Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Beti mam nadzieję że miło spędzisz czas u koleżanki👄 Wesołku, co tam bomba kaloryczna, czasem trzeba zaszaleć :D mnie czasem też się zdarza, ale najważniejsze że smakowało i sprawiło przyjemność podniebieniu a już kieliszeczek dopełnił całości przyjemności :D Gratuluję pomysłu, na pewno będzie lepsze trawienie. Oczywiście nie ma co się wybierać na spacer w taką psią pogodę , lepiej położyć się koło Małzusia i zwyczajnie odpocząć👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje milczenie spowodowane najzwyczajniej w świecie przeżarciem ale u Was?!.Spotkania rodzinne czy co? a może wiece z flagą w ręce,sporo ich dzisiaj tam i ówdzie:):).Można się nieźle rozerwać,dostać kamieniem w głowę lub gazem we łoczy:p:) Tokina👄 Oj nie poleżę przy mężusiu bo się będzie czypiał,hi,hi,przy nim się nie da spokojnie poleżeć bo mu łapy automatycznie zaczynają wędrować:p:):) No ale teraz mój M już z kolegami w sieci(albo z koleżankami cholera go tam wie,nad głową stać mu nie będę)udało mi się tylko na chwilkę wcisnąć aby zerknąć co też porabiacie a tu widzę że NIC:):) Nic nie robienie to jest to co mi wychodzi najlepiej,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki, Niespecjalnie mam co donosic. U mnie nic sie nie wydarzylo:o Moze to i dobrze:O Tylko zimno jest jak cholewka:( Zima idzie... Zaraz wyciagam sie na kanape i bede ogladac telewizje. Bedzie transmisja z wreczania Bambi. U nas to jest najbardziej prestizowa nagroda przyznawana przez media. Trzeba popatrzec na prominentow. Milego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolek🖐️ Ja tez sie obzarlam dzisiaj jak bak. Byly "pierwsiatka" kurczakowe ale za to w smietanowym sosie i z pieczarkami. A smietana wcale dobrze mi mi robi:( Ja ssalam tabletki a moglam sobie przeciez strzelic kieloneka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tokino👄 Wesołku👄 Bonitko👄 beti👄 Nie byłam na pływalni :O Doszłam do wniosku,że skoro prawie:Pwszyscy mają wolne, to nie będę taką natrętną stonką i odpuszczę:))) Byłam u przyjaciółki i czytałam pozew rozwodowy,który wysmarowała Pani mecenas...robi wrażenie,a na pewno zrobi na głównym zainteresowanym:P:P Dobrze mu tak!!!!!!Drań... Idę na telewizornię i aaa💤 Spokojnej nocya jutro miłego dnia:D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było;) witam i ja:) cały dzień nie wyściubiłam nosa z domu, czytałam książkę o polskich morderczyniach:P ale mam upodobania hehe Tokina cholerka, gniewasz się:( buuuuuuu a jutro masz wolne? Bonita no to masuję Twe plecorki coby złagodzić dolegliwości, coś w tych łapencjach mam więc na bank poczujesz ulgę:) Banderasku jak po basenowo-saunowych przyjemnościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie trafiłam z tym basenem:o Banderasku to zainteresowany nie wie czego się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziku👄myślimy,że nawet nie przypuszcza,że wniosek wpłyną do sądu...a argumenty:PWłosy mu się podniosą na głowie:P Dodam tylko,że w pozwie nie ma żadnego zakłamania,ale on nie wie nawet,że My tyle wiemy!;))) Dobrze mu tak!!!!Kutany złamas:P Buziole👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku heloł Banderasku to szpiedzy shoguna z was;) albo detektyw poszedł w ruch:P trzymam kciuki za koleżnakę, chociaż swoje przeżyje mimo, że mu dowali:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku:) to widzę że Małżusiowi łapki nie przestają latać na Twój widok, czyli nadal jesteś bardzo apetyczna a Ty ciągle narzekasz że "oj coś tam , gdzieś tam mi rośnie":D gdyby mu się tak nie podobało to łapki trzymałby przy sobie:) Bonitko czasem tak zwyczajnie trzeba odreagować wylegując się na kanapie i gapiąc cokolwiek bezmyślnie na TV ,też czasem tak mam:) a ostatnio że mało czasu na inne sprawy , to wykorzystuję możliwości nowego polsatu i czasem się też gapię w TV. Gorsza sprawa że jakoś nie potrafię utrzymać koncentracji i skaczę po kanałach jak małpa po drzewach :P Banderasku, może to i dobrze że nie poszłaś się plumkać , wszak codziennie moczysz swoje piękne ciałko w wodzie i pewnie już niedługo płetwy Ci wyrosną :P Dobrze że wspierasz koleżankę w ciężkich dla niej chwilach, dobrze mieć taką przyjaciółkę👄 Zuuziczku , mam wolne od środy a to całe 5 dni :) niby się cieszyłam tym wolnym, ale jak pogoda się zepsuła to moje plany poszły się gonić i siedzę w domu. Wczoraj miałam jakiś wewnętrzny przymus na wyjście z domu , więc pojechałam do hurtowni porcelany, ba zamierzałam kupić sobie filiżanki z Chodzieży. Niestety nie było takich jakie chciałam i zadowoliłam się kubkami tejże firmy z nadzieją że kiedyś dostanę owe filiżanki:) Wczoraj i dziś popołudniu byli młodzi z małą i miałam trochę rozrywki. Nie wiem jak będzie jutro ale chyba gdzieś wyprysnę z domu by zobaczyć świat a nie tylko mury i mury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina, nareszcie:D uwielbiam kubki i tylko z nich piję, filiżanki lubię, ale nie używam, za mała pojemność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku te które chciałam kupić mają 400 ml pojemności a kubki mają niestety tylko 300:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to fliżanki giganty;) daj linka do nich popatrzę:) a obrazy - fotografie - takie bardzo nowoczesne, zależy co kto lubi, ja tam wolę malowane pędzlem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, byłam kiedyś w tym sklepie ale zastanawiałam się i oczywiście nie kupiłam a wczoraj już nie było:( i w najbliższym czasie nie będzie więc w zamian skusiłam się na kubki. Wyglądają podobnie do filiżanek tyle że bez spodków i mają mniejszą pojemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko👄 :-) Obrazy fajne, zależy też do jakiego pomieszczenia. Ale taka kompozycja podoba mi się, choć pewnie chciała bym mieć mozliwość zamiany co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina cała oryginalność tego obrazu to pewnikiem to, że kilka części stanowi całość, no nieźle to wygląda a filiżanka uniwersalna:) choć ja wolę z motywem;) ale nie pytaj z jakim - zależy co mi wpadnie w oko;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku , pewnie masz rację ,dobrze jest coś zmienić od czasu do czasu a ja szukam czegoś do swojej pomarańczarni i mam zagwozdkę nie lada :( Zuuziczku ta jest piękna ale niestety ma tylko 250 lub 220 pojemności a mnie się tamta podobała tylko dla jej pojemności. Zawsze gdzie widzę duże szklanki, kubki , takie conajmniej 350 to zawsze kupuję i dlatego miałam juz taki misz-masz że postanowiłam to radykalnie zmienić, postanowiłam więc muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzież jest klasową firmą. Myslę, że zanim zdobędziesz filzanki, kubki też ci posłużą :-). Ja też uwielbiam pojemniki do picia w rozmiarze jumbo :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×