 stopni :-O -jakoś nie moje klimaty. Z Banderasową podałabym sobie łapkę ale ona cierpiąca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-), pralka już szumiała - jest taka sympatyczna, szczuplutka. Ja nie muszę kucać i wytrzeszczać tzw. gał :-p, żeby wypatrzeć programowanie(choć miałam super pralkę, też z elektroniką) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku u mnie było 15,ale wialo skad tylko chciało:) no to fajnie ,ze z pralki zadowolona i to najwazniejsze i niech służy,chodź moja babcia mowi,ze trzeba oblac wtedy hula,a mam wszytsko nowe kropi woda świeconą.:)-:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwer dzisiaj świruje:o Bechemotku hehe tak napisałaś o tym wypatrywaniu gał za programatorem, że wyobraziłam go sobie na poziomie posadzki:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie piłam, a mi literki sie mydla:P:) wiecie co mój prosił by dwa dni wcześniej mogł przyjechać do domciu,to nie bo jeszcze to,bo niedadza rady:( tak jak kiedyś pisałyście czasem i moim się wyzyskują.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki może po kielonku się napijemy YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Kosmi Zuuziczku bechemotku ❤️👄 bechemotku to super ze pralka chodxi ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti machniom za zdrowie tatki twego:D hihi Bechemotku uważaj, bo pralka sobie pójdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik napewno masz rzeczy ktorych nie lubisz ja niecierpie krupniku,czerniny a moj się zachywyca ,ale on na kaczkach chowany:P:)flako też zrobie,ale nie probuję nie smakuje dla mnie blee jeszcze kilka rzeczy by sie znalazło:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam doła ryczeć mi sie chce jest taka głupia sytuacja w domu bo mama powiedziała mojemu m żeby przyszedł do nich do pokoju na urodziny do taty ale nie poszedł bo tato z nim nie gada mamie jest przykro z tgo powodu bo niby mieszkamy w jednym domu a tato nie cierpi mojego m od tego czasu jak przestał pracować mój m nawet zyczen tacie nie złożył chociaż tato mojemu m też nie złożył a miał w środe urodziny kiedyśmy razem robili urodziny a teraz się porobiło nie wiem czy cos z tego zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pralek to pamietam jak byłam mało dziewczynka rodzice kupili to siedziałm przed pralką i gapiląm się jak obraca się w niej pranie:P:)jak w telewizor:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku to teraz za to żeby Bechemotkowi pralka się nie zepsuła YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku wiem cosna ten temt w tamtym roku o tej porze tez stosowałm dietkę z tym co lubię,wiem przez 3dni zupka byłą tyle było składnkiow ,ze dla mnie akurat ,ale jak mój się dorwał to ja w jeden dzien zjadł:P:)a potem mięsko z warzywami duszone lub z rekawa. to taki los tych naszych emusiów:P:)co jeden to lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, kochana! Na co ty jeszcze liczysz? Przepraszam ale przecież podjęłaś decyzję o zakończeniu pewnego etapu! Buziam cię mocno i trzymaj się👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku a dziś co miałaś dobrego? Beti sytuacja nie do pozazdroszczenia, ale nie daj się rozczulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi pewnie, że są potrawy, których do pyska;) nie wezmę, ale przecież takich sobie nie gotuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti tak jak pisza dziewczyny niedaj się zobaczysz myśl pozytywnie o nowym etapie zycia atez ci się zycie ułoży wierzę w to❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku już na nic nie licze bo jakbym na coś liczyła to bym nie zrobiła tego tylko ta dzisejsza sytuacje jakoś mnie przygnębiłą mama nadziej ze to się już za niedługo skończy ostatnie chciałąm z nim pogadać a on do mnie ze mam się nie martwić on po rozwodzie bez problemu się wyprowaddzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik chociaż moj otatnio krewetki małze ślimaki jadł,ja mu mówie,ze by nie mówił takich rzeczy ,bo inczej buzi to odemnie nie dostanie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi nie wiesz co dobre;) krewetki uwielbiam, małże trochę mniej, ale też nie pogardzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×